Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (1702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17001701170217031704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bu necvox u kaça yaptırdınız?Birde hangi bayi?Memnun musunuz?Teşekkürler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün %4 yag uyarisi aldim servisi öne cekicem gibi gözüküyor siz hangi yaği kullaniyorsunuz astra k 1.4 turbo benzin oto

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bizim araçlarda cd çalar yok mu ? ( k kasa dynamic dizel 2017 )

• Veyselkrds V kullanıcısına yanıt
    yok cd çalar navigasyon paketiyle beraber geliyor o zaman da torpido gözü iptal oluyor diye biliyorum

• siegen S kullanıcısına yanıt
    Necvox'u bu forumda bir arkadaştan aldım. Kendisi Necvox'un android olanını alınca diğerini buradan satışa çıkardı. 850'ye ondan aldım, bağlanması falan toplam 1000 liraya mal oldu. 1 yıl daha garantisi var. Şu anda montaj dahil 2000 lira civarı o cihaz.

Gayet güzel; geri görüş kamerası, navigasyon, tv, video izleme vs her şey var. Fazlasıyla iş görür. Zaten araçla birebir uyumlu, hiç kesme biçme işi yok, her şeyi uyuyor araca.

• Merhaba arkadaşlar, Opel astra yeni kasa dynamic düşünüyorum. internette araçları araştırırken bazı ilanlarda şerit takip, otomatik fren, tabela okuma, android auto gibi özellikler yazıyor. 2016 dynamic modellerde donanım özellikleri konusunda yardımcı olabilirmisiniz. adaptive hız sabitleme, uzun kısa far asistanı led farlar, takip mesafesi gibi özellikler EXCELLENCE donanımında mı vardır. teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mat2000

Necvox'u bu forumda bir arkadaştan aldım. Kendisi Necvox'un android olanını alınca diğerini buradan satışa çıkardı. 850'ye ondan aldım, bağlanması falan toplam 1000 liraya mal oldu. 1 yıl daha garantisi var. Şu anda montaj dahil 2000 lira civarı o cihaz.

Gayet güzel; geri görüş kamerası, navigasyon, tv, video izleme vs her şey var. Fazlasıyla iş görür. Zaten araçla birebir uyumlu, hiç kesme biçme işi yok, her şeyi uyuyor araca.

aynen bende de Necvox'un DVN-A 1124 modeli var ve aşırı memnunum.
    direksiyondaki bütün komut tuşları aktif olarak devam ediyor.
    zaten bire bir bu araç için üretilmiş model.
    kısacası standart donanım gibi duruyor.

• saxbri S kullanıcısına yanıt
    adaptive hız sabitleyici ASTRA K nın hiç bir modelinde yoktur. Uzun far asistanı sadece LED MATRİX far ile gelmektedir. takip mesafesi ise dynamic ve excellance donanımlarda standarttır. eger ki enjoy paketli arac alırken müşteri cevre görüş paketi aldıysa o zaman takip mesafesi otomatik frenleme gibi özellikler geliyor Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

• Cumartesi arabamın Kısa ve Uzun farlarına Led Xenon taktım.

Ledler İnwells marka.

Uzunlarda far kapağı sorunsuz kapanıyor ama kısalarda 2-3mm açık kalıyor. Bazı arkadaşlar kapağın arkasını kesip oraya yükseltmek için bir parça koyup sonra silikonlayıp kapağı yükseltmiş. Ben ise kapağı içten (şalama ya da kuvvetli bir ısıtıcı ile) ısıtıp bir metal ile kapağın için kısmına bombe verdim ve kapak kapandı. Yapacak arkadaşlara tavsiye ederim. Sırf kapak kapanmıyor diye aynı işi göre farklı bir markaya 400 lira (sadece kısalar) vermenin bir anlamı yok.

İnwellsler gg'da 175 lira idi (kısa+uzun) forumda gg'da da 150/50 liralık indirim yapan hesabı 8 liraya aldım. Ledler bana 133 liraya geldi.

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mat2000 -- 12 Mart 2018; 11:26:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimaster

hocam ellerindeki aracın stoklarına giriş tarihine göre fiyat veriyor bayiler.. aynı bayide yan yana iki aynı araç arasındaki fark 5-6 bin lirayı bulabiliyor..bayileri telefonla aramakta fayda var

Anladım hocam teşekkür ederim.

Gerçi ben astrayı kafamdan sildim gibi dizel almaktan vazgeçtim yarın ne olacağı belirsiz.

Benzin de fazla yakıyor malesef :(

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Ben +2 yıl 15 bin km almıştım. Bunu +3 yıl olarak 30 bin km ye yükseltebilir miyiz?

• arkadaşlar 2015 exc. araç var bende, menude carplay var android auto yok, hem bunun eklenmesi için hem de sistem (+harita güncelleme) yaptıran var mı aracına?

• Araclarin ort. benzin tuketimi hakkinda gorusleri alabilirmiyim ben 9.1 yakiyorum istanbul trafigi malum 1.4 turbo

• arkadaşlar yağ değişim zamanı geldi Adanada güvenilir işini temiz yapan arabayı rahatlıkla teslim edebileceğimiz tavsiye edeceğiniz ben gidiyorum çok memnunum diyebileceğiniz özel servis varmı garantiyi uzatmaktan vazgeçtim eğer iyi bir yer bulabilirsem oraya takılacağım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loyalty -- 13 Mart 2018; 11:2:33 >
  • Loyalty L kullanıcısına yanıt
    Akat Opel Servisi.

• milagrofzb M kullanıcısına yanıt
    Ben de 1.4T kullanıyorum. Full İstanbul şehir içi, gösterge 7.4lt yazıyor, gerçek değer 8lt civarında

• Kac km desin bi turlu gostegeyi 8 lere dusuremedim harbiden tasarruf yapilcak bir araba degilmis zaten araba kendi trafikte motoru durduruyor varsa farkli yaptigin birsey soyleyebilirmisin

• Bugün pendik atm'de 1.4t at aracımın 30bin bakımını yaptırdım.1000 tl bonusa 3+3 taksit yaptılar.Maltepe değer 1150 tl'nin altına inmedi.Yağ gm dexos 1 kullanıldı.

• denizci81 D kullanıcısına yanıt
    Servise girdiğiniz km yi ve bakimda buji veya baska bir şey yapıldı ise paylaşabilir misiniz?

• Aykutoz kullanıcısına yanıt
    26binde soktum bakıma.Filtreler,yağ ve Bujiler değişti.

• 
Sayfa: önceki 17001701170217031704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.