Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ntsc Ps3 te pal filmler çalışıyoırmu çalışmıyormu?

ben çalışmadığından eminim ancak geçen çok güvendiğim birisi aynen "iddia edilenin tersine ben bizzat denedim oldu" dedi.

nedir ya bunu deneyen varmöı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yessalih

arkadaşlar,

ntsc Ps3 te pal filmler çalışıyoırmu çalışmıyormu?

ben çalışmadığından eminim ancak geçen çok güvendiğim birisi aynen "iddia edilenin tersine ben bizzat denedim oldu" dedi.

nedir ya bunu deneyen varmöı?

bildiğim kadarıyla çalışıyor ancak siyah beyaz gösteriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSoniC

950'ye pahalı bence, daha ucuza eurasia garantili bulacağın yerler var, mesela D&R, media markt hatta tepe home'da 845 ytl idi peşin fiyatı.

http://www.dr.com.tr/FO/ProductList.aspx?Group_no=00283
    tepe homede ps3 satmıyolar vede d&r de 950 ytl yinede bimeks en iyisi
  • Bu 80'liklerde sorun oluşurmuş diye duydum böyle bir durum varmıdır?

Birde 80'lik ntsc ile 40'lık pal arasında kaldım. İkiside spot ve aralarında 50-60 ytl oynuyor.Sizce hangisini seçmek daha mantıklı?

Ayrıca bende creative'nin 5+1 ses sistemi var. Kendi bilgisayarımda kullanıyorum. Bunu ps3 de de kullanabiliriyim? Forumda bi arkadaş 5+1 olacaksa decoderli olmalıdır yoksa dekoder alırsın gibi bir şey söylemiş.Bu ne demek oluyor? Son sorumda bu benim bilgisayardaki 5+1 ses sistemimi her seferinde bilgisayardan ps3 e , ps3 den bilgisayara değiştirmem mi gerekecek? Bunun herhangi bir aparatı varmı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
  • aradaşlar ps3 ün hard discinin ne kadar dolu olup olmadığını nasıl anlarım

sistem informanion a girdim

orada sürüm bilgisi vs. yazıyor ve en altta da

45/55 gb yazıyor. Bu 55 gb nin 45 gbsi kullanılmış demek mi, yoksa 55 gb nin 45 gb si boş mu?

benim ps3 de sadece 5 demo yüklü başka bi şey yok 2 oyununda kendi save leri var 45 gb dolu olması mümkün değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: drejtc

quote:

950'ye pahalı bence, daha ucuza eurasia garantili bulacağın yerler var, mesela D&R, media markt hatta tepe home'da 845 ytl idi peşin fiyatı.

Nautilus Tepe Home'da PS3 var. Bimeks'teki fiyat da aslında piyasa'dakilerin civarında fakat nakit alımlarda 800 ytl'ye kadar bulunabilir.

• quote:

quote:

quote:

Nautilus Tepe Home'da PS3 var. Bimeks'teki fiyat da aslında piyasa'dakilerin civarında fakat nakit alımlarda 800 ytl'ye kadar bulunabilir.

Merhaba,

Bu aralar fiyat arastirmasi yapiyorum. Herkes gibi ben de 40 GB Pal (garantili) ve 80 gb ntsc-j garantisiz arasinda kaldim.
    Baktigim cogu yerde fiyatlar hemen hemen ayni (~950 YTL). 800 YTL civarina nereden bulabiliriz? Ben mi yanlis yerlere bakiyorum acaba :)

• quote:

Orjinalden alıntı: fujivelvia

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Bu aralar fiyat arastirmasi yapiyorum. Herkes gibi ben de 40 GB Pal (garantili) ve 80 gb ntsc-j garantisiz arasinda kaldim.
    Baktigim cogu yerde fiyatlar hemen hemen ayni (~950 YTL). 800 YTL civarina nereden bulabiliriz? Ben mi yanlis yerlere bakiyorum acaba :)

hocam en basitinden 1 ay önce nautilus tepe home'da ps3 40 gb'ın nakit fiyatı 843 ytl idi. yani bi kaç yer daha baksanız nakit alımda 800-840 ytl civarına bulunabilir. Bi de sony center'daki fiyatlara bakmakta yarar var nakit alımda %8-10 indirim yapıyorlar.
    Ama taksitli olarak 900-950'den aşağı pek bulunmuyor.

