Şimdi Ara

Yeni Kampanyalı Turkcell Tarifeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu tarifelerden herkes haberdar değil, bende gelen mail sayesinde haberim oldu. Bilmeyenler için ekleyim dedim.

- Heryöne 500 DK + Her Yöne 1000 SMS + 3 GB İnternet > 39 TL

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/kacmaz-39-kampanyasi?place=campaigns_category

- Heryöne 750 DK + Her Yöne 1000 SMS + 3 GB İnternet > 45 TL

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/kacmaz-45-kampanyasi?place=campaigns_category

- Heryöne 500 DK + 2 GB İnternet > 35 TL

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/kacmaz-35-yillik-abonelik-kampanyasi?place=campaigns_category

- Heryöne 500 DK + 1 GB İnternet > 30 TL

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/kacmaz-ikili-yillik-abonelik?place=campaigns_category

- Heryöne 500 DK + 500 MB İnternet > 25 TL

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/kacmaz-25-yillik-abonelik-kampanyasi?place=campaigns_category

...................................................................................................................................................................................

Bu arada Turkcell faturalıya geçenlere; 6 Ay boyunca 6 GB internet hediyemiş !!!!!!!!!!!!!!

DETAY :http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/hos-geldin-6-gb-internet-kampanyasi?place=campaigns_category

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoden_00 -- 6 Ocak 2015; 13:51:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: heromex

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/kacmaz-39-kampanyasi?place=campaigns_category yeni kampanya akanzi

aynen ben görünce geçtim hemen 39 TL olana. zaten 30 tl lik kaçmaz ikili kullanıyordum, 1 yılı dolduruyordum, iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: theoden_00

quote:

Orijinalden alıntı: heromex

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/kacmaz-39-kampanyasi?place=campaigns_category yeni kampanya akanzi

aynen ben görünce geçtim hemen 39 TL olana. zaten 30 tl lik kaçmaz ikili kullanıyordum, 1 yılı dolduruyordum, iyi oldu

aynen bende senin gibiyim kaçmaz ikili vardı her ay 50 tl ödüyordum internet yetmiyordu bu son ayım ama vodafonun 25 tlik paketi var onu gördüm tam buna geçiyordum ben ona kaçar :d

• arkadaşlar herkese merhaba biraz önce turkcell bayisinden çıktım , hattım 2 yıldır avea'daydı ve internet hızından son derece rahatsız oluyordum bende bugün karar verdim numaramı turkcell e taşıdım. 2-3 kağıda imza attım nufus cüzdan fotokoposi verdim. Yarın sim kartınızı almaya gelin dedim ondan sonra 3 gün içerisinde turkcell hattınız açılır denildi. Aldıgım tarife ismi nedir bilmiyorum ancak şöyle söyledi görevli arkadaş

- 2 GB internet 500 DK her yöne SMS var mı yok mu bilmiyorum aylık 31 TL + telsiz bilmem ne vergisi 33-34 gelir dedi.

sizce iyi midir yoksa bir katakulliye mi gittik öğlen öğlen , He birde bir kazı kazan kartı gibi birşey verdi 2222 ye sms atıp 6 GB bedava internet hattınıza yüklencek dendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masquereda

arkadaşlar herkese merhaba biraz önce turkcell bayisinden çıktım , hattım 2 yıldır avea'daydı ve internet hızından son derece rahatsız oluyordum bende bugün karar verdim numaramı turkcell e taşıdım. 2-3 kağıda imza attım nufus cüzdan fotokoposi verdim. Yarın sim kartınızı almaya gelin dedim ondan sonra 3 gün içerisinde turkcell hattınız açılır denildi. Aldıgım tarife ismi nedir bilmiyorum ancak şöyle söyledi görevli arkadaş

- 2 GB internet 500 DK her yöne SMS var mı yok mu bilmiyorum aylık 31 TL + telsiz bilmem ne vergisi 33-34 gelir dedi.

sizce iyi midir yoksa bir katakulliye mi gittik öğlen öğlen , He birde bir kazı kazan kartı gibi birşey verdi 2222 ye sms atıp 6 GB bedava internet hattınıza yüklencek dendi.

Vodafone'da sizin aldıklarınıza ek 4.000 sms var ve 30 lira veriyorum aylık.

• çevremde bir çok vodafone kullanıcı var sordum sakın geçme vodafone a intnertinden çekiminden v.s memnun değilim ya avea da kal geçiceksen de turkcell e geç dediler. Bu arada whatsup yetiyor sms olmasa da olur ama belki de sms de vardır o kısmı hatırlamıyorum.
  • 500dk 2gb net 30 tl olsa direk geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • masquereda M kullanıcısına yanıt
    açıkçası banada sms gerekmiyor. net olduktan sonra gerek duymuyor kimse zaten. aylık maksimum 15-20 kullanıyorum. internet olarakta en iyisi Turkcell. diğerleri iyi değil özellikle avea. 4 gb lık 3G modem vardı, aylık 1 GB kullanamıyordum yavaşlıktan.
  • şimdi uğradım turkcell iletişim merkezine , mikro sim kartımı aldım ve tekrardan sordum ne hizmet alıcam ne kadar ödüyecem diye , aynen şöyle ifade edildi :

-12 ay taahhüt vererek 500 DK her yöne + 2 GB internet aylık 31 TL + vergi + damga + telsiz v.s = Toplam da en fazla 33- 34 TL arası gelir, asla geçmez süpriz fatura gelmez denildi.

