Şimdi Ara

YENİ MONDEO 1.6 TDCİ TİTANİUM 2015 İNCELEME VE MONDEO SEVERLER KULUBÜ (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.932
Cevap
34
Favori
177.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hayırlı olsun. Karşılaşma için teşekkürler. Kullandıkça, burada daha detaylı farkları belirtirseniz, bundan sonraki tercihler için rehber olur. Kazasız belasız sürüşler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vgun

Hayırlı olsun. Karşılaşma için teşekkürler. Kullandıkça, burada daha detaylı farkları belirtirseniz, bundan sonraki tercihler için rehber olur. Kazasız belasız sürüşler.
    Teşekkürler.Tabiki araca biraz daha alıştıkça aradaki farkları daha iyi anlatabilirim.Ama gerçekten keyifli ve en az mondeo kadar çevreden ilgi görüyor.Çevremizde hiç olmaması bunda büyük etken.Mondeo da aynı şekilde idi fazla olmadığından görenlerin ilgisini çekiyordu.Yani dışarıdan alınan izlenim yönünden kaybımda olmadı :)
  • Bugün biraz baktım, Talisman'da torsiyon çubuğu kullanılmış.

Bilgi olarak vereyim dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vgun

Bugün biraz baktım, Talisman'da torsiyon çubuğu kullanılmış.

Bilgi olarak vereyim dedim.
    Bilgim var. 4 Kontrol olduğu için torsiyon olup olmadığını anlamak çok zor. Zaten profesyonel bir şoför degilseniz normalde de bu farkı anlayacağınızı pek sanmam.
    Sıradan bir şoföre bilgi verilmeden torsiyonlu ve torsiyonsuz araç verilsin hangisi torsiyonlu diye sorulsun kolay kolay bilebileceğini sanmıyorum.
    Ama şu bir gerçek Mondeo amortisör konforu olarak daha iyi bu net.

• ahmet_turedi kullanıcısına yanıt
    Tabi, sıradan şoför anlamaz.

Ben sadece teknoloji açısından bilgi vermek istemiştim.

• ahmet_turedi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun yeni aracınız. Mondeo satışta memnun etti mi?
  • Buraları özledik.

Style araca, "orijinale benzeyen kendinden braketli" ya da "piramit" kamera takan oldu mu? Bu kameralardan memnun kalan oldu mu? Sonradan bozulur mu ki?

Orijinale benzeyen kameradan taktırmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vgun -- 5 Mayıs 2021; 7:6:52 >
  • Arkadaşlar ben de aracı yeni aldım, çok keyifli ve konforlu. Fakat şoför emniyet kemeri ve bağaj kısmında bir trim sesi mevcut inceden tıkırtılar var bozuk yollarda. Trim sesleri için çözüm üretebilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkay63300 -- 1 Ekim 2021; 9:59:17 >
  • Berkay63300 B kullanıcısına yanıt

Kemer tarafına bastırarak sesin kesildiği yere bir tarafı yapışkanlı yalıtım bandı yapabilirsiniz.

• Merhaba

2015-2016 model titanum 2.0 motor mondeo almayı düşünüyorum, forumu baştan sona okudum : )

sizce bu aksiyonu yapmalımıyım. şu an kia sportage premium aracım var performans berbat benzin 10 lt : (

daha az yakan, konforlu ve giden bir araç istiyorum.

selamlar

• Evet ben de okudum. Bir Mondeo almak düşüncesindeyim. Yalnız şu Btc Boğa'nın bitmesini bekliyorum. O vakte kadar belki piyasalar da biraz düzelmiş olur.

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.