Şimdi Ara

Yeni Mitsubishi Lancer Sahipleri Buraya (247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.964
Cevap
41
Favori
515.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atari800xl

Arkadaşlar merhaba, 2009 civic aracımı aracımdan gayet memnunum ancak farklı bir araba alıp biraz da onunla uğraşmak istiyorum.Lancer bana yakışıklı geliyor, 1.8 motor seçeneği ile alınması mantıklı mı , araçla ilgili donanım motor ve dikkat etmem gereken hususlarda fikirlerinize ihtiyacım var . Şimdiden teşekkür ederim.
    1.8 olanlar en full paketlerdir. cvt şanzımanla gelir. 18 inç jant, rockford fosgate ses sistemi ve iç mekanda daha farklı trim malzemeleri mevcuttur. top model diyebiliriz türkiye için.

1.6 olanlar ikiye ayrılır. 2011'de asx'in gelmesiyle lancer'a da gelmiş bir motordur kendisi;

a- inform: en boş paket. direksiyonda tuşlar yok, deri direksiyon yok, kapak jant, 7 airbag, siyah renk kapı kolları. astc mevcut (esp+traction control)
    b- invite: 1.6 motor için türkiye'de en dolu paket; 16 inç asx invite alaşım jantı, direksiyondan kontrollü ses sistemi, 7 airbag, deri direksiyon, vites topuzu ve el freni, sis farı vb özellikleri içerir. bence alınacak tek lancer modelidir hiç 1.8 ile uğraşmayın. temiz 1.8 kalmadı kaldıysa da çok pahalı. 1.8'e fazla para verilmez, 55 bin tl üzerine çıkabiliyorsanız mesela lancer yerine direkt asx alın.

1.5 motor olanlar 2008 ve sonrasından itibaren geçerli. 109 beygirlik colt motoru taşır kendisi. mümkünse 2010 ve üzeri modelini alın, 2008-2010 arası olanlarda yalıtım biraz zayıftır ve 2010'da bazı ufak değişimler olmuştur.

a- inform: 1.6 için yazdıklarımla aynı. tek fark, 1.5'lerde astc yok.
    b -invite: 2008-2010 arası yalıtım zayıf, bluetooth telefon kiti ile geldi. 2010'da bluetooth kiti kaldırıldı ve yerine sis farı ile yağmur far sensörleri getirildi. yalıtım iyileştirildi.

otomatik: 1.5 ve 1.6'larda bulunur. 4 ileri tam otomatik şanzımana sahiptirler ve genelde 1.5 ile 1.6 invite paketlerde bulunurlar. 1.5 otomatik alacaksanız 2011'de lancer sam isimli özel bir model var onu öneririm. yalnızca 1.8 olanlar cvt şanzımanlıdır.

karar sizin. bence en alınası olan model 1.6 invite. mümkünse 2013 ve üzeri. 2013 ya da 2014'te olması lazım lancer makyajlandı. ön tampon tasarımı değişti daha bir güzel oldu. yalıtım arttı.

eğer maddi durum el veriyorsa hiç lancer bakmayın asx bakın. asx için sorularınız varsa alabilirim, 2013 intense asx sahibiyim. lancer ile aynı platform, aynı motora sahip bir araç sonuçta. asx'ten bazen arkadaşımın lancer'ına geçiyorum ara sıra, sürüşüne kadar her şeyi çok benziyor. sadece asx yüksek tabi altını sürtmezken lancer ile arkadaşım çat çut her yere sürtüyor sedan sonuçta, diğeri suv.

• İlave olarak asx de otomatik vites seçeneği yok. Hayreti mucip temsanın işleri işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler. Bendr 1.5 invite 2009 model var. Memnunum. Öyle bir anlamışsınız ki en son sıfır alacağız. 😀 Lancer asx outlander carisma Galant hangi modelini alırsanız alın bütçenize en yakın olanı alın ama değişmez bir şey var ki VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ. Sevecek ailenizden biri olacak demir parçası. Demedi demeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    türkiye'ye getirmediler yoksa dünya'da cvt olanları mevcut. türkiye'ye de gelseydi şu an sokaklarda çok fazla asx görebilirdik... zira bu araçlar hakikaten çok az yakıyorlar, bir de otomatik vites olsaydı tadından yenmezdi...
  • jesterr kullanıcısına yanıt
    aynen öyle. diğer aracım da colt, sınıfındaki en geniş iç hacimli ve performanslı araçlardan birisi. şehir içinde tam bir böcek.
  • Merhabalar 50 - 55 bin arası 1.6 İnvite Lancer arıyorum.Ayrıca 55 e temiz ASX gelirse o da olabilir bildiğiniz gördüğünüz temiz araç olursa haber verirseniz sevinirim.
  • Uchiha Itachi. kullanıcısına yanıt
    55 bin'e asx bulmanız zor. muhtemelen çok fazla hasar kaydı olan ve yüksek km olan, 2011-2012 arası invite bulursunuz anca.

