Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40 GBlık olan versiyonun yanında hiçbirşey verilmeden sıfır spot 750 ytl iken 60 gblık versiyonda 3 oyunla beraber 720 ytl e veriliyor..Aradaki fark nedir ki 60 Gblık 40lıktan daha düşük fiyata satılıyor?Üretimi mi durdu??
  • @ ercanozulu - forumda okuduguma gore en ucuz fiyat garantili altivi versede cok bekletiyorlarmıs.
    http://forum.donanimhaber.com/m_18606246/mpage_2/key_/tm.htm buyur bu linkten
    iki arkadasın yasadıgı sıkıntıyı okuyabilirsin. sadece fikir vermek amacı ile. hala en iyi fiyat, garanti
    ve hız internetten siparis ile Tgar'da. Tgar'ın garantisinede magaza garantisi diyorlar. o da ayrı bir
    konu. ama yine de belli bir adı olan bu magazalar zincirine guvenilir diye dusunuyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: e-capkan

mediamarktta ps3 fiyatlarının ne kadar olduğunu bilen varsa yazabilir mi. teşekkürler

mediamarktta PS3 40gb+2 Sixaxis+2 oyun (Uncharted+Ratchet Clank) nakit fiyat 1111ytl idi en son.
    23 Nisan'dan dolayı bir hafta mı ne surecek bir kampanya yapmıslardı. hala suruyor mu emin degilim.
    arayıp sorabilirsin. ama normaldeki fiyatı 1250ytl. birde 40gb GP5 bundle vardı. onunda fiyatı 990ytl.

• quote:

Orjinalden alıntı: albatrosshigh

@ ercanozulu - forumda okuduguma gore en ucuz fiyat garantili altivi versede cok bekletiyorlarmıs.
    iki arkadasın yasadıgı sıkıntıyı okuyabilirsin. sadece fikir vermek amacı ile. hala en iyi fiyat, garanti
    ve hız internetten siparis ile Tgar'da. Tgar'ın garantisinede magaza garantisi diyorlar. o da ayrı bir
    konu. ama yine de belli bir adı olan bu magazalar zincirine guvenilir diye dusunuyorum.

quote:

mediamarktta ps3 fiyatlarının ne kadar olduğunu bilen varsa yazabilir mi. teşekkürler

mediamarktta PS3 40gb+2 Sixaxis+2 oyun (Uncharted+Ratchet Clank) nakit fiyat 1111ytl idi en son.
    23 Nisan'dan dolayı bir hafta mı ne surecek bir kampanya yapmıslardı. hala suruyor mu emin degilim.
    arayıp sorabilirsin. ama normaldeki fiyatı 1250ytl. birde 40gb GP5 bundle vardı. onunda fiyatı 990ytl.

Şimdi buraya mesaj yazmaya girdim " ne telefonla cevap var nede maille diye böyle yapan firmadan birşey alınmaz " yazacaktım. Zaten konusu geçmiş. Tgar dan daha once çok alışveriş yaptım ve memnun kaldım.
    Tgarın garantisi konusunda biraz bilgim olsa hemen alıcam :)

• arkadaşlar benim sorularıma cevap verecek biri varmı acaba. arada kaynamış gibi benim soru
    quote:

Orjinalden alıntı: eeeee21

merhaba arkadaşlar ben aranızda yeniyim benimde bir iki sorum olacak

bütün topiği baştan sona okudum biçok sorumun cevabına ulaştım tüm yazanlardan teşekkür ederim

ps3'ünü yurtdışından getiren arkadaşlara soruyorum ülkeye sokarken havaalanlarında bi sorunla karşılaştılarmı , karşılaştılarsa nasıl hallettiler

aleti singapırdan getirtecem araştırırken şöyle bi yazıyla karşılaştım"Singapore, although using PAL for broadcasting, uses NTSC for gaming" diyoki yayınlama için pal oyun için ntsc kullanır. bu durumda türkiyeden aldığım pal filmleri çalıştırabilirmiyim.
  • quote:

arkadaşlar benim sorularıma cevap verecek biri varmı acaba. arada kaynamış gibi benim soru
    quote:

