Şimdi Ara

Yeni Mitsubishi Lancer Sahipleri Buraya (246. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.964
Cevap
41
Favori
515.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, 2012 1.6 manuel Lancer a bakım yaptırmak istiyorum. Servis fiyatları biraz pahalı geldi ve kullanılan yağ içime sinmiyor. Kendi gittiğimiz bir usta var, yağ ve filtreleri alıp ona yaptırayım diyorum bakımı. Araç 50 binde. Değişecek filtreleri nerden temin edebilirim?
  • Arkadaşlar merhaba HAVA-YAĞ Filtresi ve polen fltresi bosh var. alınır mı 3 lü set
  • Hiena1 kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum, Astra varken opelgm vardı sorunsuz oradan alırdık, var mı Mitsubishi için böyle güvenilir ve ekonomik bir site?
  • Arkadaşlar Merhabalar :)
    Bir süredir sadece fikir olan kanalı sonunda aktif ettik.
    Zencefil yollarda ile araba Vlog çalışmasına başladık.
    İlki biraz pilot bölüm oldu profesyonel olmayan bir kamerala başladık ama fikirleriniz ve önerileriniz olursa lütfen belirtin :)
    https://www.youtube.com/watch?v=MFBRgAq2QVw

Gerçekten tüm fikirleri değerlendireceğiz :)
    Sevgiler.

Yaşasın Mitsubishi Lancer :)
  • Mitsubishi Lancer 2010 1.5 Invite otomatik model'e sahibim. Aracımı alalı yaklaşık 5 ay oluyor ve bu arabanın hakkı Türkiye'de gerçekten yeniyor. C sınıfı olup da neredeyse D sınıfı kalitesinde ve Türkiye'de çok tutulmadığından fiyat olarak da çok uygun bir araç. Almak isteyip de kafalarında bu araçla ilgili soru işareti olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.
  • Sekamınaleyküm

Mitsubishi lancer bakıyorum kısmet olursa almayı düşünüyorum. 1.6 invite modellerini inceliyorum bazılarında görüntülü teyp var bazılarında yok, bu olanlar sonradan mı tattırıyor yoksa orjinalinde mı var, bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caylak39 kullanıcısına yanıt
    Sonradan taktırılıyor.Kullanıcıların genel tercihi 10.2 android oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nismits

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-2-sahibinden-titiz-kullanilmis-34-bin-km.de-orijinal-lancer-632817218/detay/
    aracım satılık yukarıda ilan başlığı vardır ilgilenen varsa bakabilir.
    Hocam merhaba.

İlana birkaç defa denk geldim. Burda da görmem tesadüf oldu. Malum, piyasa durgun, sorması ayıp arayan soran oluyor mu hiç?

• anaconda41 kullanıcısına yanıt
    evet, arayan oluyor biraz önce de konyadan birisi aradı ciddi alıcı so fiyat istedi. bende ağırdan alıyorum araba kusursuz eninde sonunda satılır. ocaktan sonra 2. el fiyatlar en az %10 artar şimdi olmazsa ocakta daha iyi fiyata satılır herşey nasip işi.
  • Araba o parayı eder etmesine de benim eski Lada gibi piyasası yok. O yüzden fazla gibi geldi. Birde bi sorum olacak. Bu kasa Lancer'ların arka süspansiyonları bağımsız mı?

• caylak39 kullanıcısına yanıt
    2012 ve sonrası modellerde standart olarak mevcut.
  • Lancer satan var mı?
    1.5-1.6-1.8

2010 model üstü, otomatik vites.
    Km si abartı olmayan.
    Değişen ve boya abartı olmadığı müddetçe
    Fiyatlar hakkında az çok bilgim var. 50bin TL üstüne bakmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Lancer satan var mı?
    1.5-1.6-1.8

2010 model üstü, otomatik vites.
    Km si abartı olmayan.
    Değişen ve boya abartı olmadığı müddetçe
    Fiyatlar hakkında az çok bilgim var. 50bin TL üstüne bakmıyorum
    50.000'e kadar çıkıyorsanız kesinlikle 1.6 motor tercih edin. 1.5'lere 45 bin'den fazla vermeyin 1.6'ya da 50 bin'den fazla. tabi 50 bin olanların km'si biraz 1.5'e göre yüksek olabilir ve değişenleri de olabilir... km çok dert olmaz mitsu'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

