D

Yüzbaşı
20 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Canlı yayında yeni transferimiz isteyenler kaçırmasın
Ne kıl hakemdi öyleÖnce gs'de ilk faulünü yapana sarıyı bastı.Sonra Selçuk'un faulüne sarıyı bastı,ayakları birbirine dolandı çelme taktı sanıp 2.sarıdan kırmızıyı gösterdi hazırlık maçındaGolden sonra yanıcı maddeler yüzünden topu alıp gitti
15.07.2010 tarihinde saat:17:00'de M1 Tepe Kartal alışveriş merkezi kapalı otoparkına aracımı alışveriş merkezi girişine çok yakın bir şekilde ilk sıraya güvenli bir şekilde parkettim.Ben,eşim,oğlum ve bize misafirliğe gelen akrabamız ile aracımızı kitleyerek alışveriş merkezine girdik.Saat 18:30 gibi aracımızın başına geldiğimizde kapıların açık olduğunu ve şoför kapısının kilidinin kırık olduğunu farkettim,bagajda boyun çantam ve akrabamızın valiz ve çantalarının olmadığını farkettik.Orada gezen güvenlik görevlisini çağırdık.Güvenlik şefini çağrıldı.Güvenlik şefi yanımıza geldi ve geçmiş olsun bile demeden bize ters bir şekilde konuşmaya başladı.Polisi çağırın dediğimde buraya polis gelmez,polis buraya bakmıyor,biz tutuyoruz tutanağı,isterseniz polis çağırın gelecekmi görün gibisinden ters ters konuştu.Müdürü çağırın dedim müdür şu anda yok dedi.Burda nasıl güvenlik yapıyorsunuz dediğimde burda bu kadar araç hangi birine bakalım gibi cevaplar verdi ve o onda otopark yarı kapasiteydi.Güvenlik şefi Tutanak evrakı almak için içeri gittiğinde güvenlik görevlisine en yakın karakol nerde diye sorduğumda ters bir biçimde bilmiyorum dedi.Bizim polisle işimiz olmaz,biz polise bağlı değiliz dedi.Hemen polis çağırdım polis kısa zamanda geldi.Güvenlik şefinin tuttuğu tutanağı imzalamadım.Polis bizi en yakındaki yakacık polis karakoluna götürdü.Araçta parmak izi arandı ve ifadelerimiz alındı.Ertesi gün Cumhuriyet Başsavcılığına giderek şikayetçi oldum.Hem eşyalarımızın çalınmasından dolayı hemde güvenik görevlilerinin ilgisiz ve ters davranışlarından mağdur olduk.Olayda açık ihmali bulunan Tepe güvenlik şirketinden,Tepe güvenlik görevlilerinden,kapalı otoparka güvenlik kamerası koymayarak hırsızlığa davetiye çıkaran alışveriş merkezinden haklarımızı sonuna kadar arayacağız...
Bu ara televizyonda çok dönüyor bu reklam,reklam müziğini merak ettim,bilen arkadaş var mı?
Bugün total istasyonuna uğrayıp aracıma 100 tl'lik benzin aldım.Ödemeden sonra feneri istediğimde fenerin kalmadığını totalin kampanyayı bitirdiğini söylediler.Bangır bangır reklam yapmayı biliyorsunuz ama diyip terkettim orayı.Kampanyanın 21 Nisanda bittiğini şimdi internetten okudum.3- 5 liralık birşey için insanı keriz yerine koyuyorlarBenzer durumu yılbaşında da milli piyango biletlerinde yaşamıştım,yok bugün bilet bitti yarın gelin filan.Değil fener bir daha jeneratör verse totale girmem
Bayanın kullanabileceği tam otomatik,abs'li,lpg'de sorun çıkartmayacak ve az yakacak araç düşünüyorum.Bütçe 15.000 TL tavsiyelerinizi bekliyorum...
Daha önce dx4050 yazıcım vardı buna ilerleyen zaman T711 dolan kartuş serisi aldım ve hiç sorunum olmadan çıktılarımı almaya başladım.Önceki gün Kdv indirimininde etkisiyle ve yazıcımın yavaş olması nedeni ile aynı kartuşları kullanan Epson Sx405 yazıcıyı aldım,fakat dolan kartuşlarımı taktığımda "tanımlanamayan kartuş" hatası veriyor.Ne yapmam gerekiyor acil yardım
Opel Corsa aracımızda kullanmak için kış lastiği alıcaz,hangi marka tavsiye edersiniz?
PİYASANIN EN GÖZDE PİCKUPLARINI EURONCAPTE ÇARPTIRMIŞLAR.NAVARA VE D-MAX'İN ALDIĞI SONUÇLAR KALIPLARINA GÖRE İYİ DEĞİL,L200 İSE DAHA İYİ

MİTSUBİSHİ L200 http://www.euroncap.com/tests/mitsubishi_l200/314.aspx

NİSSAN NAVARA http://www.euroncap.com/tests/nissan_navara/317.aspx

ISUZU D-MAX http://www.euroncap.com/tests/isuzu_dmax_rodeo/316.aspx
Mitsubishi L300 aracıma arka tampon için beyaz koruma demiri arıyorum.Krom olanlardan istemiyorum.Yardımcı olabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim.

Hakkında
Forum İmzası:
Astra K 1.4T Dynamic AT
Hakkımda:
EC7ACFAA7FCA48E29FAEBB8691E1AA8A.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 572
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 28.276 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 39 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.