Şimdi Ara

Yeni Mitsubishi Lancer Sahipleri Buraya (248. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.965
Cevap
41
Favori
515.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tabiki mümkün olduğu sürece bu arada sizin aracınızda hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
  • SHERRIF S kullanıcısına yanıt
    Amin cümlemizin. Kaç model kaç km ne kadara aldınız hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    61000 km 2010 1.5 invite hatasız lpg yok 67000 aldım
    Güzel hocam iyi fiyat az km.
    136bin 2011 sportback 1.6 invite sunroof 69 bin tl.
    1 kapı boyası 2 çamurluk boyası gerisi orjinal
    Bakalım ya. Fiyat yüksek çünkü km var bide dolu izleri mevcut.
    Hayırlısı :)

benimki bi denk geldi arabamı sattığım gün pazarlık yaptım ertesi gün gittim aldım geldim sonra tüp taktırdım kısmetse uzun süre bineceğim inşaallah
    Tüpün de bi masrafı olunca kafa kafaya gibi oluyoruz. Km düşük olması çok İyi ama. Hayırlı olsun hocam. Şuan 65 bin tl altına araç almak mümkün değil. İyi tercih yaptığımızı düşünüyorum Allah utandırmasın.
    İstanbulda mısınız

Amin inşaallah Ankara'dayım
    Oh ustan da bol 😊

• ikinize de hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşaallah. bu sınıf ve modelde en iyi tercih lancer. fiyatların artmasına rağmen lancerin fiyatı rakiplerinden daha düşük üstelik lancer kalitesi de yok. yardımlaşma ve fikir alışverişlerinde bulunalım. benim lancer kullanmaya başlayalı 3 yıl olacak. henüz acemiyiz. ankarada usta bol demişsiniz nerede usta türkiyede en az bulunan tür gerçek usta. bakımlar için iba oto ya gidiyorum başka da bildiğim anlayan usta yok.
    20 yıl mazdan sonra lancer nasıl acaba, mazda hiç kullanmadım hep bir merakım kalmıştır.
  • Duydum hep ankarada var ustası falan diye. İstanbulda da vardır illa ki çok yeni araç sahibi olduğum için bilemiyorum tabi henüz.
    Motor kısımlarını hiç yıkadınız mı? 9 senelik araç motorda yağ lekeleri falan var. Su kaçar diye korkuyorum tüp takılı bide

• Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizce lancer mi yoks Chevrolet cruz,?

• quote:

Orijinalden alıntı: Penah000000

sizce lancer mi yoks Chevrolet cruz,?
    lancer. sadece yakıt tüketimi için bile lancer tercih edilir.
  • 2011 model 1.5 otomatik invite alarak ben de bu gruba katılmış oldum. yalnız aracın kodunu sorgulatınca araç mart 2010 üretimi görünüyor. fakat ruhsatta hep 2011. 2010 da üretilip 2011 olabiliyor mu, yoksa bu araç 2010 model mi, fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: whitehazel

2011 model 1.5 otomatik invite alarak ben de bu gruba katılmış oldum. yalnız aracın kodunu sorgulatınca araç mart 2010 üretimi görünüyor. fakat ruhsatta hep 2011. 2010 da üretilip 2011 olabiliyor mu, yoksa bu araç 2010 model mi, fikri olan var mı?

trafiğe çıkış tarihi nedir? eğer 2010 trafiğe çıkış 2011 modelse dediğiniz mümkün. 2012 yılına kadar öyleydi. mesela eski aracım colt idi onun trafiğe çıkış tarihi kasım 2009 ama modeli 2010 idi.

• Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    Trafiğe çıkış 2011, dediğiniz gibi sanırım 2010 üretim ama trafiğe çıkıştan dolayı 2011 model.
  • ben de 2010 model 1.5 invite ile aranızdayım. km 200 bin. yağ olarak ne önerirsiniz? liqui moly'nin sitesinde

5-30

5-40

10-40

15-40

15-50

olmak üzere bir sürü farklı seçenek çıkıyor.

• Arkadaşlar lancer 2011 1.6 araçta 6.000 km gittiğim yağda yarım litre azalma var. Lpg var. Araç 150 binde... Yağ yakma kaçak vs yok...
    Acaba PCV valfi (karter havalandırma) sorunu olabilir mi hiç yaşayan oldu mu mitsubishi aracında bunu? Motul 6100 syn-nergy 5w 40 koyuldu. Tam sentetik değil sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sinangin S kullanıcısına yanıt

Benim ustam 100 bin km den sonra 5-40 önermişti hocam, ki kendisi Evo kullanan bu araçlarda uzman biri.

• Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak,

2011 1.5 invite otomatik Lancer kullanıyorum. Araç LPG'li. Otomatik vites devri genelde 2000 civarında tutuyor. Bu devir yokuşlarda çok sıkıntı oluyor. Biliyorsunuz arabada L, 1.2.3 vitesler de var. 2 ye alinca araç yine otomatikte ama 2. Vitesi geçmiyor gibi.

Şimdi ben yokuş çıkarken vitesi bu şekilde düşürüp devri arttırirsam şanzımana bir zararı var mı? Tork konvertörlü şanzıman bu şekilde kullanılır mı? Normalde bu vitesleri yokuş inerken tavsiye ediyorlar diye biliyorum ama çıkarken durum nedir? Aynı şekilde beygiri yükseltip sollamalarda avantaj elde etmek için de bu yöntemi kullanabilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.