Şimdi Ara

Yeni Passat alındı. İlk izlenimler ve olumlu/olumsuz yanlar. Gerçek fiyatlar. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
715
Cevap
10
Favori
53.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ettim sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 passat 175bin tl hahahhaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 11 Kasım 2019; 21:20:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnerman

Passat passat tır eyvallah ama. Yakıt düşmanı benzinli bir araca 175 bin vermek için marka aşığı olmak ve sırf vw logosu sevgisi için bu meblaya göz yummak bana göre değil üstadım.

Tamam vw kalite alman, adamlar yapıyor abi diyoruz Türk halkı olarak ama bu kadar ev alacak kadar parayı arabaya gomeceksiniz ve clio gibi bir araçta bile yokuş kalkışı sis farı hız sabitleme gibi daha sayamadığım bir sürü özellik var ve 6 yıldır sorunsuz ve mükemmel çalışıyor iken sırf tok alman arabası imajı var diye boşline arabaya bu paralar inanın çok fazla.

Tercihinize saygı duyuyorum ama bence hata etmişsiniz hocam. Her şeye rağmen güzel ve iyi günlerde kullanınız tekerinize taş değmesin..
    Hocam öncelikle saygı gösteriyorum demişsiniz ama çok pratikte ortaya çıkmamış bu saygı. Yine de sağolun iyi dilekleriniz için :)

Öncelikle vw logosuna sevgim yok .175bin liram var ve en uygun aracı almak istiyorum. clio alın demişsiniz. benim ve ailemin ihtiyaçları için uygun değil. sizin 175 bin liranız olursa alabilirsiniz saygı duyarım.

Tok kapı sesi olduğu için almadım aracımı ama beni sadece kapı sesi için araba almakla itham eden birisine sebeplerini açıklamakla uğraşmayacağım.

"O paraya ev alınır" demişsiniz. Doğru ama ev ile seyahat edemiyorum bunu da göz önüne almak lazım sanırım. Arabaya ihtiyacım olduğu için aldım yatırım için değil.

• redmaner kullanıcısına yanıt
    2000 liraya takılıyor hız sabitleyici.
  • xcorp X kullanıcısına yanıt
    direksiyonda tuşu yok hocam. Direksiyon değişmeden takılacağını sanmıyorum. 2000 liraya da olmaz o iş

• Öncelikle hayırlı olsun aracınız

Bir kere dolu(tam güvenlikli) bir C sınıfı araçla boş bir D sınıfı arasında seçim yapıp hiçbir güvenlik teknolojisi olmayan (front assist bile yok) bir D sınıfı almış olmanız boş olsun büyük olsun mantığıyla yapılmış bir hatadır bana göre.

İllaki C ile D arasında kıyas yapacaksanız boş passatı boş bir corolla ile kıyaslasaydınız ve aradaki uçurum fiyat farkını(55 bin) görseydiniz keşke.

Sözüm meclisten dışarı affınıza sığınarak
    Boş bir D sınıfı araç almak sadece ego tatmin etmektir bence
    Boş C sınıfı almakta ihtiyaç gidermektir.

Şahsi fikrimdir;
    2019 yılındayız ve artık müthiş güvenlik ekipmanları ile doldurulmuş C sınıfı araçlar varken (oktavia buna dahil değil) ve bu araçlar ulaşılabilir rakamlara sahip iken D sınıfının yanından geçmem. D sınıfı aracada 5 kişi binersiniz C sjnıfı aracada. Yakıtınızda hemen hemen aynıdır. Ama can güvenliği ?....

Yanılıyorsam düzeltin lütfen
    200 binlik bussines passattada front assist bile yok diye biliyorum
    Hatta 300 binlik elegance ta bile...

Kazasız belasız sürüşler dilerim...

• Kazasız belasız binin.bir çok artilari olan bir araç,bagaj malzeme kalitesi 2. Eldeki gücü gibi.

