Şimdi Ara

YENİ MODEL MPV'LER HAKKINDA BİLGİ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar... Yeni Touran ve Grand Picasso'nun temmuz gibi geleceği, yeni C-Max'in 7 koltuklu olacağını haberleri vardı. Bilgisi olan var mı..? Resmi sitelerinde bilgi yok... ... ...

• Citroen Grand Picasso'da bir değişiklik olacağını sanmıyorum zaten, 2011 modeller de ne zaman gelir bilmiyorum
    Yeni Touran için ben sonbahar diye duydum, hatta Aralığı bulabilir demişti Doğuştakiler.
    C-max, picasso gibi 2 farklı versiyonla üretilecek, Türkiye'ye hangisi gelir onu da bilemiyorum
  • konuyla ilgilenen ve bilgisi olan başka kimse yok mu arkadaşlar..?!?
  • bu sınıfta c maxı cok begenıyorum
  • http://www.otomobilgazetesi.com/otomobil.php?id=6992
    "C-MAX serisinin her iki modeli de, 2010 sonuna kadar Türkiye de dahil olmak üzere Avrupa'nın önde gelen pazarlarında satışa sunulacak. Ford Grand C-MAX modeli, 2011 yılı sonundan itibaren Kuzey Amerika pazarında da satışa sunulacak. "
  • touran kasımda türkiyede...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutsal

touran kasımda türkiyede...

Hangi seceneklerle geliceğini biliyomusunuz dizel dsg gelebilir mi ?
  • yeni Grand Picasso'nun da bu aylarda geleceğini duymuştum/okumuştum... bilgisi olan var mı acaba..?!?
  • ölü konu... ... ...
  • Türkiye'de MPV araçlar pek tutulmuyor onun yerine hafif ticariler tercih ediliyor size tavsiyem yakın zamanda çıkacak olan Yeni Caddy i bekleminizdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ==>burak7777<==

Türkiye'de MPV araçlar pek tutulmuyor onun yerine hafif ticariler tercih ediliyor size tavsiyem yakın zamanda çıkacak olan Yeni Caddy i bekleminizdir

Başkalarının bir şeyi tutup tutmaması benim kararımı neden etkiler ben de bunu anlamıyorum. Aracı kullanacak benim, dolayısıyla başkası tutmuş tutmamış umurumda olmaz. Her yıl araç değiştirmekten hoşlananlar, araba alıp satmayı hobi olarak görenler için belki önemlidir de, arabasına amaç değil de araç olarak bakanlar pek bu tutulma hususuna kulak asmamalı. Aksi takdirde tüketici olarak daha kalitelisini talep etme adına bir arşın yol ilerleyemeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tippingpoints -- 29 Temmuz 2010; 23:32:22 >
  • Ben S-MAX modelini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: talatcaner

Ben S-MAX modelini bekliyorum.

çok hoş duruyor... ne zaman geleceği konusunda fikriniz var mı..?
  • Buraya görehttp://www.ihlassondakika.com/detail.asp?id=295285 Ekim'de geliyor. Gelecek ama nasıl gelecek, hangi motor ve şansıman seçeneğiyle esas önemli olan o bence. Yine sadece 2.0 motor seçeneği olursa vergiden dolayı fiyatı yüksek olacağından pek satılacağını zannetmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.