Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.248
Cevap
74
Favori
988.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim bildigim kadarıylada sony sadece pal ithal ediyor. cok ilginc.
    sorması ayıptır bu dukkan nerede acaba?
  • o kesinlikle sony eurasia garantisi değil, sony'nin sattığı tüm ürünler istisnasız PAL'dır.
  • arkadaslar bende yakin zamanda ps3 almayi dusunuyorum.ntsc ile pal arasinda bi fark varmi (sadece oyun oynamak icin aliyorum)bide istanbulda garantili olarak en ucuzu nerede satiliyor suan
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

arkadaslar bende yakin zamanda ps3 almayi dusunuyorum.ntsc ile pal arasinda bi fark varmi (sadece oyun oynamak icin aliyorum)bide istanbulda garantili olarak en ucuzu nerede satiliyor suan

Garantili pal icin tgar'dan alabilirsin. en ucuz orada. 822ytl.
    birde internetten tek cekim yada havale ile altiviti var en ucuz.
    ntsc'ler ise sony garantili degil ama dukkan garantili oluyor.
    onlarda 40 gb 650 ytl, 80gb is 700ytl civarı sanırım...
  • tgarda kendi garantisini veriyor ükkan garantisi yani, sony eurasia değil...
  • sirkecideki (eminönü) malum yerlerde fiyatlar nasil bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.Bide dükkan garantisi veriyorlarmi alirken belli bir süre
  • Arkadaşlar NTSC-J 60 GB Sony PlayStation 3 ve yanında 3 tane orjinal oyun var fifa 2008, unreal tournamaent III ve assassins creead oyunlarıyla birlikte satmak istiyorum sizce ne kadar eder
  • Ben cumartesi 40gb ntsc-j artı 1 sixaxis 1 pes 2008 1 hdmi kablo 950ytlye aldım 12 taksit olduğu için vade farkı bindi ve 2 yılda dükkan garantisi verdi

quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

sirkecideki (eminönü) malum yerlerde fiyatlar nasil bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.Bide dükkan garantisi veriyorlarmi alirken belli bir süre
  • quote:

Orjinalden alıntı: albatrosshigh

benim bildigim kadarıylada sony sadece pal ithal ediyor. cok ilginc.
    sorması ayıptır bu dukkan nerede acaba?

İstanbul-Beykoz-Ortaçeşme
  • ya millet ps3 60 gb pal yokmu? almanyada nereye gitsem 40 gb var 60 gb bulamiyorum.
  • garantili olarak satan yer yok ancak spot olarak bulabilirsiniz o da tek tük kalmıştır. Eminönü gibi yerlerde vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSoniC

garantili olarak satan yer yok ancak spot olarak bulabilirsiniz o da tek tük kalmıştır. Eminönü gibi yerlerde vardır.

peki 40 gb pal alsam ileride hdd yi genisletme gibi bir imkanimiz varmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: xXxKaNGaLxXx

quote:

garantili olarak satan yer yok ancak spot olarak bulabilirsiniz o da tek tük kalmıştır. Eminönü gibi yerlerde vardır.

harici harddisk takarak istediğiniz kapasiteye yükseltebilirsiniz, ya da PS3'ün içindeki hdd'yi çıkararak aynı tipte daha yüksek kapasiteli bir harddisk yerleştirebilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

harici harddisk takarak istediğiniz kapasiteye yükseltebilirsiniz, ya da PS3'ün içindeki hdd'yi çıkararak aynı tipte daha yüksek kapasiteli bir harddisk yerleştirebilirsiniz.

yardimci oldugun icin cok tesekkürler bu hafta ps3 40 pal + gta iv paketi cikacak fiyati 400 civari olacak ondan almayi düsünüyorum.. acikcasi basta 360 elite almayi düsünüyordum ama xbox live'in parali oldugunu duyunca vaz gectim...

• rica ederim, ancak 400 euro'ya nereden alacaksınız?
  • quote:

rica ederim, ancak 400 euro'ya nereden alacaksınız?

400 € degil 400 civari yani tam bilmiyorum ama olsa olsa en fazla 460 € gta iv paketi cikacak almanyadan alacagim almanyada yasiyorum :)
    Edit:

Simdi baktim 40gb 399€ ya düsmüs sali yada carsamba ise gta iv paketi cikacak oda 430-460 € civari olur diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musculation -- 27 Nisan 2008; 20:05:10 >
  • quote:

quote:

rica ederim, ancak 400 euro'ya nereden alacaksınız?

400 € degil 400 civari yani tam bilmiyorum ama olsa olsa en fazla 460 € gta iv paketi cikacak almanyadan alacagim almanyada yasiyorum :)
    Edit:

Simdi baktim 40gb 399€ ya düsmüs sali yada carsamba ise gta iv paketi cikacak oda 430-460 € civari olur diyorlar.

cok iyi simdiden hayırlı olsun...
  • ben de yurt duşından 400$'a getirtmeyi dusunuyorum
    el yakıyor vallai şu oyunlara bi çare yok mu yahu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mike04
    ben de yurt duşından 400$'a getirtmeyi dusunuyorum
    el yakıyor vallai şu oyunlara bi çare yok mu yahu?

forumda cok iyi fiyatlara satan birkac guvenirlir arkadas var.
    mesela judith bunlardan biri, ondan bir-iki oyun alıp sonra
    eminonun'deki birkac guvenilir dukkanda takas yapabilirsin.
    bir oyunu bir haftada bitirmem diyorsan bu en iyi care...
  • dogubankda ps3 ler nekadar bilgisi olan varmi
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.