Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
25
Favori
50.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iOS 12 icin jailbreak yok. Videoyu izlemeden bile size fake oldugunu soyleyebilirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, derslerde projeksiyona bağlayarak tablet üzerinden ders anlatmak için bir tablet almak istiyorum. Bu şekilde ipad i kullanan arkadaş varmı? Projeksiyona bağlantıyı internet olmadan ve kablosuz şekilde yapabilirmiyim? Daha çok ders anlatımında kullanıcağım için ipad uygunmu yoksa android bir tablet alsam dahamı uygun olur? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosoy -- 28 Aralık 2018; 2:38:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ipad için aldığım klavyenin videosu aşağıda. Sormak istediğiniz varsa buyurun elimden geldiğince cevap vereyim.

• Arkadaşlar benim iPad in ses açma tuşu bozuldu.tuşun altı boş gibi basılmıyor.tablet hiç yere düşmedi ama kasasında kullanıma bağlı ufak tefek çizikler var sizce servis bu durumu çözer mi? daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

• keremhsmlr kullanıcısına yanıt
    Verin garantiye yapsınlar

• kalemi de koyabileceğimiz çok kaba durmayan arkalı önlü koruyan kılıf öneriniz var mı?
  • arkadaslar 1300 liraya buldum 2. el sizce alalim mi? pencil de alacagim 1700 e gelecek ama fiyat kalem ile beraber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, kalem yeride olan kılıf kullanan arakadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca ekran koruyucu almadım mat ekran koruyucusu tavisye ediyorlar. Kalemle kullanan arkadaşlar nasıl bir ekran koruyucusu almalıyım?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnosoy -- 30 Aralık 2018; 21:57:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

Arkadaşlar ben geçen hafta Logitech K380 klavye aldım, gerçekten tablet farklı bir moda geçiyor. Kullanımı inanılmaz keyifli. Cuma günü videosunu buradan paylaşırım, kutu açılışı videosu çekmiştim klavye için.
    k 480 için yorumunu alabilir miyim?
  • inch kullanıcısına yanıt
    Gayet şık ve güzel, bu modelde terch edilebilir, telefon veya tableti standına koyabiliyorsunuz. Ben ufak olsun yanımda taşıyayım diye almıştım.

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri
  • Beyler kalemi 2. el almanın bir sakıncısı var mıdır?

• logitechin klavyeli kılıfını aldım ama araka kısımda koruması yokmuş ürün aşağıda
    https://www.hepsiburada.com/logitech-ultrathin-new-ipad-wifi-9-7-bluetooth-klavyeli-kilif-tr-920-005618-p-BDALTUNCA19?magaza=Zetta%20Bili%C5%9Fim

aslında ürün çok kullanışlı lakin arka koruma olmayınca içime sinmedi. ayrıca bir kılıf alsami ama bu ürünün magnet kısmına engel olamasa ve iki ürünü kullanabilsem. böyle bir kılıf var mı acaba? örneğin şu kılıf uyumlu alabilir mi?
    https://www.amazon.com/gp/product/B07981K8W4/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2SFKRF5TPZMT5&psc=1

not: klavyeli kılıfı 229 tl ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inch -- 5 Ocak 2019; 12:31:1 >

• bugün yeni aldım bende cihazı. ios un akıcılığını ve rahatlığını sonuna kadar hissettiriyor. aksesuar olarak type+ klavyeli kılıf sipariş verdim. bilgisayar mantığında kullanacağım ipad i. 1. nesil kalem + airpods ta aldım yanına. kalem ile ilgili şüphelerim vardı ama biraz kullanınca kafamda soru kalmadı. çok rahat ve kullanışlı. sadece çizim ve yazı olarak düşünmeyin eğer alırsanız. aynı zamanda mouse görevide görüyor. şöyleki klavyeli bir kılıf takılıyken devamlı elinizi ekrana uzatıp kaydır dokun yapmak biraz zahmetli olabilir. klavyenin konforunu kaçıran bir olay bu. kalem var ise sitelerde vs dolaşırken sayfa kaydırıp , tıklama (dokunma) yapabilirsiniz. kalem uzunluğu yeterli olduğundan pratik oluyor böyle kullanınca. airpods içinse diyecek birşey yok. daha önce gear icon x kullanmıştım ama kulağa çok baskı yapıyordu ve acıtıyordu. airpods ise kulakta yok gibi birşey taktıktan sonra kulakta olduğunu bile unutabilirsiniz şimdiye kadar neden kullanmamışım dedim kendi kendime

• Merhaba,

ipad 5. nesil (2017) cihaz satın aldım, bu modelle 2018 kılıf boyutları aynıdır değil mi ?