NOT: şu anda mevcut kullandığım AVEA paketimde de 2 GB internet mevcut gayet yetiyor bana 2 GB ancak hız konusunda inşallah bariz fark görürüm sırf o yüzden Turkcelle numaramı taşıdım. Kullandığım telefon Note 2.
  • Bugün Turkcell TIM noktalarından birinde camda asılı olarak gördüm bende;
    Faturalıya gelene 500DK - 1000SMS - İnternet (1 yada 2GB internet vardı net hatırlamıyorum) - 30TL yazıyordu.
  • Şu an turkcell'in 25 liralık gençturkcell paketini kullanıyorum. internet limitli ve 2. sınıf olduğu hemde 1kb 100kb sayıldığı için hiç memnun değilim, 2gb çoğu ay yetmiyor.
    kaçmaz 39 paketini hem limitsiz hızda interneti hemde 2. sınıf olmadığı hem de internetin periyodu 1kb olduğu için tercih edebilirim aslında fakat faturasızdan faturalıya geçip gencturkcell'den çıkmam gerekiyor sanırım bu kaçmaz 39'u alabilmek için, 1 yıllık tahadüt de cabası.
    ne yapsam karar veremedim
  • theshiver kullanıcısına yanıt
    gencturkcell'den çıkılmıyor. benim üyelik devam ediyor. sanırım faturalı ya geçersen ek olarak 6 gb internet veriyor turkcell.
  • theoden_00 kullanıcısına yanıt
    evet 6gb olayı güzel, beni tek korkutan senelerce faturasız kullandıktan sonra faturalıya geçmek ve 1 yıl sözleşme yapmak. 39 liranın üzerine ne kadar ekstra vergi gelecek acaba orası belli değil
  • Kaçmaz 39 ile internet hız testi yapar mısınız?
  • c34 kullanıcısına yanıt
    dün denemek için yapmıştım telden. nexus 5 te okla speed test programı ile. yalnız il merkezinde değilim, belirtmek isterim. daha hızlı veya yavaş olabilir.
     Yeni Kampanyalı Turkcell Tarifeleri
  • theshiver kullanıcısına yanıt
    şu anki durumu bilmiyorum, yanıltmak istemem. bende yıllardır faturasız hazır kart kullandım. hatta turkcell harici hat kullanmadım desem yalan olmaz. geçen sene kaçmaz ikili muhabbeti gelince (30 TL) faturalıya geçtim. maximum 31,5 TL ödedim. ama şunuda belirteyim, neredeyse hiç son ödeme tarihinde ödemedim. 9 u aksamı fatura kesiliyordu, 24 ü son tarih ben ay sonu yada diğer fatura çıkmadan ödedim hep, öğrenclik hali :) . uzun lafın kısası vergi dahildi fiyata, sıkıntı olmadı. şunun bi ilk faturasını göreyim de detaylı açıklarım inş.
  • theoden_00 kullanıcısına yanıt
    Kacmaz35 paketini kullaniyordum hemen 39 luk pakete gectim 1000 sms ve 1 gb internete 4 tl vermis oldum.

Sag ol hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: theoden_00

şu anki durumu bilmiyorum, yanıltmak istemem. bende yıllardır faturasız hazır kart kullandım. hatta turkcell harici hat kullanmadım desem yalan olmaz. geçen sene kaçmaz ikili muhabbeti gelince (30 TL) faturalıya geçtim. maximum 31,5 TL ödedim. ama şunuda belirteyim, neredeyse hiç son ödeme tarihinde ödemedim. 9 u aksamı fatura kesiliyordu, 24 ü son tarih ben ay sonu yada diğer fatura çıkmadan ödedim hep, öğrenclik hali :) . uzun lafın kısası vergi dahildi fiyata, sıkıntı olmadı. şunun bi ilk faturasını göreyim de detaylı açıklarım inş.

Detayli bilgilendirmen icin cok tesekkurler cok faydali oldu. İmkan olursa farkli ortamlarda yaptigin hiz testlerini paylasirsan cok sahane olur.

• önemli deil hocam, Turkcell normalde ucuz değil malum. böyle kampanyalarıyla, bu kalite iyi oluyor. Diğerleri malum.

@elmariacci

farklı yerlerde bulundukça test yapmaya çalışırım, Aydın'da bulunuyorum. 15 mbps'den aşağı hız hiç olmadı bu taraflarda.

@theshiver
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.