• aradaşlar ps3 ün hard discinin ne kadar dolu olup olmadığını nasıl anlarım

45/55 gb yazıyor. Bu 55 gb nin 45 gbsi kullanılmış demek mi, yoksa 55 gb nin 45 gb si boş mu?

benim ps3 de sadece 5 demo yüklü başka bi şey yok 2 oyununda kendi save leri var 45 gb dolu olması mümkün değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: quatronic

aradaşlar ps3 ün hard discinin ne kadar dolu olup olmadığını nasıl anlarım

boş olan hafızayı gösteriyordur büyük ihtimalle çünkü o kadarcık şeyin 45 gb olması mümkün değil.
  • PS3 almak isteyenler için iyi bir fırsat olabilir. 40 GB 2 yıl eurasia garantili 813 ytl peşin fiyatı üstelik HDMI kablosu da hediye.

http://www.hizlial.com/uruninceleme.aspx?urunid=21.027.0599.0008

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 17 Nisan 2008; 19:45:48 >
  • Evet yahu garantili ürün 840a alınabilirken bu şerefsizler ntsc u ve j makinaları 700 ytl fiyatlara satıyorlar! Pal makina neymiş yok anca nakit 700ytl! Ne b kardeşim! (Kusura bakmayın livedan banlanmış bir online oyun müptelası olarak ve aylardır BF2 bile oynayamadığım için kafayı üşütmek üzereyim)Gittigidiyor bile tadını kaçırdı iyice.
  • eşim parise gidecek iki gunlugune playstation3 getircek umarım ama nerden?bildiginiz bizim teknosa darty gibi magazların varmı web sitesi renktaşlar?fiyatına bakmak istiyorumda....
  • quote:

Orjinalden alıntı: caution

eşim parise gidecek iki gunlugune playstation3 getircek umarım ama nerden?bildiginiz bizim teknosa darty gibi magazların varmı web sitesi renktaşlar?fiyatına bakmak istiyorumda....

Darty zaten fransız markası, yanılmıyorsam...
    bu link'te Paris'teki Darty Magazalarının adresleri var...
    Paris Darty Magazaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al6atross -- 18 Nisan 2008; 0:56:20 >

• Mutlaka vardır bi media markt değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

Orjinalden alıntı: caution

eşim parise gidecek iki gunlugune playstation3 getircek umarım ama nerden?bildiginiz bizim teknosa darty gibi magazların varmı web sitesi renktaşlar?fiyatına bakmak istiyorumda....

Darty zaten fransız markası, yanılmıyorsam...
    bu link'te Paris'teki Darty Magazalarının adresleri var...
    Paris Darty Magazaları

tesekkürler..

• gençler ben de amerikadan(california) 400$'a ps3 getirtmeyi planlıyorum.
    ntsj - pal dikkat etmeli miyim, amerikada da o ayrım var mı, yoksa tek tip mi?
    türkiyede çalışır mı?
    bi de bu korsan oyunlar ne zaman çıkacak yahu ?
    para dayanmaz valla orjinal oyunlara..
    başka arkadaştan dvdye kopyalasam okur mu bu meret?
  • burdan korsan üretimcilere selamlar artık bulsunlar çaresini yaşasın korsan kahrolsun telif hakları
  • hepsi burada 813 ytl 6 taksit
    son gün pazar
    bence fena değil

quote:

Orjinalden alıntı: blackduck

Evet yahu garantili ürün 840a alınabilirken bu şerefsizler ntsc u ve j makinaları 700 ytl fiyatlara satıyorlar! Pal makina neymiş yok anca nakit 700ytl! Ne b kardeşim! (Kusura bakmayın livedan banlanmış bir online oyun müptelası olarak ve aylardır BF2 bile oynayamadığım için kafayı üşütmek üzereyim)Gittigidiyor bile tadını kaçırdı iyice.
  • Ps3 e loader bu yaz çıkarmı arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.