Şimdi Ara

Yeni iPad 9.7” 2018 Kullanıcı Klübü ve Aksesuar Tavsiyeleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
25
Favori
50.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mikrofonu açınca hakkaten canavar gibi oldu ses. bunun kapalıykende olması lazım işte. bilgi için teşekkürler
  • Bu cihazı kullanıp fm touch oynayan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran koruyucu kullanıyormusunuz ? ekran iphone gibi illaki çiziliyormu yaşayan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: badsay

ekran koruyucu kullanıyormusunuz ? ekran iphone gibi illaki çiziliyormu yaşayan varmı ?

Ekran camı aldım gg den, fazla parmak izi bırakıyor ama koruma olarak 10/10
  • badsay kullanıcısına yanıt
    Ben cihazımda mat ekran jelatini kullanıyorum. Ne ekranda yansıma problemi ne de parmak izi problemi kaldı. Ekranı koruması da cabası. İnanılmaz memnunum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalem olarak logitech crayon almayı düşünüyorum , Apple pencil kullanan varmı ?

https://www.donanimhaber.com/ipad/haberleri/Ucuz-iPad-kalemi-Logitech-Crayon-artik-herkes-tarafindan-satin-alinabilecek.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hie -- 8 Eylül 2018; 0:54:20 >
  • Arkadaşlar benim İpad'ın şarjı hiç tutmuyor. Henüz iki veye üç defa şarj ettim ancak pil performansı berbat düzeyde. Pencil ile kullanınca hele daha da kötü oldu.
  • hie kullanıcısına yanıt
    Ben Apple pencil kullanıyorum.Gayet güzel.Orjinal kalemin ucu çok sert geldi bana , ekranı çizmesinbdiye kırılmaz camla koruma uyguladık.

Kendi kalemi kırılmaz cama rağmen akıcı çalışmakta.bende baştan farklı kalem almaya niyetlendim ama Logitech o kalemi ülkemizde bulamadım.Mwdia marktan 400 TL ye yakın tutarda orijinal kalem almıştım.

Orijinal tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: okidoki64

Ben Apple pencil kullanıyorum.Gayet güzel.Orjinal kalemin ucu çok sert geldi bana , ekranı çizmesinbdiye kırılmaz camla koruma uyguladık.

Kendi kalemi kırılmaz cama rağmen akıcı çalışmakta.bende baştan farklı kalem almaya niyetlendim ama Logitech o kalemi ülkemizde bulamadım.Mwdia marktan 400 TL ye yakın tutarda orijinal kalem almıştım.

Orijinal tavsiye ederim.

Dikkate alacağım, denk getirirsem 2.el alayım, sıfırı olmuş 500TL civarı.

• arkadaslar su an piyasada ki en son cikan - en ucuz ipad hangisi acaba ? sanirim yarindan itibaren zam gelecek ve bugunden almayi dusunuyorum..

kodu nedir acaba ?

bu mu ?

https://www.hepsiburada.com/apple-ipad-wi-fi-32gb-9-7-ips-tablet-gri-mp2f2tu-a-p-HBV000005C0AR?magaza=Elektroforever&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CjwKCAjw8uLcBRACEiwAaL6MSWXCoyZ4v3rDaTgrP9v2pHHVVxX8sa0oiipUgyRYyA_8TKHjfAVRzhoCAiwQAvD_BwE

• Shafter kullanıcısına yanıt
    En yeni iPad yani iPad 2018 (iPad 6th gen diye de geçer)

MR7F2TU/A 32GB WiFi Space gray
    MR7G2TU/A 32GB WiFi Silver
    MRJN2TU/A 32GB Wifi Gold

Şuanda en düşük fiyat Teknosa'da. 1849TL (Henüz zam yapılmamış görünüyor.)
    https://www.akakce.com/tablet/en-ucuz-ipad-wi-fi-uzay-grisi-mr7f2tu-a-32-gb-9-7-fiyati,249249976.html

Edit: İnternet mağazasında stok yok fakat sabah erkenden mağazadan gidip alabilirsiniz. Gün içinde zam gelebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ldskool -- 13 Eylül 2018; 8:59:57 >
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Hiç birisinde stok yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Doğrudur...
    Belki Teknosa, Vatan gibi mağazalarda fiyatlar henuz değişmediyse; eski fiyattan -raftaki etiket fiyatıyla- elden alınabilir...

Teknosa’da 1849 lira görünüyordu sabah baktığımda

Çoktan değişmiştir o fiyatlar.

Yıkılmış vaziyetteyim bugün yarın alacaktım tam. Çok fena geçirdiler

• Bende alacaktm 2300 oldu fiyatlar bir an da artik baska bahara

• astegon kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, zam geleceği belliydi...
    Teknoloji iyice ulaşılmaz oldu maalesef. 3-4 ay önce 1500 liraya aldığım cihaz 2800 liraya çıktı gözümün önünde...

Amerikadan getireceğim artık

• Nezamandır bi iPad almaya niyetim vardı Yeni ipadmi eğitim indirim ile iPad promu alayım diye düşünüyordum. Dün sabah 2000 tlye mediamarkt 128gb olanı satıyordu akşam eve geçince bakayım dedim baktığımda%50 artmış fiyatlar kaldık öyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3sicilian

Nezamandır bi iPad almaya niyetim vardı Yeni ipadmi eğitim indirim ile iPad promu alayım diye düşünüyordum. Dün sabah 2000 tlye mediamarkt 128gb olanı satıyordu akşam eve geçince bakayım dedim baktığımda%50 artmış fiyatlar kaldık öyle :)
    128GB modelini 1990TL gibi almıştım, şuan 3549TL. 2.el olarak araştırın derim, artık bu fiyatlara hiçbirşey alamayız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

128GB modelini 1990TL gibi almıştım, şuan 3549TL. 2.el olarak araştırın derim, artık bu fiyatlara hiçbirşey alamayız.

Alıntıları Göster
    2.el ürün almayı sevmiyorum hocam çok ihtiyacım olmadığından kararsız kalıyordum. 3 sene önce mac pro almıştım zaten ipadi taşınabilir avantajı için düşünüyordum artık gereksiz bir ürün oldu benim açımdan. 3 sene önce 3500e alıp kullandığım aleti satmaya kalksam 4,5-5 cvarına gidiyor gerçi satsam yenisi 12-13k:) elimizdekileri korumaya bakıcaz artık ne yazık ki

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.