Şimdi Ara

Yeni Passat alındı. İlk izlenimler ve olumlu/olumsuz yanlar. Gerçek fiyatlar. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
715
Cevap
10
Favori
53.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun güle güle binin inşallah kazasız belasız yazınız da çok güzeldi hepsini okudum.
    Tek bir yere katılmıyorum fazla mütevazı yazmışsınız;

""Eğer sizin için donanım ögeleri(güvenlik, konfor, tasarım...) daha önemliyse tercihiniz civic'ten yana olacaktır. ""

Civic tasarımı vs passat tasarımı... Yok artık! Bence kıyas bile yapılamaz. Passat gibi asil ve kaliteli bir duruş yanında uzay mekiği görünümünde kof, şişirme ve boş bir karoser yığını...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihangirCanavarı -- 11 Kasım 2019; 18:47:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu zamanda bu fiyata alınabilecek en iyi araç. Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

• berkenarjen B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler sağolun

• ChiefOfficer kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam dediğiniz gibi keşke olsaydı ama hayırlısı

• budak_1903 kullanıcısına yanıt
    direksiyona ekstra tuş gerekiyor. sanmıyorum sonradan takılabileceğini hocam

• Ekose53 E kullanıcısına yanıt
    çok sağolun hocam teşekkürler

• Güle güle kullanın. Benim de ekonomik olarak fazla sıkılmamak için almaktan son anda vazgeçtiğim bir araç passat. Boşu bile oldukça güzel.

• usmanoguz U kullanıcısına yanıt
    keşke olsaydı haklısınız ancak bu durum çok da garip bir şey değil. Hız sabitleyicisi insanların hassas noktası ve üst donanıma çekmek için alt donanımlarda bu donanım eksiltiyor. Yazıda da belirttim olmasını ben de isterdim ama 10bin tl de etmez diye düşündük

• asadem kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim. Siz hangi modelde karar kıldınız?

• redmaner kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Tercih meselesi tabi ama dsgyi göz ardı etmiş olsam cam tavanlı dizel octavia seçerdim ben bu bütçeye. Ama bu olay tamamen tercih meselesi, eminim ölçüp biçip tartıp bir karar vermişsinizdir. Araca da keyifle biniyorsanız gerisi hikaye...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CihangirCanavarı kullanıcısına yanıt
    kastım biraz daha tasarımsal donanım özellikleriydi açıkçası. Krom çıtalar olsun ön arka sis farları olsun. Ancak civic seven birini de yadırgamam. Zevkler renkler

• Witwickyyy kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler sağolun. dediğiniz gibi octavia da seçilebilir ancak seçmeden önce size passat'a da bir şans verip içine oturmanızı tavsiye ederim. Passat bizim için kalite olarak çok daha yukarıdaydı ve en önemlisi benzinliydi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: redmaner

çok teşekkür ederim. Siz hangi modelde karar kıldınız?
    Krediye fazla bulaşmamak adına gelecek yıla erteledim. Diğer türlü sizin aldığınız araç için yaklaşık 100 bin kredi kullanmam gerekecekti.

• bahaman B kullanıcısına yanıt
    Keşke olsaydı. ancak elzem görmedik

• Passat o paraya mantıklı seçeneklerden biri hayırlı olsun.

Lakin yıl olmuş 2020 D sınıfı bir araçta sis farı nasıl olmaz anlamıyorum kaç para ya bi sis farı?

• asadem kullanıcısına yanıt
    bence iyi yapmışsınız. Bütçenin üstüne çıkmaya gerek yok şu dönemde

• redmaner kullanıcısına yanıt
    İkisini de test ettim benim için de dizel önemli olduğu için octaviaya kaymıştı gönlüm ama dsgye cesaret edemedim. İç kalite ve hissettirdikleri çok başka bu arabaların. 150.000 e corolla 160.000 e civic vardı test ettim ama octaviadan bile sonra vasat geldi ikisinin de içi.. Ama dediğim gibi 172.000 lira yüksek geldiği, dsg çekingenliği, büyük araç boyutları gibi sebeplerden ötürü başka bir araç aldım.. 160-170 e civic satılan yerde 175 e passat bence çok iyi. Civicte istediği kadar kablosuz şarj olsun bilmem ne olsun. İçinde o hissi vermedi arkadaş bana, aynı şekilde corolla da..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hız sabitleyici = manuel arka camlar 2020 ye geldik be ayıptır

• 404NotFounD kullanıcısına yanıt
    katılıyorum.

ama sis farı en az eksikliğini hissettiğim şey herhalde. bel destek ayarı bile daha önemli benim için

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.