Şimdi Ara

Yeni iPad Jelatinsiz Çizilir mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
5.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuzenimle ayni anda (2 ay once) new ipad aldik, o jelatin takmadi, ben taktim. Onunki su an kilcal cizik icinde, ayrica cizik konusunda cok takintilidir ve cok dikkatli kullanir.
    Ayrica kullandigim parlak jelatin retina ekran ile tam uyumlu, en ufak bir kalite dusuklugu yok. Turkiye'de satilmiyor bu jrlatin, y.disindan siparis veriyorum hep.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumları için teşekkürler !
  • 1 yıldan beri jelatinsiz iPad 2 kullanıyorum bir çizik bile yok ama bu olmayacağının garantisi değil tabii ki. Ben çok titiz kullanıyorum ondan heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joyeux

iPhone iPad hatta bütün iPod touch larda ekranın üzerinde kullanılan sertlestirilmis camın çizilmesi cok zordur. Ben uzun zamandır iPhone ümü jelatin olmadan kullanıyorum kılcal çizik dahi yok. Ama biraz dikkatli olmak gerekiyor cebe koyarken anahtar falan olmasa iyi olur zaten iPad de cebe girmediğine göre bence jelatine gerek yok ama yere düşmelerde dış aksamda oluşacak hasarlara karsı güzel bir kap taktirabilirsin.

Gayette cabuk ciziliyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: prank31

quote:

Aldığım gün "Ttec" marka jelatin ile ön camı kaplamıştım. Fakat baktım ki biraz baloncuklar oldu. Onları temizleyeyim derken araya toz kaçtı. Onları temizliyeyim diye jelatini komple söktüm bi güzel suyun altına tuttum, optik cam beziyle ekranı ve jelatini bi güzel temizledim. Ama jelatinin bu sefer heryeri toz olmuş . Şu anda söktüm hiçbirşey kullanmıyorum fakat çok tedirdiginim. Benim gibi jelatinsiz kullanan arkadaşlar var mı ekranda çizilme felan oluyor mu

Jelatin olduruyor retinayi bende jelatinsiz kullaniyorum ama cizilen arkadaslrim vat dukkatli kullanmak lazim

Bu ipadlerin camı güclendirilmiş cam diyor dogrumu? Öyle diger dokunmatik telefonlar gibi ekranlar tırnak çiziği içinde kalirmı? İ900 omnia var bende ekran çizikten geçilmiyor mesela

Tirnakla Kolay kolay cizilecegini sanmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: GALDER

http://www.youtube.com/watch?v=eCl1xdosfhM

Her derde deva.

Güzel reklam yapmışlar ipad için olanı varmı kı trde bulabileceğimiz.

• quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=eCl1xdosfhM

Her derde deva.

Güzel reklam yapmışlar ipad için olanı varmı kı trde bulabileceğimiz.

Biraz tuzluymus fiyati :)

http://www.spigen.com/tablets/apple/the-new-ipad/spigen-sgp-the-new-ipad-4-lte-wifi-screen-protector-glas-t-premium-tempered-glass.html

• Ben hem iPhone için hem de iPad için aldım. Sağladığı netlik muazzam. Ekran üzerinde birşey yok gibi net. Korumasına gelince ben hor kullanırım telefonu cebime isim dolayısıyla çok titiz kullanamıyorum. Filmler hep çizik çizik olur ve aşinirdi. Ortalari zimpara surtulmus gibi olurdu. Bunda çok ufak kircal diye yazılan çizikler dısında uzun zamandır birşey yok ki o da 2-3 tane. Çizmesi de zordur. Eğer bu olmasaydı telefonumun ekranı mahvolmustu.
    Ayrıca pahalı olması normal çünkü ekrana direk darbe gelmesi halinde bu cam patlıyor ve cihazın kendi ekran camını koruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GALDER -- 1 Temmuz 2012; 2:42:42 >
  • quote:

Ben hem iPhone için hem de iPad için aldım. Sağladığı netlik muazzam. Ekran üzerinde birşey yok gibi net. Korumasına gelince ben hor kullanırım telefonu cebime isim dolayısıyla çok titiz kullanamıyorum. Filmler hep çizik çizik olur ve aşinirdi. Ortalari zimpara surtulmus gibi olurdu. Bunda çok ufak kircal diye yazılan çizikler dısında uzun zamandır birşey yok ki o da 2-3 tane. Çizmesi de zordur. Eğer bu olmasaydı telefonumun ekranı mahvolmustu.
    Ayrıca pahalı olması normal çünkü ekrana direk darbe gelmesi halinde bu cam patlıyor ve cihazın kendi ekran camını koruyor.