bütün topiği baştan sona okudum biçok sorumun cevabına ulaştım tüm yazanlardan teşekkür ederim

ps3'ünü yurtdışından getiren arkadaşlara soruyorum ülkeye sokarken havaalanlarında bi sorunla karşılaştılarmı , karşılaştılarsa nasıl hallettiler

aleti singapırdan getirtecem araştırırken şöyle bi yazıyla karşılaştım"Singapore, although using PAL for broadcasting, uses NTSC for gaming" diyoki yayınlama için pal oyun için ntsc kullanır. bu durumda türkiyeden aldığım pal filmleri çalıştırabilirmiyim.

Getirticem derken eğer arkadaşın getirecekse sorun olmaz. Ama kargo ile yollatacaksan çok büyük ihtimal ile gümrükte takılır. Sonrasını ne sen sor ne ben söyliyeyim.

PAL NTSC sorunu hakkında hiç bilgim yok birazdan cevap alırsın herhalde :)

• quote:

Orjinalden alıntı: ercanozulu

quote:

Orjinalden alıntı: albatrosshigh

@ ercanozulu - forumda okuduguma gore en ucuz fiyat garantili altivi versede cok bekletiyorlarmıs.

quote:

Şimdi buraya mesaj yazmaya girdim " ne telefonla cevap var nede maille diye böyle yapan firmadan birşey alınmaz " yazacaktım. Zaten konusu geçmiş. Tgar dan daha once çok alışveriş yaptım ve memnun kaldım.
    Tgarın garantisi konusunda biraz bilgim olsa hemen alıcam :)

Tgar'dan garanti ile ilgili gelen cevap;

Merhaba,

Ürün Euroasia garantisi dahilinde değildir. Satıcı firma ürüne garanti vermektedir, yani üründe her hangi bir donanımsal hata olduğunda 2 yıl boyunca ithalatçı firma garantisi kapsamındadır. Genelde sorunlu cihazlarda değişim yoluna gidilerek sorun halledilebiliyor.

İlginiz için teşekkürler,

• Sağol
    bi tanıdık getirecek, şimdi içim rahat etti
    quote:

quote:

arkadaşlar benim sorularıma cevap verecek biri varmı acaba. arada kaynamış gibi benim soru
    quote:

Getirticem derken eğer arkadaşın getirecekse sorun olmaz. Ama kargo ile yollatacaksan çok büyük ihtimal ile gümrükte takılır. Sonrasını ne sen sor ne ben söyliyeyim.

PAL NTSC sorunu hakkında hiç bilgim yok birazdan cevap alırsın herhalde :)

• quote:

Tgar'dan garanti ile ilgili gelen cevap;

Merhaba,

Ürün Euroasia garantisi dahilinde değildir. Satıcı firma ürüne garanti vermektedir, yani üründe her hangi bir donanımsal hata olduğunda 2 yıl boyunca ithalatçı firma garantisi kapsamındadır. Genelde sorunlu cihazlarda değişim yoluna gidilerek sorun halledilebiliyor.

İlginiz için teşekkürler,

Bence Tgar iyi bir magaza ve mesajınada hemen cevap vermisler. Forumdaki Sony_55 nickli
    arkadasımızın yasadıgı sorunu okudun mu bilmiyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_21642882/tm.htm
    arkadasın PS3u Eurasia garantili olmasına ragmen 80kusur gun sonra garantiden alabilmis. Bu
    yuzden Tgar'ın verdigi magaza garantisi yeterli diye dusunuyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: hayabusaaa

arkadaslar uzun bi sure dusundukten hem wii hemde ps3 almaya karar verdim...
    yurtdisina gidip geldigim icin(bulgaristan),oradan ikisini alacagim toplam fiyat 1300 lira falan.sinirdan gecerken bide tax back dedikleri olayi yaparsam 1000 lira civarinda bi rakama gelecek ikisi. (bulgaristanin teknosa sindan garantili marantili )
    sizlere sorum:Bu aletleri aldik ama oyunlari nasil olacak?yani illada 150 lira verip orijinal oyunlar mi almamiz gerekecek?
    aydinlatirsaniz cok sevinirim....
    ayrica basliktaki neredeyse butun yazilanlari okumaya kalktim kafayi yiodum:uzunnn uzunnnnn;ellerinize saglik.
    okudugum kadariyla takas olayi en gecerli cozum gibi;oyunlar icin???