çocuklar için sağlam silikon var mıdır ? tavsiye rica ediyorum.

bir de 2017 için kalem destekliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xf

Merhaba,

ipad 5. nesil (2017) cihaz satın aldım, bu modelle 2018 kılıf boyutları aynıdır değil mi ?

çocuklar için sağlam silikon var mıdır ? tavsiye rica ediyorum.

bir de 2017 için kalem destekliyor mu ?
    hocam
    2017 ler orjinal kalemi desteklemiyor. 2018 lerle geldi destek.

https://urun.n11.com/canta-kilif-aski/apple-ipad-new-97-2017-a1822-a1823-esnek-smart-silikon-kilif-P278498849

bu ürünü kullanıyorum. satışa kapanmış ama görmeniz açısından paylaştım. bu tarz kılıf alacaksanız arkasınında elastik olanını arayın. değerleri sert plastik daha önce almıştım çabuk kırıldı ve düşmelerde işe yaramıyor.
    birde çocuklar kullanacağı için kırılmaz cam taktırmayı ihmal etmeyin. kırılmaz camla silikon esnek kılıf kombinasyonuda işinizi görür koruma açısından.

• Arkadaşlar şunu farkettim eskiden tam parlaklık Bluetooth ve WiFi açık şekilde tableti 6-7 saat kullanabiliyorken artık 15-17 saat kullanabiliyorum.

İki katına çıktı yani süre.

İPhone şarjı ile yavaş şarj ediyorum tableti, kendi adaptörü hızlı yapıyor nispeten ama çok hızlı tükeniyor.

Bilginize.

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam
    2017 ler orjinal kalemi desteklemiyor. 2018 lerle geldi destek.

https://urun.n11.com/canta-kilif-aski/apple-ipad-new-97-2017-a1822-a1823-esnek-smart-silikon-kilif-P278498849

bu ürünü kullanıyorum. satışa kapanmış ama görmeniz açısından paylaştım. bu tarz kılıf alacaksanız arkasınında elastik olanını arayın. değerleri sert plastik daha önce almıştım çabuk kırıldı ve düşmelerde işe yaramıyor.
    birde çocuklar kullanacağı için kırılmaz cam taktırmayı ihmal etmeyin. kırılmaz camla silikon esnek kılıf kombinasyonuda işinizi görür koruma açısından.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben de bu kılıfı kullanıyorum ama aliexpress ten aldım.
    3 te 1 fiyatına.
    lütfen bu çakallara paranızı kaptırmayın. 99 lira yazmışlar utanmadan.
    bir de aliexpress teki görselleri kullanmışlar birebir.
    çok ilginç insanlar var ya.

almak isteyen olursahttps://tr.aliexpress.com/item/Case-for-New-iPad-9-7-2017-Smart-Cover-Soft-TPU-Silicone-Back-for-Apple-iPad/32814681582.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.51544c4dFqFk5Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetleguese -- 28 Ocak 2019; 10:18:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

arkadaşlar ben de bu kılıfı kullanıyorum ama aliexpress ten aldım.
    3 te 1 fiyatına.
    lütfen bu çakallara paranızı kaptırmayın. 99 lira yazmışlar utanmadan.
    bir de aliexpress teki görselleri kullanmışlar birebir.
    çok ilginç insanlar var ya.

almak isteyen olursahttps://tr.aliexpress.com/item/Case-for-New-iPad-9-7-2017-Smart-Cover-Soft-TPU-Silicone-Back-for-Apple-iPad/32814681582.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.51544c4dFqFk5Q

Alıntıları Göster
    aliexpress, gearbest, banggood
    herzaman güzel bir alternatif kullandığım yerler.
    ama bazen ürürne ihtiyacın olduğundaki dolar kuru, fiyatı ve bekleme süresini düşününce 5-10 yada 20 tl fazladan verip anında sahip olmayı tercih edebiliyorum şahsen.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    5-10 hadi 20 lira bile belki bekleme süresine değer de, aynı paraya 2 tane, 3 tane alabiliyorken 1 tane almak bana hep mantıksız gelmiştir.
    Belki çok acil durumlarda alınabilir ama kılıfın öyle acil bir durum olduğunu düşünmüyorum.
    Burada size birşey demiyorum aslında, türkiyedeki satıcılara kızıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.