50.000'e kadar çıkıyorsanız kesinlikle 1.6 motor tercih edin. 1.5'lere 45 bin'den fazla vermeyin 1.6'ya da 50 bin'den fazla. tabi 50 bin olanların km'si biraz 1.5'e göre yüksek olabilir ve değişenleri de olabilir... km çok dert olmaz mitsu'da

Alıntıları Göster
    Lancer bakıyorum 1.6 nvite modelinden, 80 bin km civarı temiz bir Lancer ne kadar etmeli sizce hocam,nette çok yüksek gibi geldi fiyatlari

• quote:

Orijinalden alıntı: kzafi

Lancer bakıyorum 1.6 nvite modelinden, 80 bin km civarı temiz bir Lancer ne kadar etmeli sizce hocam,nette çok yüksek gibi geldi fiyatlari

Alıntıları Göster
    bir sene önce bu günlerde 2011-2013 modellerini 43-45 bin lira civarlarına düşük km temiz 1.6 lancer bulabiliyordunuz.

şimdi bile temiz bir 1.6 lancer'a, 50 bin lira'dan fazla vermeyin derim. 50 bin lira üzerine de ilanlar var ama genelde onlar modifiyeli veya 2013 sonrası makyajlı kasalar oluyor. 2011-2013 arası stock bir lancer için 47-48 arası iyi rakam. temizini ve düşük km olanını bulursunuz bu rakama...

• Bakalım gönlümüze göre denk gelir insallah

• Şuan halihazırda baktığım 2 arabadan biri lancer çok hızlı rakamlar değişiyor kafalarına göre özellikle galeriler yaz gelince 3ila 5 den aşşağı güncellemiyor maşallah.

Ya 1.5 lancer
    Ya alfa romeo 156

Lancer hep önceden hayalidir kırmızı kasa köpek balığı 2008 kasasına 40 üstü istenir oldu bu rakamlar bana biraz hayali geliyor hasar kayıtsız değil söylediklerim
    Ucuz bir araba değil fakat ulaşılabilir olmasını istiyorum herkes gibi İLK arabam olması için istiyorum clio yada UNO diyenlere inat kaliteli ve genç arabası olan çekici bir araba almak istiyorum 35 e alabilir miyim çok araştırma lazım yinede öneri veya fikirleriniz varsa çok aynalı olur hem bana hemde bu yazıyı okuyacak olan insanlara

• quote:

Orijinalden alıntı: avcı18

Şuan halihazırda baktığım 2 arabadan biri lancer çok hızlı rakamlar değişiyor kafalarına göre özellikle galeriler yaz gelince 3ila 5 den aşşağı güncellemiyor maşallah.

Ya 1.5 lancer
    Ya alfa romeo 156

Lancer hep önceden hayalidir kırmızı kasa köpek balığı 2008 kasasına 40 üstü istenir oldu bu rakamlar bana biraz hayali geliyor hasar kayıtsız değil söylediklerim
    Ucuz bir araba değil fakat ulaşılabilir olmasını istiyorum herkes gibi İLK arabam olması için istiyorum clio yada UNO diyenlere inat kaliteli ve genç arabası olan çekici bir araba almak istiyorum 35 e alabilir miyim çok araştırma lazım yinede öneri veya fikirleriniz varsa çok aynalı olur hem bana hemde bu yazıyı okuyacak olan insanlara
    35'e ancak (o da belki tabi) inform 1.5 bulunabilir. yüksek km olur, hasar kaydı olur.

• Arkadaşlar merhaba, 2009 civic aracımı aracımdan gayet memnunum ancak farklı bir araba alıp biraz da onunla uğraşmak istiyorum.Lancer bana yakışıklı geliyor, 1.8 motor seçeneği ile alınması mantıklı mı , araçla ilgili donanım motor ve dikkat etmem gereken hususlarda fikirlerinize ihtiyacım var . Şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.