60 ve üzeri bütçeye temiz asx'ler başlıyor. 55'e kadar lancer daha mantıklı. tertemiz kazasız tramersiz lancer'lar bulunur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

55 bin'e asx bulmanız zor. muhtemelen çok fazla hasar kaydı olan ve yüksek km olan, 2011-2012 arası invite bulursunuz anca.

60 ve üzeri bütçeye temiz asx'ler başlıyor. 55'e kadar lancer daha mantıklı. tertemiz kazasız tramersiz lancer'lar bulunur...
    Merhabalar bilgiler için teşekkür ediyorum.Uzun süre param elimde takip ettim ama tavanı boyalı olan lancer a bile 57,5 isteyenler oldu.Bir iki tane boyasız 55 e vardı fakat satıcılarla konuştuğumda hiç boya yokmuş gibi konuşmadılar kaç yaşında araba illaki bişeyler vardır gibi bişeyler söylediler.Bende tercihimi focustan yana kullandım.
  • Uchiha Itachi. kullanıcısına yanıt
    Tavanı boyalı lancer’a 57.500 mü 😂

Hayırlı olsun, focus’ta süper araba

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

Tavanı boyalı lancer’a 57.500 mü 😂

Hayırlı olsun, focus’ta süper araba
    Teşekkürler hocam çok istedim lancer çok kovaladım gerçekten güzel araba ama o tavan olayı daha sonrada piyasası yükselince nasip olmadı.
  • 2011 lancer 1.6 inform a Cruise control baglanabiliyor mu?

• ensyilmzz E kullanıcısına yanıt
    ankara'da yapan yerler var evet bağlanılabilir... direksiyon simidini değiştirmeniz lazım...
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de Lancer 1.6 invite lpg bakıyorum. Uygun ilan görürseniz haberdar ediniz. Teşekkürler.

•  Yeni Mitsubishi Lancer Sahipleri Buraya

Merhaba.. Mitsubishi araçlar ile ilgili herr türlü yedek parça elimde mevcuttur . detaylı bilgi için iletişim : 05334152912

• Arkadaşlar 2005-2006-2007 model 1.6 invite lancer almayı düşünüyorum. Ama yağ yakma sorunu olup olmadığından korkuyorum. Böyle bir sorunu nasıl anlayabiliriz? Varsa da eğer tamiri nasıldır? Kaç liraya çıkar? Yoksa vazgeçmeli miyim?

• merhaba arkadaşlar bir hortlatalım dedim. kimse yazmıyor hayırdır alan arkadaşlar çok memnun galiba :)
    ben de şuanda araç arayışı içindeyim. köpek balığı çok hoşuma gitti. müsait olanlar varsa danışmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

merhaba arkadaşlar bir hortlatalım dedim. kimse yazmıyor hayırdır alan arkadaşlar çok memnun galiba :)
    ben de şuanda araç arayışı içindeyim. köpek balığı çok hoşuma gitti. müsait olanlar varsa danışmak isterim.
    Birkaç gün önce nette incelemek üzere listeledim Lancer'leri, sıfıra yakın bir araç için 128.000TL yazılmış. Diğer C sınıfı araçların uçuşundan Lancer de etkilenmiş maalesef. Elbette daha uygunları da bulunabilir.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Evet koronovirüs gibi girdiler malüm sitelere. Arkadaş tam araç alalım lancer iyi diyorlar. Kaliteyi uyguna alıyorsun falan fıstık. Zaten satılır mı korkusu var.
    Aaaa bir bakıyorsun piyasaya. Allahın cezaları uçurmuşum herşeyi

• Evet arkadaşlar 20 yıllık mazda kullanıcısı olarak yeni lancer mı alarak aranıza katılmış bulunuyorum iyiki almışım iyiki lancer sahibiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHERRIF -- 25 Şubat 2020; 11:49:45 >
  • SHERRIF S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam aman konuyu bırakma. Ben de ilk kez aldım lancer. İrtibatta kalalım ;)

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.