Şimdi Ara

Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
2
Favori
31.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ülkeler resmi fiyatları :
    Sterlin 3,66 TL
    Euro 2,99 TL
    Güncel Kurlara Göre Ülke Fiyatları:

İngiltere

Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU? Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU?

Fransa

Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU? Yeni NISSAN QASHQAI -2014 Fiyatı Ne Olur/ OLDU?

Almanya

İtalya

Hollanda

İspanya

Ülke Fiyatları Karşılaştırma

------------------------------------------------------------------
    Güncelleme:26.12.2013
    Ülkeler resmi fiyatları açıkladı.
    Sterlin 3,50 TL
    Euro 2,92 TL
    Güncel Kurlara Göre Ülke Fiyatları:

İngiltere

Fransa

Almanya

İtalya

Hollanda

İspanya

Ülke Fiyatları Karşılaştırma

------------------------------------------------------------------
    Güncelleme:21.12.2013
    İngiltere resmi fiyatları açıkladı.
    Daha önce açıklanan fiyatların aynısı:

Kaynak:http://www.nissan.co.uk/GB/en/vehicle/crossovers/new-qashqai/prices-and-equipment/compare-qashqai-models.html

Nissan Türkiye sitesine bakarsan sanki hiç 2014 Qashqai açıklanmamış! Başka bir dünyada yaşıyorlar.
    Diğer ülke siteleri boy boy yeni Qashqai resimleri yayınlıyor. Çoğu otomobil sitesi de donanım haberden kopyala yapıştır yapıyor.
    Durum böyle iken İngiltere'de fiyatlar açıklandı. Fiyatları bugünkü kurdan 3.3046 TL olarak çevirdim. Sizce ne kadar aşağı veya yukarı olur?

İtalya fiyat listesi 12.12.2013 te foruma eklendi.

Yakıt tüketimi ve hızlanma verileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 20 Şubat 2014; 12:14:40 >

• crv den sonra bende merakla bekliyorum.

forumda herkes crv fiyatları açıklandığında , gidin Qashqai alın diyordu.
  • Benim bütçemi baya bir aşacak anlaşılan, yüksek ihtimalle bu fiyatlardan gelir zira. Ama cam tavan sunroof, bi-xenon farlar bu acenta premium'da olursa alabilirim. Navigadyon, deri koltuklar falan pek arzu ettiğim donanımlar değil.

Listeyi hazırladığınız için teşekkürler bu arada.

Not: Yeni araçla ilgili kelam etmek istememeleri tamamen şark kurnazlığı. Nasıl olsa milletin haberi yoktur eskisini iteleyelim demişlerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Benim bütçemi baya bir aşacak anlaşılan, yüksek ihtimalle bu fiyatlardan gelir zira. Ama cam tavan sunroof, bi-xenon farlar bu acenta premium'da olursa alabilirim. Navigadyon, deri koltuklar falan pek arzu ettiğim donanımlar değil.

Not: Yeni araçla ilgili kelam etmek istememeleri tamamen şark kurnazlığı. Nasıl olsa milletin haberi yoktur eskisini iteleyelim demişlerdir.
    üşenmeyip böyle bi çalışma yaptığınız için teşekkür ederim.

mevcut ve ortak bir modelde peki fiyat farkı durumu nasıl nissan ingiltere ve türkiye arasında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Benim bütçemi baya bir aşacak anlaşılan, yüksek ihtimalle bu fiyatlardan gelir zira. Ama cam tavan sunroof, bi-xenon farlar bu acenta premium'da olursa alabilirim. Navigadyon, deri koltuklar falan pek arzu ettiğim donanımlar değil.

liste icin tesekkurler
    fiyatlar 1-2 asagi yukarı bu sekilde olur sanırım

ben de gelecek donanım ve belki lansman indirimi vb ile dci cvt premium veya tekna alabilirim

nissan turkiyenin bu sekilde davranma sebebi aracin en erken mart nisan gibi gelecek olması sanırım
    yenisini koyarsa eskileri nasil satacak,3-4 ay var daha eskiden devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goofyitu -- 27 Kasım 2013; 15:59:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

liste icin tesekkurler
    fiyatlar 1-2 asagi yukarı bu sekilde olur sanırım

ben de gelecek donanım ve belki lansman indirimi vb ile dci cvt premium veya tekna alabilirim

nissan turkiyenin bu sekilde davranma sebebi aracin en erken mart nisan gibi gelecek olması sanırım
    yenisini koyarsa eskileri nasil satacak,3-4 ay var daha eskiden devam

Alıntıları Göster
    bu fiyatlar bile yüksek aslında. ama tahminim ingiltere fiyatların 1-2 bin üstü olur. honda gibi abartmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlove

bu fiyatlar bile yüksek aslında. ama tahminim ingiltere fiyatların 1-2 bin üstü olur. honda gibi abartmaz

Alıntıları Göster
    Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder46

Takip.

Alıntıları Göster
    biz de merakla bekliyoruz; incelemelerde iç mekan kalitesinin bir hayli arttığından falan bahsediyorlardı, inşallah fiyatı da artmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: golfçü_

biz de merakla bekliyoruz; incelemelerde iç mekan kalitesinin bir hayli arttığından falan bahsediyorlardı, inşallah fiyatı da artmaz .

