Şimdi Ara

Yeni logitech Z506 Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
6
Favori
55.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim aralarında 200 tl fark var bırakta olsun o kdr :) Bu arada banada z-506 o kdrda kotu degıl x540 la bı farkıyo 2 yılda x540 kullanıcı olarak :)

- leri
    *Duvara montelıycek yer yok
    *Ve kumandası yok kumandası olmamasının benm ıcın fazla onemı yok aslında :)

Bass kucuk ama gercekten guzel verıyor bunuda sylıyım kutuyu elıme aldıgımda bunelan demstım cok hafıftı ama cihaz guzel cktı :)
  • Merhaba,

Ben bu cihaza hem receiver hem pc yı bağlamak istedim ancak rca dan receiver ı bağladıgımda ınanılmaz ugultu yapmakta onu çıkardığımda normale donuyor.Kablo kalıtesınden olabilirmi acaba yardımcı olabilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonardshelby -- 18 Aralık 2011; 22:37:15 >
  • Ben de z 506 satın aldım .Ancak bütün ayarları yapmama rağmen bir türlü arka uydulardan yeterli ses alamıyor.Ya cızırdayım ses gelmiyor yada çok az ses geliyor. Msi p67-gd53 anakartın girişlerine bağlı. Var mı bunun bir çözümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miscellaneous

bence çok kalitesi arkadaşlar

bencede
  • kardeşim 2 tane streo çoklayıcı al pcdekı 1 gırıse tak gitsın hepsınden ses alablrsın ben vıdeo cekmıstım bakablrsın :)

http://www.youtube.com/watch?v=E3XR5jAl3eE
  • Merhaba,

Arkadaşlar bende üründen yeni edindim.
    Anakartım 5.1 sesi destekliyor ayarlarını yaptım ama benim sıkıntım video izlerken 5.1 sese sahip olmayan dosyalardan'da 5.1 ses almak istiyorum.

Mp3'ler de jetauido programı ile bütün kolanlardan ses alıyorum.

Youtube'da falan gezerken 5.1 ses alamıyorum acaba sıkıntı nerde harici bir ses kartı mı almalıyım yoksa izlediğim videoların 5.1'i desteklemesimi gerekiyor ?

Selamlarımla.
  • arkadaşlar bendede z506 modeli var daha yeni aldım fakat şöyle anlayamadığım bi problemi var:
    uyduddaki power tuşuna doğru düzgün basılmıyor?:S
    yani iki üç kere basıyorum anca açılıyor birazda bastırıyorum sanki bi temassızlık var gibi ?
    daha yeni aldım böyle hatalı ürünmü sattılar bana ?
  • Bu sistemi duvara asmak için aşağıdaki malzemeyi kullansak uyarmı sizce ?

Yeni logitech Z506 Ana Konu
  • Ben de merak ediyorum güya 5+1 var ama hepsi önümde dizili.Asabilsem süper olacak film ve oyunlar için ama asılacak yeri de yok.
  • asılsa güzel çok güzel olur bencede.. Klips ile sabileyim diyeceğim ama çok iyi bir görüntü olacağını düşünmüyorum
  • Arkadaşlar bende Asus N53JQ laptop var ve sanırım 5.1 desteği yok. Z506'yı 5.1 ses alacak şekilde bu laptopa bağlamanın bir olanağı var mı ? Harici ses kartı almak istemiyorum. Onun dışında bir öneri rica etsem ?
  • selamlar. hoparlörü bende yeni aldım. alanların çoğu memnuniyetsizliğini dile getirmiş. benim için çok önemi yok zaten bu ilk 5+1 sistemim. eskiden kullandıgım laptop hoparlörüne elveda dedim sonunda. fakat arka hoparlörlerden speaker fill yapmama ragmen çok az ses geliyor. ön ve orta hoparlör gibi inlemesi gerekmiyormu bu arkadakilerin ?

realtekden test yaptıgımda hepsinde ayrı ayrı ses çalıyor ama müziklerde arka hoparlörden vokal sesi geliyor, enstruman sesi ama tek bir enstruman.

oyunda deneyim dedim oyunda aynı şekilde. uzaktan sıkılan mermiler, kuş sesleri arkadan geliyor. tamam gelsin fakat kısık gelmesin. müziklerde hepsi birden çalsın. nasıl hallederiz bunu ?

jetaudio ile muzık dınlerken hepsınden ses gelıyor fakat medıa player - kmplayer vb dıger playlerlardan dınlerken ve fılm ızlerken aynı sekılde ses alma sansımız yok mu ?

ses kartı on board.
    board :http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8Z68_DELUXEGEN3/

bunu sorunları nasıl çözebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aofd -- 7 Şubat 2012; 13:42:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aofd

selamlar. hoparlörü bende yeni aldım. alanların çoğu memnuniyetsizliğini dile getirmiş. benim için çok önemi yok zaten bu ilk 5+1 sistemim. eskiden kullandıgım laptop hoparlörüne elveda dedim sonunda. fakat arka hoparlörlerden speaker fill yapmama ragmen çok az ses geliyor. ön ve orta hoparlör gibi inlemesi gerekmiyormu bu arkadakilerin ?