Pahalıysa kalitelidir, doğrumudur? Bende 40 tl ye aldım ttec marka 2 tane ekran filmi ilk çıkarışta hertarafı tüy toz yapıstı öyle kullanıyorum her yer baloncuk.

• Pahalı kaliteli ve pahalı kalitesiz(kazık) tercihlerden sadece ikisidir. Ucuz kaliteli ve ucuz kalitesiz de var sonuçta.onemli olan iyi araştırmak hangisi ne kadar fiyatı hakediyor onu bulmak.
    Ayrıca yapışkan kısmı yıkansa da tuylenir en kalitelisi de en kalitesizi de. Ancak Zagg gibi ozel sıvısı ile kullanılıyorsa temizlenme ihtimali var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GALDER -- 1 Temmuz 2012; 2:48:36 >
  • Bende ipad yok ama iphone var telefonu 5 ay jelatinsiz kullandim 2 tane kilcal cizik var onlarida gormek icin baya ugrasman gerekiyor sonuc olarak ciziliyor fakat ole abartilacak bi olay degil bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön tarafında bir şey yok ama, arka taraf harita gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

Ön tarafında bir şey yok ama, arka taraf harita gibi.

Esas zor olan o yav aliminyum kasa baya dayanıklıdır yani vurup kırmadıkça harita olması çok zor.
    Konu sahibine tavsiye kaliteli bir şeffaf jelatin almasıdır glast gibi pahalı ürünler gereksiz ama spigen veya switcheasynin ekran koruyucuları baya kalitelidir mesela.ttec veya muvit gibi markalar Türkiyedeki piyasa açığından yararlanıp dx veya ebay gibi sitelerde 2-3$ a satılan ürünleri insanımıza 20-30 liraya satan firmalardır.
    Ayrıca jelatinsiz kullanıyorum çizilmiyor diyenler cihazın ekranını iyice bir temizleyip ışığa 30 derece açıyla tutarsa şok olabilir

• Bende new İPad var daha 2 hafta oldu alalı ekranın yarısı kılcal çizik dolu ama sade ışık tutunca ve dikkat edince gözüküyor. Zaten yeni fark ettim yarın Saydam bir ekran koruyucu taktırıcağım ekrana.

• 1aydir iPad kullaniyorum koruyucu almadigima pismanda olmadim alma geregide duymadim gonlun rahat olsun .d

• Ben de jelatinsiz kullanıyorum ya hadi bakalım.
  • Çizilmeseydi koruyucu yapmazlardı değil mi

• iPhone 3g'yi 2010'dan beri jelatinsiz kullanıyorum tek bir çizik yok önünde tabii arkasında bir sürü kılcal çizik var iPad'i yeni aldım jelatin yok inşallah bunda da bir çizik meydana gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

Ön tarafında bir şey yok ama, arka taraf harita gibi.

Esas zor olan o yav aliminyum kasa baya dayanıklıdır yani vurup kırmadıkça harita olması çok zor.
    Konu sahibine tavsiye kaliteli bir şeffaf jelatin almasıdır glast gibi pahalı ürünler gereksiz ama spigen veya switcheasynin ekran koruyucuları baya kalitelidir mesela.ttec veya muvit gibi markalar Türkiyedeki piyasa açığından yararlanıp dx veya ebay gibi sitelerde 2-3$ a satılan ürünleri insanımıza 20-30 liraya satan firmalardır.
    Ayrıca jelatinsiz kullanıyorum çizilmiyor diyenler cihazın ekranını iyice bir temizleyip ışığa 30 derece açıyla tutarsa şok olabilir

"Ttec Profesyonel Ekran Koruyucu for iPad 3 " kullanıyorum kalitesi sizce nasıldır varmı kullanan ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.