arkadasım PS3 icin en mantıklı olan takasdır. Bir-iki tane oyun alırsın dısarıdan gelirken. Sonra burada
    eminonun'de oyunları takas yaparak oynarsın.
    wii icinse takas yapılıyor mu, nerede yapılıyor bir fikrim yok. ama wii'ye cip takan yerler var. bu isin
    erbabı olan guvenilir birine taktırırsan bir problem yasamasın heralde.

• quote:

arkadasım singapur ile ilgili benim bir fikrim yok. olan arkadaslar varsa onlar daha iyi cevap
    verebilir. ama soyle dusunuyorum ki, eger lcd tv'in varsa, bir bak ntsc destegi var mı. genelde
    hemen hepsinde oluyor ama sen yinede emin ol. ntsc destegi varsa alacagın ps3'te bir problem
    olacagını dusunmuyorum. tuplu tv varsa yine ntsc desteginin olup olmadıgına dikkat et. yani
    televizyonunda ntsc destegi varsa bir problem olmayacaktır. birde getirtecegin arkadasınsa
    alırken oradaki elemanlara sormasında fayda var... hayırlı olsun.

• hava alaninda problem olmaz zamaninda bende almanyadan ps2 almistim bavula koydum hicbirsey olmadi.
  • arkadaslar forumda yeniyim bütün hepsini okudum pestilim çıktı... şunu net söylememişsiniz tgar da 4o gb lık ps3 pal mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: swat882

arkadaslar forumda yeniyim bütün hepsini okudum pestilim çıktı... şunu net söylememişsiniz tgar da 4o gb lık ps3 pal mı?

evet arkadasım 40gb ps3 pal'dir.
  • xXxKaNGaLxXx ve albatrosshigh cevaplarınız içn teşekkür ederim.
    sanırım en ii çözüm bavul olacak sağolun
  • PAL ve NTSC arasındaki fark nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melik

PAL ve NTSC arasındaki fark nedir ?

ps3 icin acıklıyorum. pal ve ntsc karasal yayın sistemleridir.
    1.ntsc'ler Japonya, Amerika, Kanada icin uretilmisler, Pal ise Avrupa icin.
    2. ntsc'ler de pal blue-ray film izleyemezsin. pal'lar da ise ntsc blue-ray film
    izleyemezsin.
    3. oyunlar region free oldugu icin hepsinde calısırlar, sorun yasanmaz.
    4. ntsc-j ve pal icin Turkiye'de voltaj adaptor/cevirici kullanmana gerek yoktur.
    fakat ntsc-u icin kesinlikle gerek vardır.
    5. PS2 oyunlarını dektekleyen 20gb, 60gb ve 80gb PAL PS3lerde sadece PAL PS2 oyunları,
    NTSClerde ise NTSC PS2 oyunları calısır.

buradan da bakabilirsin. http://forum.donanimhaber.com/m_12966423/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al6atross -- 2 Mayıs 2008; 18:01:22 >

• arkadaslar ben bu yaz ps3 alacam...şimdi mi alayım yoksa 1 2 ay bekleyeyim mi ben hesapladım ps3(40gb)+pes2008+gta4+1sixaxsis kol+hdmı kablo=========1000ytl yoksa daha yaza ucuzlarmı?????
  • quote:

arkadaslar ben bu yaz ps3 alacam...şimdi mi alayım yoksa 1 2 ay bekleyeyim mi ben hesapladım ps3(40gb)+pes2008+gta4+1sixaxsis kol+hdmı kablo=========1000ytl yoksa daha yaza ucuzlarmı?????

bu yazdıkların garantili mi acaba? bence iyi fiyat gibi duruyo..
  • ewt arkadasım gg de
  • quote:

ewt arkadasım gg de

2 kez düşün
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.