realtekden test yaptıgımda hepsinde ayrı ayrı ses çalıyor ama müziklerde arka hoparlörden vokal sesi geliyor, enstruman sesi ama tek bir enstruman.

oyunda deneyim dedim oyunda aynı şekilde. uzaktan sıkılan mermiler, kuş sesleri arkadan geliyor. tamam gelsin fakat kısık gelmesin. müziklerde hepsi birden çalsın. nasıl hallederiz bunu ?

jetaudio ile muzık dınlerken hepsınden ses gelıyor fakat medıa player - kmplayer vb dıger playlerlardan dınlerken ve fılm ızlerken aynı sekılde ses alma sansımız yok mu ?

ses kartı on board.
    board :http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8Z68_DELUXEGEN3/

bunu sorunları nasıl çözebilirim ?

aynı durum bende de var dostum benim de ses kartı onboard, ses kartı almayı düşünüyorum bazen oyunlarda da sıkıntı çıkıyo skyrim de mesela adama sağını dönünce solunu dönünce yan hoparlörlerden ses geliyo önünü dönünce ortadan ses gelmiyo ben de 2.1 olarak gösteriyorum düzeltmek için ama bilmiyorum ses kartından olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfdemir -- 7 Şubat 2012; 15:15:29 >

• oyunlarda arka hoparlörden sağlam ses geldiğini farkettim bugun. Ama film ve müziklerde aynı. Arkalardan vokal sesi gibi az ses geliyor.
  • selam arkadaşlar bende bu üründen aldım, ilk defa 5.1 kullanıyorum (eski sistemim 4.1 olmasına rağmen 2uyduyla kullanıyordum) o yüzden bu surround olayına biraz yabancıyım. Arka uydulardan gelen ses pek parlak değil gibime geliyor acaba sorun onboard ses kartımdan mı (realtek ALC889) kaynaklanıyor? Bu sistemi iyi ses kartlarıyla kullanan arkadaşlar varmı? fazladan ses kartı alsam cidden büyük bir fark yaşarmıyım?
  • 5.1 lerde arka hoparlörden az ses gelmesi normal daha çok efekt sesleri arkalardan gelir. Bende siparişini verdim z506 nın ses kartıyla beraber onboard ve ses kartıyla nasıl oluyor diye test edip paylaşırım gelince isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shubuo0o

5.1 lerde arka hoparlörden az ses gelmesi normal daha çok efekt sesleri arkalardan gelir. Bende siparişini verdim z506 nın ses kartıyla beraber onboard ve ses kartıyla nasıl oluyor diye test edip paylaşırım gelince isterseniz.

çok iyi olur açıkcası. ses kartlarınız nedir bu arada? sistem geldiğinde cihaz açıkken cızırtı (dipgürültüsü) varmı yok mu yazarsanız da sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

5.1 lerde arka hoparlörden az ses gelmesi normal daha çok efekt sesleri arkalardan gelir. Bende siparişini verdim z506 nın ses kartıyla beraber onboard ve ses kartıyla nasıl oluyor diye test edip paylaşırım gelince isterseniz.

çok iyi olur açıkcası. ses kartlarınız nedir bu arada? sistem geldiğinde cihaz açıkken cızırtı (dipgürültüsü) varmı yok mu yazarsanız da sevinirim.

Ürünü alalı 3 hafta oluyor herhangi bir cızırtı sesiyle karşılaşmadım. Yalnız bu zamana kadar harici bir ses kartı ile hiç bir sistem kullanmadığım için nasıl bir değişiklik olur merak ediyorum. Deneyimleri olan arkadaşlar paylaşırsa deneyimlerini çok sevinirim.

Selamlarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extinet_DeviL

quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

Ürünü alalı 3 hafta oluyor herhangi bir cızırtı sesiyle karşılaşmadım. Yalnız bu zamana kadar harici bir ses kartı ile hiç bir sistem kullanmadığım için nasıl bir değişiklik olur merak ediyorum. Deneyimleri olan arkadaşlar paylaşırsa deneyimlerini çok sevinirim.

Selamlarımla.

bahsettiğim cızırtı anca uyduları kulağınıza dayadığınızda duyuyorsunuz, herhangi birşey çalmıyorken duyulabiliyor. tekrar bakarmısınız ona göre gidip değiştireyim seti. çünkü bu tarz dipsesler olabiliyor bazen normal sistemlerde de.

• Hocam bütün gün başındayım sistemin ama sen dedikten sonra şimdi hiçbir şey çalmıyorken son ses açtım sadece ikitanesinden cızırtı değilde nasıl deyim bi tısss diye ses geldi ama sesi normal seviyeye getirdiğimde herhangi bir şey yok.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.