Şimdi Ara

YENİ HYUNDAI GENESIS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
5.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BMW'ye benzetilmiş genel olarak ama ben daha çok A7'ye benzettim.
  • Ben başka bir araca benzetemedim. Öyle dikkatli incelerseniz her arac birbirine benziyor. Hani çinli çakma markalar bire bir benzetir ona lafım yok. Ama yok yandan buna benzemiş, yok ordan buna benzemiş muhabbeti bence cok sacma.
     YENİ HYUNDAI GENESIS
  •  YENİ HYUNDAI GENESIS

YENİ HYUNDAI GENESIS
  • Sonatanın üst versiyonu mudur bu yoksa ust sınıf mı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok ordan terk yok burdan terk tabikide alıntı yapıcaklar. Baka baka araçlarını geliştiricekler. Mercedesten , Bmw , Audi den hepsinden azar azar var. Önler Aston Martin ve dev ızgaraları ile Audi den bir şeyler öğrenmeye çalıştıkları kesin. Arka taraf özellikle.farların şekli Audiyi fazlasıyla anımsattı. İçi ise bi Bmw klasiği göz alıcı ahşap.döşemeler ortada bi.ekran. Genel olarak güzel Türkiye ye gelirse 1.6-2.0 motor ile çok güzel olur. Alamasak bile bakarız. Çünkü 5 serisi ve E serisiler A5-6 lar sıktı.

• Beğendim.

• Adamlar güzel yapmıs öyle orsını burasnı çekistrmeye gerek yok şahsi fikrim ben önceki kasanın cok daha güzel olduğunu düşnüyorum ağır abiydi bu fazlasyla sportif olmuş, hyundai eğer avrupa için Santa feye koydugu 2.0 dizeli buna da koyarsa işte o zaman bizde alabiliriz.

• herkes bişeye benzetmiş bende benzetmezsem olmaz arkadan yeni corolla gibi olmuş :D
  • o saat nedir öyle yahu.
    semt pazarlarında 5 tl'ye satılan saatten koymuşlar sanki.
  • Tasarim yahşi
  • yıl olmuş 2014 ama hala "hyundai kendini aştı" diye yorum yapılıyor

güney kore ve çin ilerleyen yıllarda otomotiv pazarını domine edecekler. şimdi onlar düşünsün
  • 250bin tl ye 3.0 dizel getirirlerse bir çok şirket makam aracı olarak kullabilir. a8,s,7 serisinin 500bin+ oluğu yerde tercih edilebilir.
  • 0971 kullanıcısına yanıt
    Hocam lüks sınıftaki asya piyasası araçlarda genelde olan birşey bu saat ve genelde de böyle klasik (eski) model bir görünüme sahiptir. Bu sadece klas bir duruş katması için. Ama bizim TR piyasasında bildiğimiz BMW,Mercedes,Audi vb. lüks markalar bunları kullanmıyor o yüzden alışkın olmayabiliriz. Ama bir Infiniti'leri aratın onlarda görebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayt01

250bin tl ye 3.0 dizel getirirlerse bir çok şirket makam aracı olarak kullabilir. a8,s,7 serisinin 500bin+ oluğu yerde tercih edilebilir.

Bu araç F değil E segmentinde. 250 bine bunu alan da pek olmaz, 3.8 benzinli motor var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-GeN

Hocam lüks sınıftaki asya piyasası araçlarda genelde olan birşey bu saat ve genelde de böyle klasik (eski) model bir görünüme sahiptir. Bu sadece klas bir duruş katması için. Ama bizim TR piyasasında bildiğimiz BMW,Mercedes,Audi vb. lüks markalar bunları kullanmıyor o yüzden alışkın olmayabiliriz. Ama bir Infiniti'leri aratın onlarda görebilirsiniz

bahsettiğiniz lüks araçları biliyorum, klasik saatlerini de biliyorum ama onlar klasik ve klas duran saatlere sahipler.
    Bu ise işporta işi gibi bir görünüme sahip.
  • Muss@ kullanıcısına yanıt
    E segmentindeyse aynen max 3-5 tane satar o motorla.
  • farlar mercedes cla arka taraf bmw 5.xx serisinden esinlenmiş gibi :)
  • Tr ye gelmez zaten tıpkı, equus ve azeranın gelmediği gibi.
  • önü pug. 508 + bmw 7 olmuş. ama arka tasarımı ve çizgiler hoşuma gitti. aslında araba tamamen hoşuma gitti. amerika'da yine peynir ekmek gibi satıcaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.