Şimdi Ara

Yeni Fiyat/Performans telefonu 'GM 5 Plus video inceleme' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
2.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

g3 g3 g3

son serilerinde ne çatlama ne ısınma sorunu var ve herşeyi daha iyi ön kamerası hariç

fiyatlarıda aşağı yukarı aynı

Kim diyor G3 de kasa çatlağı sorunu bitti diye, kim diyor ısınma sorunu yok diye, kim diyor kasım kasım kasılmıyor diye. G3 dediğin telefon bildiğin ayıplı ürün. Bunu dünya kabul etti ama ne hikmetse G3 Kullanıcıları kabul etmiyor, her 6 ayda bir servisin yolunu tutuyor :) ne kadar komik...

Bıkkınlık geldi artık her yeni çıkan telefonun G3 İLE KIYASLANMASINDAN. O zaman söyleyelim üreticilere de telefon çıkarmasınlar boşu boşuna nasıl olsa G3 var.
    Allahım ne kadar sığ bir düşüncedir bu...

aha geldi yine bir diger markanin fanboyu fanboy olmayan herkes diyor genc cok istiyorsan ac bak lg forumunu 2015 sonrasi uretilen kac telefonda isinma ve kasa catlagi sorunu var ogren gel sonra konusalim kasim kasim kasiliyormusmus.Bende sifir optimasyon yapip saf android koysam benimkide kasmaz sifir gorsellikle.Telefon ucuyor fulmics romuyla hala daha konusuyorlar.g3 1000 liraya alinabilecek en iyi telefondur.G4 1250 ye alinabilecek en iyi telefondur.Paran varsa s6 edge+,iphone al gec yoksa zorlama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu firmadan bu forum çok çekti herkes biliyor. Reklam kokan çok hareket gördük. Agizlariyla kuş tutsalar yine de önermem. Fiyat aralığında farklı cihazlara bakın en iyisi.

• Arkadaşlar Her Telefon Çinde Üretiliyor Bilmemezlikten Gelmeyin Kimse İPhone Çinde Üretiliyor Çin Malı Diyemez Bu Durum GM İçinde Geçerli Aslolan Firma Sahibinin Kim Olduğudur.

Telefona Gelecek Olursak General Mobile 4G Sahibi Olarak Telefonumdan Memnunum Hiç Garantiye Yollamadım Arızası Olmadı Telefonu İndirim Çekleri İle 615 Liraya Aldım.GM 4G Yi Aileden Birine Vererek Bunu Almayı Düşünüyorum Donanımı Tam İstenilen Seviyede Olmasada Android One Optimizasyonu İle Farkı Kapatacaktır.
    Ayrıca USB C Type
    2.5D Ekran
    3.100 Mah Pil
    Hafıza Kartı Desteği
    Flaslı Ön Kamera
    Ekran Kasa Değeri %74
    Olup Bin Liraya Bir Telefon Daha Var İse Söyleyin Onu Alalım Ayrıca Çekler İle 900 Liraya Alınabilir Bence.

G3 Gibi Miyadı Dolmuş Güncelleme Almayacak ve Bir Çok Kronik Sorunu Olan Telefonu Bunla Kıyaslamak Türk Firması GM ye Hakaret Olur.

Türk Firmalarını Biraz Kollayalım Arkadaş Nedir Yabancı Malı Merakı Para Niye Dışarı Gitsin On Numara Telefon Yapılmış Her Şeye Bir Kulp Buluyorsunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

g3 g3 g3

son serilerinde ne çatlama ne ısınma sorunu var ve herşeyi daha iyi ön kamerası hariç

fiyatlarıda aşağı yukarı aynı

Kim diyor G3 de kasa çatlağı sorunu bitti diye, kim diyor ısınma sorunu yok diye, kim diyor kasım kasım kasılmıyor diye. G3 dediğin telefon bildiğin ayıplı ürün. Bunu dünya kabul etti ama ne hikmetse G3 Kullanıcıları kabul etmiyor, her 6 ayda bir servisin yolunu tutuyor :) ne kadar komik...

Bıkkınlık geldi artık her yeni çıkan telefonun G3 İLE KIYASLANMASINDAN. O zaman söyleyelim üreticilere de telefon çıkarmasınlar boşu boşuna nasıl olsa G3 var.
    Allahım ne kadar sığ bir düşüncedir bu...

aha geldi yine bir diger markanin fanboyu fanboy olmayan herkes diyor genc cok istiyorsan ac bak lg forumunu 2015 sonrasi uretilen kac telefonda isinma ve kasa catlagi sorunu var ogren gel sonra konusalim kasim kasim kasiliyormusmus.Bende sifir optimasyon yapip saf android koysam benimkide kasmaz sifir gorsellikle.Telefon ucuyor fulmics romuyla hala daha konusuyorlar.g3 1000 liraya alinabilecek en iyi telefondur.G4 1250 ye alinabilecek en iyi telefondur.Paran varsa s6 edge+,iphone al gec yoksa zorlama

