Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (671. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.225
Cevap
294
Favori
1.547.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Style donanım allure'un bir altı mı? Cam tavan vs. var mı?

308 style1.6 bluehdi 120hp eat6 tam otomatik tam model adı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Forumda konusu var. (:

hangi forumda hocam ben bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak ates

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Forumda konusu var. (:

hangi forumda hocam ben bulamadım?

https://forum.donanimhaber.com/m_119666722/tm.htm#119667604

https://forum.donanimhaber.com/m_119299888/p_4/tm.htm#119509249

Buyur kardeş.Umarım işinize yarar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    tşk ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasel

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

quote:

Orijinalden alıntı: memurpower

genelde aracın pozitif yönlerinden çok sürdükçe ortaya çıkan negatif yönlerini paylaşmaya başladık; fakat bu forumda ben gibi 20bin km yi devirmiş pek çok kullanıcı var fakat arka tarafın basık olması söz konusu değil, basık tavan asta hb nin işi; fakat boyu 1,80 olabilecek birisi için diz mesafesi bir yere kadar, fakat avatar resminde gördüğüm civic hb yi kullanıyorsan yanlış araçla tartışmaya giriyorsun, genede boyuna posuna göre bin al derim ; civic hb yi aldığın gbi alma ! arka diz mesafesiyse eğer konu , megan 4 ün hb sine bak derim , egea hb ye de bakman lazım

Tartışmaya giren kim? bakmadan aldığımı nerden çıkardın? Civic hb diz baş mesafesi 308 den zaten bariz fazla. Civic de böyle bir sorunum yokki. Tamam bisey sormadım sen yoksay unut. Cevap verenlerde teşekkür ederim.

Benim 2 aracım var; birisi son aldığım 308 ve mevcut olan CivicHB(İmza da yazıyor).

CivicHB arka alanın kullanımı bakımından 308 den iyi. Çünkü koltuk katlama sistemi arka koltukların alt bölümünün boş
    olmasını sağlıyor ve bu sebepten dolayı ayak/diz mesafesi daha geniş, ayaklar haliyle! daha serbest ve 308'e(ve diğer HB'lere)
    göre çok daha rahat. Bunun sonucunda baş mesafesinin daha ferah/yüksek hissedilmesin sağlıyor.

CivicHB dışarıdan küçük gibi gözükür ama çoğu HB araca bu konuda fark atar. Keza, Jazz da b sınıfı için aynen öyledir.

*308 de diz mesafesinden çalarak bağaj hacmini genişleteceklerine, arka oturma hacminden çalmasalar daha yerinde olurmuş.
    Netice de bağaj hacmini önemseyenler için başka secenekler mevcut, isteyen gider onlardan birisini alır sorununu çözer(di).

Merhabalar ben sizi cruze forumdan biliyorum cruze unuzu satmissiniz galiba bende araba arastirmasi icindeyim 308lere ne diyorsunuz konforlu arac mi cruzedan cok memnun kalmistim opel astra bakiyorum golf fluence fulunu juke ve captur bakiyorum bakalim hangisi nasipse

Müsait olunca PM den cevaplayayım. Konunun müdavimleri rahatsız olmasın.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Hala triplerdesiniz ya.

Hey Allahim...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otmotvmhndsi

Hala triplerdesiniz ya.

Hey Allahim...

Aaa! Çok pardon.

Konuya yazmak için, senden izin almak gerekti tabi, unuttuk onu...
  • Cruze sıfırı hala satılıyor mu ? Turkiyeden Chevrolet çekildi diye biliyorum, sanırım çekildi hiç gormuyorum trafikte.

• erhat E kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiyeden çekilmiş bir markanın, sıfır aracı hala satılabilir mi, 308 sayfasında cruze?

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Hocam Türkiyeden çekilmiş bir markanın, sıfır aracı hala satılabilir mi, 308 sayfasında cruze?

Anladim tsk ederim.

• Bu mesaja eklenen görseller:

• Bu mesaja eklenen görseller:

• Benim adıma gelen parça stoklarında görünüyor ama depoda bulunamıyor öper misin sabaha mı bırakırsın
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

Bu mesaja eklenen görseller:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-308-allure-1.6-bluehdi-120hp-eat6-312783920/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ankara abc peugeotda sıfır alırken yaptırdığım kaput filmi 2 sene garantili olmasına rağmen 20 ay sonunda rengi attı. Arabanın siyah olmasından kaynaklı olduğunu söylediler ve değiştirmediler. Aracı abc den alacak arkadaşlara uyarı olarak atıyorum. Bu bayiide bu işlemi yaptırmayın.

• Bunların hepsi aynı, su garanti belası olmasa bu servislerin kapılarının önünden geçmem de ne yaparsınız elden bir şey gelmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagokhan

Ankara abc peugeotda sıfır alırken yaptırdığım kaput filmi 2 sene garantili olmasına rağmen 20 ay sonunda rengi attı. Arabanın siyah olmasından kaynaklı olduğunu söylediler ve değiştirmediler. Aracı abc den alacak arkadaşlara uyarı olarak atıyorum. Bu bayiide bu işlemi yaptırmayın.

2-3 gündür karşıma çıkan beyaz bir C serisi var . Kaput filmi , toprak sarısına dönmüş .

• quote:

Orijinalden alıntı: ar$op

Merhaba arkadaşlar
    1.2 allure premium+performance sedefli beyaz satın aldım. Sorusu olana yardımcı olurum.

quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Hangi bayiden ve fiyata aldınız acaba?

Ben de merak ediyorum hangi bayiden ve hangi fiyata almıştınız?
    @ar$op@emindoner09

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afuckan -- 20 Ağustos 2016; 22:19:45 >
  • otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    @fasson
    Günaydın. Değiştirdiğimiz klima ayağının parça kodu : 1615103380 klima bağlantı ayağı olarak geçiyor bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ampul_patlatan -- 20 Ağustos 2016; 22:26:51 >
  • Watsapp grubuna nasıl dahil oluyoruz arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 669670671672673
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.