Şimdi Ara

Yeni Özellik | Size Özel Konu Önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • her anasayfaya girdiğimde bu modülü gizle diyorum tekrar karşıma çıkıyor. tam kirlilik. ve bana önerdiği konular 7-8 ay öncesi açılan az sayıda mesajı olan konular.

• 7-8 ay önce açılan konular çıkıyor, hiç memnun değilim bu konuları görmekten!

• bakın bozuk diyoruz. neden forumu kullanışsız hale getiriyorsunuz? düzgün çalışıp çalışmaması da umrumda değil. her anasayfaya geldiğimde gizliyorum geri gelip duruyor.

• fofer kullanıcısına yanıt

Öyle gerçekten. Kalıcı bir şekilde kaldırmanın, gizlemenin yolu var mı acaba?

• Aylardır aynı hata kendi kendine açılıyor, hep çok eski konular çıkıyor. Zaten yıllardır betada, işe yaramadığı da bariz, temelli olarak kapatın bu modülü siz şikayetlerden biz de bu sorundan kurtulalım.

• Kaybolmayan sakkız...

Pardon; görükmeyen "sie özel modülü" istiyoruzzz...

İstemiyorum ben bana özel mözel. şu zıkkımı temelli kapatacak bir yöntem bulun gari.

İsteyen açsın, isteyen temelli kapasın.

• Bir zahmet kaldırın artık şu gereksiz işgali.. 2 yıl önceki konuyu özel diye önermek de neyin nesi..

• Yaw kaldırın artık şunu. YYada adam akıllı çalışsın. Gizle diyoruz gizlenmiyor. 2-3 yıllık süresi geçmiş konuları getirip duruyor.

• Hiçmi yetkili yok. Hala ana sayfada çıkıp duruyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.