Şimdi Ara

YENİ HYUNDAI GENESIS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
5.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç koredeki bir tanıtımda görüntülenmiş. Fazlasıyle bmw yi andırıyor. Kapı içleri alt sınıf arabalar gibi olmuş yine. Detaycılıktaki başarısızlıkları sürüyor.

YENİ HYUNDAI GENESIS

YENİ HYUNDAI GENESIS

YENİ HYUNDAI GENESIS

YENİ HYUNDAI GENESIS

YENİ HYUNDAI GENESIS

YENİ HYUNDAI GENESIS

http://www.carscoops.com/2013/11/2015-hyundai-genesis-sedan-makes-debut.html

• Dış tasarımı HOşuma gitti gerçekten ama iç olarak daha iyi olabilirdi.
  • Bütün bu koreliler bu işi abarttı artık.

Samsung olsun, Hyundai olsun, Kia olsun adamların tek yaptıkları şey çaktırmadan kopya tabi yersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady GarGara

Bütün bu koreliler bu işi abarttı artık.

Samsung olsun, Hyundai olsun, Kia olsun adamların tek yaptıkları şey çaktırmadan kopya tabi yersen.

Bence Bmw ye okadar çokda benzemiyor. Güzel yapmışlar

YENİ HYUNDAI GENESIS

YENİ HYUNDAI GENESIS

YENİ HYUNDAI GENESIS

• Tasarim muthis

• Baya güzel olmuş fakat eksik biseyler var hala bu konuda dahada tecrubelenmesi gerek Hyundai nin

• HyunDAi Lüx car
  • Tasarımını beğendim ancak jantlar oyuncak arabalarin plastik jantlarini andiriyor resimde. Gerçekte nasıldır bilemiyorum

• Bayıldım ben araca e sınıfı oluyor galiba bu model, f sınıfı ise equus galiba. Ayrıca coupesini de yapar muhtemelen. Tr ye gelmez
  • iç dış başarılı bir dizan olmuş.
  • İç dış muazzam diğer konuya yazdım buraya da yazayım bari, yine Abd yi yıkar bu araç.E serisi ve 5 serisi satışlarını çok baltalar, geride bırakabilir.Tr de tutma şansı yok zaten 3.8 motor dolayısıyla.Tr de tutan araçlar belli..2.0 motor üstü E serisi ve 5 serisi bile tutmuyor.
  • Ön tasarım=508+BMW 5+BMW 7
  • Coupe versiyonunu görelim.
  • Hyundai üst segmentlerdeki arabalarında neden Hyundai logosunu kullanmıyor. Genesis ve Equus da kendi logosunu kullanmıyor, acaba E ve F segmenti için ortakları mı var?

• Farlar BMW'den gibi duruyor ancak arka kısım, ön ızgara ve diğer çizgiler şahsına münhasır olmuş.

YENİ HYUNDAI GENESIS

YENİ HYUNDAI GENESIS
  • Arka 6 serisi grandcoupe terk

Ön 508 terk

Yanlar yeni insignia terk

Ic kabin jaguar xf terk

Direksiyon a8-superb terk

• Ön ızgara haricinde tasarımını beğendim ve başka bir aracın kopyası gibi durmuyor.Konsol tasarımı ise güzel olmuş E segment bir araca yakışır bir konsol.
  • kaopya gibi ama güzel yahu
  • Bence arkadan Mazda 6 ya cok benziyor tasarim guzel ama yine ozgun degil bence. Esinlenmeden otesi var bu arabada. Birde Hyundai kendi amblemi ve markasindan utaniyor mu da ust sinif arabalarinda farkli bir logo kullaniyor. Bu bana itici geliyo acikcasi Maybach ve mercedes misali Maybach tamamen farkli bir marka olarak uretilmisti ki bu fikrin sacma olduguna Mercedeste kanaat getirdi ve Mercedes markasi altinda devam edeceklerini bildirdiler.

• Arac guzel de, on taraf yeni ford, aston martin gibi olmus amblem de ayni zaten, arka taraf da kopya gibi. Yani her aracin guzel yanlarini alip birlestirmisler, bence yine de gayet guzel duruyor...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.