Şimdi Ara

Yeni logitech Z506 Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
449
Cevap
6
Favori
55.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en ucuz mediamarkt satıyor 159tlye gerisi hikaye
  • Darty kampanya mailing yapmış, gittim aldım hemen ;)
    Bu fiyata kaçmaz derim: 119 TL
    http://www.darty.com.tr/e_commerce/Pc-speaker/LOGITECH/1270249-980-000431-HPINF-Z506-CONT-p-46347-c-41.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

izmir best buyda 155 lira değmez basslar kötü tizzleri de iyi yapamamışlar x 530 un basslar falan iyi bundan benim görüşüm

aynen katılıyorum....

Arkadaşlar giriş seviyesi ürünlerde X530'un basslarına sahip bir ürün bir daha gelmedi diyebiliriz herhalde.
    X530'un bassları X540'dan, Z506'dan aynı segmentteki Creative'lerin tamamından ... vs daha iyi.

Logitech ne zaman ki Subwoofer'da hoparlörü yandan alıp, tabana koydu bassları daha zayıf hale geldi.
    Logitech'in müzik dinlemek için ne kadar uygun olduğu tartışılır gerçekten (Creative daha başarılı bu konuda) fakat konu oyunlar, bass gibi kavramlar olunca X530'un (Giriş Seviyesinde Dikkat!) eline su dökecek sistem var olmadı ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 16 Nisan 2011; 13:58:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

izmir best buyda 155 lira değmez basslar kötü tizzleri de iyi yapamamışlar x 530 un basslar falan iyi bundan benim görüşüm

aynen katılıyorum....

Arkadaşlar giriş seviyesi ürünlerde X530'un basslarına sahip bir ürün bir daha gelmedi diyebiliriz herhalde.
    X530'un bassları X540'dan, Z506'dan aynı segmentteki Creative'lerin tamamından ... vs daha iyi.

Logitech ne zaman ki Subwoofer'da hoparlörü yandan alıp, tabana koydu bassları daha zayıf hale geldi.
    Logitech'in müzik dinlemek için ne kadar uygun olduğu tartışılır gerçekten (Creative daha başarılı bu konuda) fakat konu oyunlar, bass gibi kavramlar olunca X530'un (Giriş Seviyesinde Dikkat!) eline su dökecek sistem var olmadı ne yazık ki.

+1

x530 x540lara sahip çıkın ups ile fln bağlayın en çok arızayı voltajdan yapıyor onlar gibisi daha gelmedi.

• Arkadaşlar bunun arka 2 hoparlörü nasıl duvara monteleyeceğim.Biryeri yok mu montelemek için.Baktım ama göremedim.
  • Arkadaşlar Benim tv imzamdaki 42pq6000.. z506 yı tv ye bağlamam halinde 5.1 ses alabilirmiyim(bütün hoparlörlerden ses alabilirmiyim) ??

http://www.hepsiburada.com/Liste/logitech-z-506-surround-51-speaker-980-000431/ProductDetails.aspx?productId=bd85340&categoryId=256

Sanırım bu siteden alacam.. (kampanya için son gün yazıyor) Acil Cevaplarınız önemli :)

Saygılar..
  • Kampanya bugun bitmiş. Kampanya fiyatı 2 adet sp300 ayak hediyeli 160 TL iken, şimdi 216 TL... :(
  • Arkadaşlar ben filmleri hd izlemeyi çok seven birisiyim. Kendimi filmin içinde hissetmek isterim. Bu yüzden indirdiğim filmlerin görüntü kalitesine çok dikkat ederim. Filmlerim hep 3-4 gb dır. Ama sadece görüntüyle de olmuyor, sesler ile de kendini filmin içinde hissetmek istiyor insan. Bu yüzden ses sistemim beni filmin içine sokmalı. Bu sistem istediğimi karşılayabilir mi ? Eğer uygun değilse hiç boşuna para vermeyeyim.