Alıntıları Göster
    mazda 3 ile birlikte fiyatı forum üyelerince (ben dahil) en çok merak edilen model qq..
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Gato Negro

mazda 3 ile birlikte fiyatı forum üyelerince (ben dahil) en çok merak edilen model qq..

Alıntıları Göster
    Aynı seviyede olacak bence fiyatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Gato Negro

Alıntıları Göster
    bizde benzinli çok değişmez ama dizel fiyatı kesinlikle daha fazla olur,
    Türk halkının zaafını mutlaka kullanırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: marlboro insanı

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    şu 1.5 dci motoru niye kullanırlar artık 1.6 dci diye güzel bir yaratmışsın arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

şu 1.5 dci motoru niye kullanırlar artık 1.6 dci diye güzel bir yaratmışsın arkadaş..

Alıntıları Göster
    Öğretmen olan bir arkadaşım, Mart 2011'de 2011 model 1.5 dCi QashQai'ye 62.000 TL vermişti, arabanın gelir gelmez 2.000 TL zam ile fiyatının arttığından da söz ediyordu. Bu aracın son yıllarda ciddi anlamda fiyatı şişirildi, bakalım nereye kadar gidecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Öğretmen olan bir arkadaşım, Mart 2011'de 2011 model 1.5 dCi QashQai'ye 62.000 TL vermişti, arabanın gelir gelmez 2.000 TL zam ile fiyatının arttığından da söz ediyordu. Bu aracın son yıllarda ciddi anlamda fiyatı şişirildi, bakalım nereye kadar gidecek...

Alıntıları Göster
    1.6 dci tekna cvt + cam tavan 100.000'den az olmaz diyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

1.6 motorlu bir araca hele ki bu bir premium bir marka değilse (bmw,mercedes gibi) 100.000 tl vermek çok trajikomik bir durum olur bence. 90.000 tl bile o araç için fazladır bence. bahsettiğiniz seçenek 80-85 aralığından fazla olmamalı bence. olursa honda crv için söylediklerimi nissan içinde söyleyeceğim burda.
  • quote:

quote:

1.6 motorlu bir araca hele ki bu bir premium bir marka değilse (bmw,mercedes gibi) 100.000 tl vermek çok trajikomik bir durum olur bence. 90.000 tl bile o araç için fazladır bence. bahsettiğiniz seçenek 80-85 aralığından fazla olmamalı bence. olursa honda crv için söylediklerimi nissan içinde söyleyeceğim burda.

Alıntıları Göster
    1.6 Motor ve altı için İngiltere ile TÜrkiye fiyatı aynı olan çok araba var. Ama rakipleri yoksa büyük ihtimal firmalar tutturabildiğine satmak istiyor. İnşallah emisyona göre vergi olurda sonra bu bulunmaz hint kumaşı dizel ve dizel otomatik 1.6 araba çılgınlığı biter. Bu olursa Mazda 2.2 dizel bu arabanın rakibi olur. :) Yaklaşık aynı yakar daha performanslı hemde :)

• Dizel otomatik 100 bin TL zorlar. Micranin 55 bin oldugu yerde 100 bin sasirtmaz
  • quote:

quote:

dizel otomatik fluence opsiyonlarla 80.000 lirayı geçiyor yanlış hatırlamıyorsam, yine golf dizel otomatik highline cam tavan falan 85-90 arası olması lazım. en full qashqai cam tavan ile birlikte 90'dan kesinlikle az olmayacak. hele ki micraya 50.000 istiyorsa bu nissan qashqai'ye rahat 100.000 ister. sınıfında 1.6 dizel otomatik crossover olarak rakibi yok çünkü.

• 1.si tüketim değerlerinde yanlislik var , eğer karma değerlerse. İngilteredeki mpg ile amerikadaki farklı o yüzden hesaplar değişiyor.
    2. Olarak Nissanin honda gibi yüksek kar düşük kota stratejisi olmaz diye düşünüyorum , o yüzden fiyatlar İngiltere ile paralel olur hemen hemen.. Gerci japonlar niyeti bozmuş , ne olacağı da belli olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

1.si tüketim değerlerinde yanlislik var , eğer karma değerlerse. İngilteredeki mpg ile amerikadaki farklı o yüzden hesaplar değişiyor.
    2. Olarak Nissanin honda gibi yüksek kar düşük kota stratejisi olmaz diye düşünüyorum , o yüzden fiyatlar İngiltere ile paralel olur hemen hemen.. Gerci japonlar niyeti bozmuş , ne olacağı da belli olmaz :)
    Fiyatlar donanıma göre 1000-5000 tl arası fazla olur gibi geliyor bana.

Yenisi çok güzel olmuş baya ilgi görecektir.

Özellikle dizel - 4x4 - düşük hacimli motor - otomatik vites türkiye de en büyük talep haline geldi.

Yüksek araçlarında her geçen gün piyasası genişliyor.

D segmenti için önemli birer alternatif bu modeller.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.