Fanboyluk vs... söz konusu değil. Çevremde , dostlarımda gördüğüm sorunlar bunlar. Bu saatten sonra G3 ölü yatırım, Zaten bir sürü kronik sorun ile boğuşan bir cihaz, LG kullanılan malzemeyi mi değiştirmiş, yoksa üretim bandında bir değişikliğe mi gitmiş ki kasa çatlaması düzelsin ?
    Ben ne desem boş, siz yediğiniz kazığı kabul etmemek için bahaneler üretmeye devam edeceksiniz belli, siz yanmışsınız bari başkalarını yalan yanlış yönlendirip vebal altına girmeyin, günahtır. LG G3 ayıplı bir üründür... Keske kullandığınız ürünlerin kölesi olmasanız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Bin lira altı olacak dediği 999 TL.

Hemen almayın bu modeli biraz kullanıcı yorumlarını bekleyin. Zira tüm General Mobile telefonların saçma sapan bir kronik sorunu var.

Her Telefonda Bir Sorun Var
    Ayrıca GM nin Çaylak Döneminde Ürettiği Telefonları Sakız Yapmışsınız Elinize Bir GM 4G Alıp İnceleyin En Ufak Sorunu Yok Ayrıca 3 Bin Lira Verilip Alınan Bir Telefon İle Bir Tutmayın Telefonu 650 Lira Nerede 3 Bin Lira Nerede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

quote:

Hemen almayın bu modeli biraz kullanıcı yorumlarını bekleyin. Zira tüm General Mobile telefonların saçma sapan bir kronik sorunu var.

Ayrıca GM nin Çaylak Döneminde Ürettiği Telefonları Sakız Yapmışsınız Elinize Bir GM 4G Alıp İnceleyin En Ufak Sorunu Yok Ayrıca 3 Bin Lira Verilip Alınan Bir Telefon İle Bir Tutmayın Telefonu 650 Lira Nerede 3 Bin Lira Nerede.

Mesajımda 3.000 liralık telefon ile karşılaştırma içeren bi cümle var mı?

4G modelide sorunlu. Dokunmatik ekran bazen algılamıyor.

• quote:

quote:

quote:

Bendeki Algılıyor Telpanın Garantisi Gayet İyi Daha Önce Nexus4 ümü 3 kere garantiye verdim güç tusunu bile değiştirmediler.
    Sorununuzu Giderirler Diye Umuyorum Ancak Benim 4G de O Algılama Problemi Kesinlikle Yok
  • GM4 te o kadar masum değil .
    Arkadaşıma aldım konuşurken hat kesiliyordu . Değiştirdi .
    Ben aldım GPS uydulara bağlanmıyordu . Sattım
    Şu an temkinli yaklaşıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

İş arkadaşımda vardı, dediğiniz gibi dokunmatik algılamama sorunu yüzünden değiştirmişti telefonunu.
  • Cat.7 modemli , yeni sensörlü, metal çerçeveli, android marsmallow ve üst sürümlerini 2 yıl alacak şu cihaz varken hangi akıl hangi mantık G3 alır inanın çok merak ediyorum. Keşke foruma üye alırken mülakat yapsalar.

• YouTube kanalında gerçek zamanlı olarak neden paylaşılmıyor? Ben burdan değil de youtube'dan takip etmek istiyorum. Boşu boşuna abone oluyoruz YouTube kanalınıza

• quote:

Orijinalden alıntı: mfurkan0

Mesut Çevik'in tanıttığı övdüğü telefonu almam. Bu hatayı Discovery Elite alırken yaptım...

• general mobile mı aman benden uzak dursun.elite dedi aldırdı telefonu bize 1 yıldır lolipop verecek sattım kurtuldum.sattığı en donanımlı telefonun arkasında duramadı.

• Keşke hafif olsaymis bu telefon çıkana kadar g4 1200 seviyelerine gelir büyük ihtimalle bu telefonda 1000 TL ye satılır. Son zamanlarda g4 en alinasi telefon gibi duruyor.

• Daha ucuza daha iyisi var :

Archos The Diamond 2 Plushttp://www.archos.com/corporate/press/press_releases/EN_ARCHOS_Diamond2Plus_Final.pdf

Fransizlar bu isi biliyor.

TELPA yani General Mobile Archos ile antlassa veya fikir alsa hem ucuza hem de daha ustun ozelliklerle .

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    G3 değil Flex 2'dir o fiyata alınabilecek en iyi telefon.

• donanım haberde moda oldu ön incelemeye inceleme demek bunu yapıp bi dünya cihazın incelemesini hiç yayınlamadılar
  • Menu tuslari ekrana dahil... Koy istee alttaki bosluga o tuslari. Bazi firmalar halen sunu asamadi gitti.

• Mesut bey, telefonun bataryası değiştirilebilir mi?

• Gm eski telefonlarinda cok sorun yasadim sattim asla bir daha almam 1 sene gectikten sonra telefonlari sapitiyor ariza veriyor turk sirket ama avrupaya daha ucuz satiyor simdi kalkipta vergi flan demeyin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.