Arkadaşlar bu arada odam son derece küçük ve eşyalarla da iyice dolmuş bir durumda. Bu ses sistemi benimki gibi küçük odalarda iyi performans verir mi ? Teşekkür ederim
  • son 1 aydır araştırma yapıyordum sistem konusunda sonunda paraya kıyıp ikinci el bi gigaworks yada sıfır edifier pro alacaktım ama cuma günü g.o.p electroworld de z506 gördüm fiyat 140 liraya düşmüş kampanya yapmışlardı sanırım hemen aldım ürün için yorumum şu olacak filmlerde kesinlikle çok iyi. müzik konusu ise dinlediğiniz müziğe, yapacağınız eko ayarlarına ve de kulağınıza göre değişir. apartman dairesinde oturuyorsanız sistem fazlasıyla yeterli gelecektir diye düşünüyorum.. bi de verdiğiniz paraya göre düşünceniz de değişebilir. ben 140 liraya aldım memnunum ama aynı ürünü vatan vs gibi mağazalarda 220-230 liraya alan arkadaşların düşünceleri ne olur bilemem..
  • En uzuz Darty satıyor. Kargo da bedava. =)
  • Arkadaşlar iidir hoştur alında o öndeki zamazingoları sakın tweeter sanmayın bazı arkadaşlar yanılgıya düşmüş. Öndekiler tweeter görüntülü plastikten başka birşey değil açın gözünüzü...!!!!!!!

Logitech işi iice üçkağıda vurdu çıkarılan yeni sistemlerin hiçbirisi eskilerin yanından bile geçemez.

nerde x230 gibi 2.1
    nerde x530 gibi 5.1
    nerde z5500
    nerde z2300

Bu saydığım ürünlerin üst versiyonları diye çıkan ürünlerin hepsinde kumanda,hapörlör, malzeme, watt değerleri, malzeme kalitesi kırpmaları var. Bu eski ürünlerle ses sistemlerinde yer edinen logitech şuan bu ürünlerin ününe dayanarak yüksek kar amaçlı sistem satıyor. Dikkat edin üstte sayılan ürünlerin 4 ü de bir çok kişi tarafından efsane söylemiyle abartılacak kadar ünlü..

Ben almayın demiyorum alın ama ne aldığınızı bilin.

• Arkadaşlar ben de bu ses sisteminden almayı düşünüyorum. Ama bi çok yerde, burası da dahil, aletin boştayken bi cızırtı yaptığını okudum. Bunun sebebi nedir acaba? Herkes bu sorunla karşılaşıyor mu merak ediyorum?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Gakko_

Arkadaşlar ben de bu ses sisteminden almayı düşünüyorum. Ama bi çok yerde, burası da dahil, aletin boştayken bi cızırtı yaptığını okudum. Bunun sebebi nedir acaba? Herkes bu sorunla karşılaşıyor mu merak ediyorum?..

Ses sistemini yeni aldım, hemen kurdum, şu an pc de kullanıyorum ve cızırtı sorunu bende yok, bu sorunu yaşayan arkadaşlarda nedeni düşük elektrik voltajı veya ses kartlarından kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum. Tavsiye ederim çok güzel bir sistem
  • @hucjo

hocam hayırlı olsun sisteminiz. ben de 506 almaya karar verdim. umarım bi problem yaşamam ben de...
  • Bu ürünü lg ld-750 televizyonumda kullanmayı düşünüyorum. Televizyonun mkv oynatma özelliği var. Aynı zamanda ps3 de de kullanmak istiyorum .Bu fiyatlara önerebileceğiniz başka da ürün var mı?
  • @sertacsertbas

bu fiyat aralığında en iyi ürünlerden biri zaten hocam. ben Edififer M3500 ile bu ürün arasında kalmıştım zamanında. onun uzaktan kumanda gibi bi artısı var, eğer salonunuzda kullanacaksanız. bi de ona bakın isterseniz ;)
  • Sistemi bu gün kargo dahil 167 TL'ye aldım , ses kalitesi iyi ama bana biraz güçsüz gibi geldi , ses kartını onboard kullanıyorum belki bu yüzden de olabilir.Orta seste müzik dinlerken aniden ses kesildi ve bi daha da gelmedi.Ipod'a bağlayıp kontrol ettim ama ondan ses geliyor , daha sonra yine bilgisayara bağladım ve ses yine yok. Bu sorunun sebebi ne olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jdmworks34

Sistemi bu gün kargo dahil 167 TL'ye aldım , ses kalitesi iyi ama bana biraz güçsüz gibi geldi , ses kartını onboard kullanıyorum belki bu yüzden de olabilir.Orta seste müzik dinlerken aniden ses kesildi ve bi daha da gelmedi.Ipod'a bağlayıp kontrol ettim ama ondan ses geliyor , daha sonra yine bilgisayara bağladım ve ses yine yok. Bu sorunun sebebi ne olabilir ?

Yüksek ihtimal ses kartın yanmıştır.
  • Ben de bu sistemi alıcam şu an en ucuz nerde satılıyor bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.