Şimdi Ara

Yeni iPad Jelatinsiz Çizilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
5.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığım gün "Ttec" marka jelatin ile ön camı kaplamıştım. Fakat baktım ki biraz baloncuklar oldu. Onları temizleyeyim derken araya toz kaçtı. Onları temizliyeyim diye jelatini komple söktüm bi güzel suyun altına tuttum, optik cam beziyle ekranı ve jelatini bi güzel temizledim. Ama jelatinin bu sefer heryeri toz olmuş . Şu anda söktüm hiçbirşey kullanmıyorum fakat çok tedirdiginim. Benim gibi jelatinsiz kullanan arkadaşlar var mı ekranda çizilme felan oluyor mu

• Ben jelatin melatin almadım,ipad 2 ye de almamıştım,hiçbir şey olmuyor,
    çantaya koyarken kılıfını takın,
    ekranı temizlerken gözlük bezi gibi yumuşak bir bez kullanın,
    Bunlara dikkat edin birşey olmaz ekrana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende jelatinsiz kullanıyorum zaten jelatin retina hissini mahvediyor bi sorun olmadı tek sorun parmak izi
  • iPhone iPad hatta bütün iPod touch larda ekranın üzerinde kullanılan sertlestirilmis camın çizilmesi cok zordur. Ben uzun zamandır iPhone ümü jelatin olmadan kullanıyorum kılcal çizik dahi yok. Ama biraz dikkatli olmak gerekiyor cebe koyarken anahtar falan olmasa iyi olur zaten iPad de cebe girmediğine göre bence jelatine gerek yok ama yere düşmelerde dış aksamda oluşacak hasarlara karsı güzel bir kap taktirabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben jelatin kullanmıyorum. Zaten evde olduğum için çizleceğini sanmam. Tabi ekran koruyucuların pahalı olması da almamam için bir sebep. Uygun fiyatlı 1 tane bulsam alırım.
  • Hocam yanlış anlama da her soracağın soru için konu açıyorsun var olan konuları kullanırsan daha düzenli olur. mesela:http://forum.donanimhaber.com/m_60645323/tm.htm

Soruna gelince balocukları suyla değil yanında gelen küçük stickerlarla çıkartman gerekiyordu, su değince bozulmuştur özelliği. Ben jelatinsiz kullanıyorum şimdilik çizilmedi. iPhone'u da aynı şekilde kullanıyorum. Jelatin retina ekranın kalitesini etkileyen birşey olabiliyor. Eğer ön tarafı koruyan smartcover tarzı birşey varsa sorun olmaz.
  • Test ettim gordum
    Cok guzel rahatlikla kilcal kilcal ciziliyor...

• Evde kullaniyorsaniz sorun olmaz fakat cantada tasiyorsaniz ve gittiginiz yerlere az da olsa goturuyorsaniz kesinlikle cizilir. Kacari yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: vincee

Hocam yanlış anlama da her soracağın soru için konu açıyorsun var olan konuları kullanırsan daha düzenli olur. mesela:http://forum.donanimhaber.com/m_60645323/tm.htm

Soruna gelince balocukları suyla değil yanında gelen küçük stickerlarla çıkartman gerekiyordu, su değince bozulmuştur özelliği. Ben jelatinsiz kullanıyorum şimdilik çizilmedi. iPhone'u da aynı şekilde kullanıyorum. Jelatin retina ekranın kalitesini etkileyen birşey olabiliyor. Eğer ön tarafı koruyan smartcover tarzı birşey varsa sorun olmaz.

Ordada sordum geçiştirmek için kısa cümleler veriyorlar

• Arkadaşlar kullandığım Kılıf Şudur ;

Yeni iPad Jelatinsiz Çizilir mi ?

Hem Jelatinli Hem Kılıflı Kullanıyordum. Jelatini söküp attım. Genede çizilir mi ? Tırnakta var gitarla uğraştığım için.

• Arkadaslar kendimizi kandirmayalim, ne kadar dikkat ederseniz edin, kilcal cizikler olusuyor. ozellikle 5-6 ay sonra koruyucu olmayan ve olan iki ipad'i yan yana koyup inceleyin, farki gorursunuz.
    Simdiye kadar kullandigim en guzel koruyucu bestskinsever.com aldigimdi. Her cihazimda bu markayi kullaniyorum. Tavsiye ederim...

• Gorilla glass olmadığı için kolaylıkla çizilir.
  • Bende başlarda Jelatin aradım durdum 1 yıl oldu hiç takmadım jelatin falan halen tertemiz tek çizik yok.
  • Çiziliyor, kendi iPad'imde öyle oldu.

• Korktum yorumlardan, tozlu mozlu takıcam yapacak birşey yok

• Bence işini garantiye al,ne olacağı belli olmaz her an çizilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Aldığım gün "Ttec" marka jelatin ile ön camı kaplamıştım. Fakat baktım ki biraz baloncuklar oldu. Onları temizleyeyim derken araya toz kaçtı. Onları temizliyeyim diye jelatini komple söktüm bi güzel suyun altına tuttum, optik cam beziyle ekranı ve jelatini bi güzel temizledim. Ama jelatinin bu sefer heryeri toz olmuş . Şu anda söktüm hiçbirşey kullanmıyorum fakat çok tedirdiginim. Benim gibi jelatinsiz kullanan arkadaşlar var mı ekranda çizilme felan oluyor mu

Jelatin olduruyor retinayi bende jelatinsiz kullaniyorum ama cizilen arkadaslrim vat dukkatli kullanmak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: prank31

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Aldığım gün "Ttec" marka jelatin ile ön camı kaplamıştım. Fakat baktım ki biraz baloncuklar oldu. Onları temizleyeyim derken araya toz kaçtı. Onları temizliyeyim diye jelatini komple söktüm bi güzel suyun altına tuttum, optik cam beziyle ekranı ve jelatini bi güzel temizledim. Ama jelatinin bu sefer heryeri toz olmuş . Şu anda söktüm hiçbirşey kullanmıyorum fakat çok tedirdiginim. Benim gibi jelatinsiz kullanan arkadaşlar var mı ekranda çizilme felan oluyor mu

Jelatin olduruyor retinayi bende jelatinsiz kullaniyorum ama cizilen arkadaslrim vat dukkatli kullanmak lazim

Bu ipadlerin camı güclendirilmiş cam diyor dogrumu? Öyle diger dokunmatik telefonlar gibi ekranlar tırnak çiziği içinde kalirmı? İ900 omnia var bende ekran çizikten geçilmiyor mesela

• çiziliyor... evde 2 i pad im var....birinde jelatin vardı..6 ay sonunda değiştirmek için çıkardığımda olmayana göre ekranı çok daha temizdi..jelatinsizde bi sürü kılcal çzik vardı...

• benim iphone 4s 1 ay olmadan 2 tane kılcal çiziğe sahip oldu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.