Daha 1 ay olmadı çalıştığım kurumda abi aldı.hurda teşviği ile birlikte 16**** li bir rakama.imperetion paket

Hiç vw aracım olmadı.paketlere hakim değilim.araci incelediğimde abi dedim en boş paketmi bu.hayir dedi.en boş paket olmayan bir araçta d segment bir araçta ,CC yi geçtim nasıl adaptif CC olmaz,nasıl yağmur ve far sensoru olmaz.bir çok b segment araçta standart donanım bunlar.

• hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Direksiyon niye değişsin tuş takımı değişiyor:)Arayın servisi sorun isterseniz, yazıda baya eksikliğini hissetiğinizi belirtmişsiniz. Diğer arkadaşın da benimde kolaylıkla takılabildiğini söylememize rağmen inatla takılmaz demenizi anlayamadım.
    https://www.enderelektronik.com.tr/hiz-sabtleme-sistemi.html Şunun gibi bir takım olarak satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 11 Kasım 2019; 20:29:3 >
  • Hayırlı olsun, ben de jetta 2012 sahibiyim. Bende ara ara sizin gibi düşünüyorum ama aklım da artık Suv'a geçmek var.... Bakalım fark çok olduğu için beklemedeyim.
    Uzun sözün kısası jettadan, pasata o kadar fark vererek geçmeye degdimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

hayırlı olsun
    Telefon işini ne yaptın hacı?
    Güle Güle kullanın. Araç gerçekten güzel ve kaliteli ama beni rahatsız eden iki kısım var. Biri arkadaki devasa passat yazısı ikincisi kimsenin dile getirmediği orta konsoldaki saati kaldırıp saçma sapan passat yazısı o kadar ucuz ve basit duruyor ki! Sanırım yenilenen kasa ile bunu niye kaldırdılar anlamadım. Sırf o saat araça bir hava katıyordu. Hayır kaldırdın madem boş bırak oraya passat yazısı daha bir absürd olmuş. Param olsa sırf bu yazılar yüzünden almayacağım arabadır.

Ayrıca benim tercihim A3 Sedan, Yeni Corolla Hybrid modeli olurdu. Aceleniz vardı herhalde ben beklerdim yada km az olanları alırdım.
  • Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmayı nasip etsin Allah.
    Kazasız, belasız sürüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 11 Kasım 2019; 20:33:3 >
    Aynen hocam trafikte vs 8-8.5 yakarsın akıcı düz yolda 6.5 ortalaman 7-7.5 varsın 1 lt fazla yaksın, sessizliği ve konforu tatmin edecektir.Çok iyi tercih şu an ki Tr şartlarında,2020 ye girince bu fiyatlari mumla arıcaz.Yeni yıl yeni model dicekler zam yapacaklar.

• Hayırlı olsun,otomatik klima olmayışı ve orta konsolda bulunan saatin kaldırılması eski kasaya göre saçma bir güncelleme olmuş bence.Otomatik klimayı anlarım donanımdan Doğuş çalan bir şirket zaten de saati kaldırıp Passat yazmak mükemmel bir inovasyon.
    2000 Model Seat Cordoba'mızda otomatik klima olduğu için takıldım klima konusuna da

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    ne telefonu bro

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah kaza bela vermesin güle güle sürün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

Hayırlı olsun, ben de jetta 2012 sahibiyim. Bende ara ara sizin gibi düşünüyorum ama aklım da artık Suv'a geçmek var.... Bakalım fark çok olduğu için beklemedeyim.
    Uzun sözün kısası jettadan, pasata o kadar fark vererek geçmeye degdimi?
    2012 jetta'm var. Abimdede passat 2015. Valla konfora performansa diyecek sözüm yok ama ben yinede jettaya binince bi oh be diyorum. Direksiyonu hissedebiliyorum kontrol kabiliyeti jettada daha yüksek. Passatta hiçbirşey hissedemiyorum aracı yanaştırırken felan çok zorluk çekiyorum.
  • Doğru tercih bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

ne telefonu bro
    En son iPhone falan kullanıyordun merak ettim ne yaptın?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.