Şimdi Ara

Yeni LCS Formatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EULCS'de maçlar Bo2 olacak tıpkı Çin'deki gibi. NALCS'de ise Bo3 olacak. Aynı anda 2 maç oynanacak, yayın 2 kanaldan yapılacak.

Her sezon daha kötüye giden bir sistem yapıyor Riot. 2 sene önce deli gibi superweek için beklerdim. Onu kaldırdılar normal sisteme geçtiler. Şimdi iyice saçmalayıp Bo2-Bo3 sistem getirdiler. Maçların çakışması da ayrı mesele. EULCS sıkıcı olduğundan iyi olmuş ama asıl heyecanlı olan NALCS için kötü olmuş.

Yeni LCS Formatı

Yeni LCS Formatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onii Chan Kenobi -- 8 Aralık 2015; 22:54:24 >

• Katılıyorum, beğenmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 güne yayilmasi yorucumuydu yada masraflimiydi acaba belki guzel olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riot keşke karar verirken izleyicilerin de fikirlerini sorsa...
  • Aynı anda iki maç yayınlanması nedir ya?
    Maç aralarındaki saçma sapan analizlerini ve yorumlarını kısa tutup doğruca maçlara yönelseler daha mantıklı olurdu.
  • Ciddi mi bu ? Nasil bir kafadir ki 2 tane ayni anda yayin yapar wtf?

Mac aralarinda 15 saat konusacaklarina

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 8 Aralık 2015; 23:23:18 >
  • * Maç sayısı ve BO2-BO3 formatı izleyiciler açısından doyurucu olur.

* Fakat aynı anda 2 maç olması gerçekten berbat bir planlama.

* EULCS'nin durumu geçen sene içler acısıydı. Summer Split'e OG katıldı da azbuçuk da olsa bi çekişme geldi.

* Ama bu sezon da yine 2 takımın kapışacağı sıkıcı bir sezon geçecek gibi Avrupada.

* NALCS'de ise çok ciddi takımlar arası oyuncu hareketleri oldu zaten karışık olan işler iyice karıştı ki gerçekten keyifle izlenecek bir lig haline geldi NA.
  • ligtv2 ligtv3 :ddd
  • Hocam eu sıkıcı na eğlenceli demişsin inş yanlış yazmışsındır.

• Tek maç sisteminin kalkması iyi bir şey. Çünkü Worlds'e baktığımız zaman EU ve NA bölgeleri haricindeki diğer takımlar (genelleme yaparak söylüyorum) bu tür sistemlere oldukça alışkınlar. Fakat EU ve NA takımları bo2, bo3 hatta bo5 sisteminde nasıl oynayacağını, nasıl davranacağını (moral ve motivasyon) bilmiyorlar. Dolayısıyla afalladıkları çok oluyor. Çünkü tek maç sistemi ile bo2, bo3, bo5 sistemleri arasında dağlar kadar fark var. Yalnız bu aynı anda iki maç yayınlanması olayını beğenmedim. Ben turnuva izlemeyi çok seven biriyim. LCS maçları olduğu zamanlarda tüm maçları izlemeye çalışırım fakat yeni getirecekleri bu sistem ile maç izlemek yarım yamalak olacak.
  • Ne kadar takildiniz ayni anda 2 mac olayina...Bence daha iyi bazi maclar cok kalitesiz veya bazi takimlar cok zayif kalabiliyor ustelik 2 mac oynanacak.Bu tur maclari izlemek istemeyenler icin bir alternatif sunmak istemisler aksi taktirde bu bir iskenceye donusurdu.Diger maci kacirmaniz durumunda yayin bitince gecmis yayinlar sekmesinden izleyebilirsiniz arkadaslar.Neye bu kadar takildiniz anlamadim.

• Bo3 ü anladım da Bo2 ne demek ? Berabere seçeneğimi gelicek
  • Riot şu prof arena ve oyun içi değişiklikleri yaparken prof oyunculardan ve takım koç,analistlerinden görüş alsa keşke. Türk futbol başkanlarının klüpleri yönettiği gibi şirketi yönetiyorlar. Berbat halde değiller ama iyilik yapıcam derken kötülük yapıyorlar.

• Aynı anda olmasaydı çok hoş olurmuş.
  • Ayni anda olmasi kotu ama bu bo2 ve bo3 takimlari gelistirir seneye finalde eu veya na ta kimi gorebiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çin deki sistem iyiydi getirdikleri iyi olmuş. ancak avrupa bo2 amerika nın bo3 olması çok saçma. niye bütün ligler aynı formatta değil. aslında hepsi çin gibi olmalı.
  • Bo2 bo3 ne demek ya. Yine neyin kisaltmasi bu.

• Bilmeyenler için Best Of 3 yani 3 maçın çoğunluğunu kazananın galip geldiği mod ya da başka bir deyişle en fazla 3 maçın oynandığı 2 maç alanın kazandığı sistem. Bo2 durumunda ise beraberlik sistemi oluyor evet. Takımlar aldıkları galibiyete göre sıralanıyor. Çinden bildiğimiz 3lü sistem w/d/l galibiyet/beraberlik/mağlubiyet.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.