Teğmen
07 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Canon 600D aldım çekimlerde flash acılıyor deklansore yarım basıyorum flash acılıp kapanıyor hızlı bı sekılde bızt bızt ses cıkarıyor deklansor odaklama sesı degıl dedıgımın sızdede boyle bısey oluyormu aceba ??
Media marktr' ye gittim nikon d5100 Canon 550D arasında gıdıp gelıyordum satıcı abıye sorudugum hangısnın secerdım dedım o dedıkı bence sony :)

Sony dedı benımde kafam karıstı dolayısıyla ınternette pek fazla bılgı yok bu makıne hakkında kullanıcısı varsa lutfen yazsın :) !!
1.Tercihim Nikon d5100
2.Tercihim Canon Eos 550D

Ama kararsızım nikon almak istiyorum ama bi yandan keşke canon mu alsaydım diyebilirim diye düşünüyorum..

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz neden :) ?
5+1 z506 hoparlör var güç devresinden sorun varmış bızım elektronıkcıye goturdum entegre bozuk dedı yenısını aldım getırdım yapamadı başka şeyler var dedı bi türlü yapamadı sonra adaptor takıcam buna dedı onuda yapamadı nasıl yapamıyor anlamadım..

Ben adaptor takarak nasıl çalıştırabılırım yada başka bi devreyle nasıl çalıştıtırım bu hoparloru yardım edın :)
Creative SB X-Fi Surround 5.1 Pro Aldım EQ ayarlarını ve surrond ve crystal ayarını nasıl yapıyım hangi değerde daha iyi olur sistem için aceba kullananlar değerleri yazsın lütfen !!!
http://www.bimeks.com.tr/urun/116785/creative-sb-x-fi-surround-5-1-pro-usb-ses-karti.aspx#specs

Bu cihazı almayı düşünüyorum sizce almalımıyım ??

Bende şuan SB Play 2+1 Var ama Aparatlarla 5+1 Ses Alıyorum Ben ilerde bunu satıp edifier almayı düşünüyorum s730 modeli onun için bu ses kartını beğendım :)

Neyse yorumlarınızı bekliyorum..
Bilgisayarda micron 4 gb ram vardı everest programından 1333mhz (667) Yazıyor 667 mhz mı 1333 mhz mı anlayamadım neyse ben update yapmak istedim.
Vatan pc'ye gittim tek slot 8 Gb Ram aldım 1333 Mhz Buda Taktım açılmadı bıos da gozukuyor ancak windows baslatılıyor kısmından mavi ekran ve sonra kapanıyor.. Neyse vatan'a tekrar gittim abiler taktı olmadı yenisini getirdiler oda olmadı sonra 4 gb lık denedık gskıll takınca oldu şuan sorun yok ama benim öğrenmek istediğim şu 1333 Mhz frekans damı kullanıyorum yoksa 667 Mhz demı anlayamadım bilen biri varsa bilgilendirsin bizleri :)

Firefox çok kasıyor arkadaşlar bu about:config vs. işlemini yaptım ancak yine olmadı çok kasıyor bide laptop hp ısınma nedeniyle mavi ekran gelıyor :S
Firefox çok kasıyor arkadaşlar bu about:config vs. işlemini yaptım ancak yine olmadı çok kasıyor bide laptop hp ısınma nedeniyle mavi ekran gelıyor :S
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MERTPC
Mobil cihaz
MERTPHONE
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 220
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 21.659 (Bu ay: 183)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.