Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
25
Favori
50.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beetleguese

5-10 hadi 20 lira bile belki bekleme süresine değer de, aynı paraya 2 tane, 3 tane alabiliyorken 1 tane almak bana hep mantıksız gelmiştir.
    Belki çok acil durumlarda alınabilir ama kılıfın öyle acil bir durum olduğunu düşünmüyorum.
    Burada size birşey demiyorum aslında, türkiyedeki satıcılara kızıyorum.
    anladım hocam bende size birşey demiyorum
    eskiden daha fazlaydı üstüne koydukları fiyatlar.
    millet aliden getirtmeye başlayınca aralık biraz kapandı.
    çabuk ve kısa yoldan zengin olmayı seven bir milletiz malesef.
  • Bende ipad 2018 32 gb alarak aranıza katıldım umarım pişman olmam yansıma konusunda çekincelerim var hayırlısı bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RickCooL

Bende ipad 2018 32 gb alarak aranıza katıldım umarım pişman olmam yansıma konusunda çekincelerim var hayırlısı bakalım
    Pisman olucak bisey yok canavar gibi kusursuz bir cihaz. Yansima falan ilk defa sizden duyuyorum bu kadar pimpirikli olmayin. Tadını çıkarın cihazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROUGE44 -- 16 Şubat 2019; 10:29:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 6 aydır bu tableti spigen tough armor kılıfla birlikte kullanmaktayım, gayet de memnunum fakat şeklinden ötürü ekran koruması uygulayamıyorum. Telefonculara veya mağazalara gittiğimde de buna cam veya film takılmaz diyorlar. Aranızda bu kılıfı kullananlar ekran koruması için ne çözüm tavsiye eder, yanıtlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demiradam2727

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 6 aydır bu tableti spigen tough armor kılıfla birlikte kullanmaktayım, gayet de memnunum fakat şeklinden ötürü ekran koruması uygulayamıyorum. Telefonculara veya mağazalara gittiğimde de buna cam veya film takılmaz diyorlar. Aranızda bu kılıfı kullananlar ekran koruması için ne çözüm tavsiye eder, yanıtlarınızı bekliyorum.
    Spigenin varsa ekran koruyucusunu alin. Kiliftan dolayi sikinti cikarmamasi lazim. En azindan arayip sorabilirsiniz. Senelerdir spigen kullanirim. 1-2 kere isim dustu yardimci oluyorlar arayip sorun.

• Tablet geldi herhangi bir sıkıntı yok şimdilik beklediğimin üzerinde

• _AsDeRf_ _ kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Daha öncesinde aramıştım, bana yeni çıkardıkları sıvı koruyucuyu önerdiler, fakat yorumlarda fena yermişlerdi ve hala da eleştiriyorlar, o yüzden almaktan vazgeçtim. Şimdi pro 9.7 ve bendeki tablete uygun film sipariş edip fazla gelen kenarları kestirip uygulayacağım. Zaten kılıf önde de bir çıkıntı yaptığı için düşse bile önce kılıf koruyor ekranı, cam almama gerek yok.

• 32 ile 128 arasında 500 TL gibi bir fark var internet mağazalarında. Sizce 128 için değer mi yoksa 32 yeterli mi?

• astegon kullanıcısına yanıt
    Kullanım amacınızı bilmeden yönlendirme yapmak yanlış olur.
  • Arkadaşlar ilk nesil pro 9.7 mi yoksa ipad 2018 mi almalıyım kullanım amacım apple pencil ile not tutmak
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Kullanım amacı genel.

Specific bir durum yok.
    32 GB yeterli olur.
  • Arkadaşlar merhaba. Leptop bozuldu ve leptop alacak kadar param yok. 2000 liraya görece kötü leptop almaktansa iyi bir tablet alayım istiyorum. Zaten internete girişim pdf okumak, video izlemek vs. Ipad 2018 ile samsung s2 arasında kaldım, fiyatları birbirine yakın. S2 tab 3 gb ram ipad 2gb. Siz kullanıcılar olarak memnun musunuz? Yoksa samsung mu tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerlimasuk

Arkadaşlar merhaba. Leptop bozuldu ve leptop alacak kadar param yok. 2000 liraya görece kötü leptop almaktansa iyi bir tablet alayım istiyorum. Zaten internete girişim pdf okumak, video izlemek vs. Ipad 2018 ile samsung s2 arasında kaldım, fiyatları birbirine yakın. S2 tab 3 gb ram ipad 2gb. Siz kullanıcılar olarak memnun musunuz? Yoksa samsung mu tavsiye edersiniz?
    tek kelimeyle ipad
  • fenerlimasuk kullanıcısına yanıt
    Tablet konusunda şu anda tek geçerim Apple'ı.

Samsung Tab S4 ile belki zorlar.
    Samsung tablet 3.5-4 bin lira. Bence kıyaslamak doğru olmaz. Zaten 3.5 binim olsa laptop alırım kendime orta şekerli. Laptop celeron falan alamıyorum. Masaüstü de asla almam. Ipadden klavyesi kılıfı filan 2300e halletsem süper olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

tek kelimeyle ipad

Alıntıları Göster
    Ipade mouse tanımlanamıyor degıl mi? Daha önce hiç tablet kullanmadım dogru düzgün. Ders filan çalışacağım için. Pratik olayım istiyorum.

• Air 2 den bu cihaza geçen var mı ? Eğer varsa ekran farkı çok hissediliyor mu ? Bildiğim kadarıyla bu cihazda ekran ile cam arasında boşluk var Air 2 de bu yok, iki cihazı da kullanan varsa yorumlarsanız sevinirim.

• Celeste kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ben air 2’den 2017’ye ondan da 2018 model ipad’e geçiş yaptım. Air 2’deki lamine ekranın olmadığını 2017 model ipad kullanırken büyük ölçüde farkediyordum özellikle parlamalardan dolayı. Fakat 2018’de de ekranın 2017yle aynı malzemeden yapılmasına rağmen herhangi bir rahatsızlık hissetmedim şimdiye kadar. Sadece air 2’deki o tok dokunma hissi yok cihazda, açıkcası telefonda olsa rahatsız ederdi ama tablet olduğu için beni rahatsız etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerlimasuk

Ipade mouse tanımlanamıyor degıl mi? Daha önce hiç tablet kullanmadım dogru düzgün. Ders filan çalışacağım için. Pratik olayım istiyorum.

Alıntıları Göster
    mouse denedim ama çalışmadı bende.
    klavye falan bağlayıp dizüstü gibi kullanmadıkça mouse u aramazsınız.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.