Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
25
Favori
50.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. El arıyorum. Satmayı düşünen olursa özelden mesaj atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuana kadar tabletinde sıkıntı yaşayan var mı ya da memnun olmayan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

birde kılıf olarak kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı
    Daha önce yazmıştım biraz geç olacak ama şu aşağıdaki kılıf defalarca tabletin hayatını kurtardı.

Defalarca düşürdüm, ekran üstüne bile, sağdan soldan darbe aldı ama nokta hasar görmedi. Zırhlı kılıf zaten.

230 lira kılıf 130 liraya Hb den indirimde almıştım, Spigen sitesinde 180 TL

https://www.spigen.com.tr/iPad-97-2018-2017-Kilif-Spigen-Tough-Armor,PR-2951.html

Maalesef Amazon, Dr ve Hb de tükenmiş.

Araştırın bulursanız kaçırmayın.

Ekran koruyucu kullanmaya bile gerek kalmıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

1400₺’ye aldığım en iyi şey sanırım.
    Yeni almamışsınızdır sanırım. Şu sıralar fiyatlar malum...
  • kalem için yeri olan kılıf öneriniz varmı ? malum kalem önemli iyi muhafaza etmek lazım.
  • Merhabalar ben de bu cihazdan alarak aranıza katıldım.İlk tablet deneyimim ve 1000 tl ye aldım ikinci el.Fiyat çok uygun geldi :) Tablette kullandığınız uygulamaları yazar mısınız ?

• Uygulama kişiden kişiye değişir nelerle uğraştığınıza bağlıdır uygulama kullanımı

• Merhaba arkadaşlar. iPad’in WiFi çekimi konusunda sıkıntı yaşayan var mı? Benim iPad WiFi gücü sürekli oynuyor bi üç çizgi bi iki çizgi bi tek çizgi aynı yerde dururken sürekli oynuyor ve internete girmek çok can sıkıcı bi hale geldi tableti elime almak bile istemiyorum bu durum yüzünden. Aranızda bu sorunu yaşayan bi çözüm yolu bilen var mı?

Telefon bilgisayar falan sıkıntısız bağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz3146 -- 21 Mayıs 2019; 23:8:6 >
  • yakamoz3146 kullanıcısına yanıt
    Bende sadece okulda eduroama girerken sıkıntı çıkarıyor, dediğiniz gibi oynuyor. Telefon da böyle oynuyor eduroamda. Sorunu eduroam modemine bağlıyorum ben. Onun dışında bir sıkıntı görmedim bağlanma konusunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • demiradam2727 D kullanıcısına yanıt
    Yok benim internet ayrımı yapmıyor bazen komple bağlantı kopuyor. Aynı noktada bazen full çekerken bazen bağlantı bulamıyor. İnternette girerken 5 dakika bekliyorum sayfa açılana kadar sürekli sayfa yenile yapmak zorunda kalıyorum. YouTube falan çoğu zaman bağlantı yok diyor giremiyorum.

• Merhaba arkadaşlar, ipad 6.nesil 2018 32gb wifi 1900tl sıfır almak mantıklı mı? İkinci elde neredeyse sıfıra yakın fiyat isteniyor ikinci el bulamadım. Biraz daha ekleyip air 3 ya da mini 4 mü almalıyım yoksa? Netflix, internet arada pubg amaçlı olacak daha çok. Tavsiyeniz nedir? Özellikle nette gezerken kasma, yavaşlık vs çok rahatsız eder beni, ileriye yönelik olarak daha mı çabuk eskir Air ya da mini ye göre?

• east10 kullanıcısına yanıt
    iPad 2018 güzel cihaz, alınır...
    Tabii Air 3 daha da güzel tamam ama fiyatı en ucuz satan yerde (hb) 3400-3500 TL arası. Neredeyse 2 iPad 2018 alınıyor aynı paraya. Kıyaslamak biraz abes olur.
    Malesef 2. el çok yüksek 1900 sıfırı İnşallah kupon ve kart kampanyasıyla 1700 lere getirebilirsek alalım. Kampanya duyan yada güzel fiyat verecek arkadaşlara selam olsun :)
    İpad 2018 alalı 2.5 ay oldu bir sıkıntısını görmedim dediğin programları da sıkıntısız kullandım. İpad almadan önce pc de almayı düşünüyordum ama kullandıkça evdeki pcye bakmaz oldum.Bu tablet en kötü 2 yıl daha bu hızda gider ondan sonra kasmaz ama eskimişliğini hissettirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RickCooL -- 3 Haziran 2019; 3:45:37 >
  • Arkadaşlar almak isteyen varsa teknosada sepette ek %15 indirim kampanyası gördüm, değerlendirmek isteyen varsa bakabilir.

Merhaba
    Direk sepette düşüyor mu
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    Kampanya bitti maalesef, ama az önce baktım 2099 tl kampanyalı yeni fiyatı var. Ayrıca yeri burası değil ama yeni ipad air 3 de 3099 a düşmüş, görmüşken söyleyeyim

• Arkadaşlar merhaba,
    ipad 2018 (6. nesil) için aşağıdaki linkteki kılıfı aldım, çok memnunum ürün çok kaliteli. Farklı katlanma şekilleri sayesinde cihazı istediğiniz gibi tutabiliyorsunuz.
    bilginize
    https://www.moshi.com/en/product/versacover-for-new-ipad-2017/black
    Teşekkürler
    İkinci el cihaz aldım. Kalem kılıf ile 2100 e
    Ekranda siyah noktalar gördüm garantiye götürdüm değişim verdiler
    Dolaylı yoldan sıfır almış oldum

• ipad mini ile bunun arasında kaldım. İşlemci farkı var. Bu ileriki 4 yılda bana sıkıntı çıkarır mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.