Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.401
Cevap
174
Favori
897.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fiat zaten düşük fiyat politikası uyguladığı için düşeceğini zannetmiyorum ama zam da yapmaz gibi. Fiyatlar sabit kalır başka birşey olmaz. Benim düşüncem tabi.

• eminbehcetniyazi E kullanıcısına yanıt
    Aracınız kaç model ?
  • tonodias kullanıcısına yanıt
    2021 egea hb
  • Merhaba arkadaşlar arabayı ilk çalıştırdığımda "Park Assist Devre Dışı" yazıyor ama devre dışı kalmıyor. Bunun nedenini bilen var mı? Sensörler temiz kontrol ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMKT

Merhaba arkadaşlar arabayı ilk çalıştırdığımda "Park Assist Devre Dışı" yazıyor ama devre dışı kalmıyor. Bunun nedenini bilen var mı? Sensörler temiz kontrol ettim.

Hocam aracınız lpg li mi acaba ? Benim arkadaşta da yazıyordu bi ara lpg den dolayıymış diye söylemişti ama tam emin değilim.

• Hayır değil, 1.4 benzinli

• MMKT kullanıcısına yanıt

Sorunu çözebildiniz mi acaba? Bir arkadaşımda da 2021 cross modelinde aynı sorun mevcut. Haftaya servise airbag güncellemesi için gittiğinde ona da baktıracaktı.

• Bugün servise güncelleme için gittim. Bu durumu da sordum. Servisin konu ile bilgisi vardı ve fabrikanın düzeltme için tekrar güncelle yayınlanmasını beklediğini belirtti.

Bilgilerimi aldılar ve güncelleme gelince iletişime gececeklermis.

Airbag ve panel güncellemesini yapıp teslim aldım, bir değişiklik farketmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MMKT kullanıcısına yanıt
    Servise sordunuz mu ? Sıkıntı yok gibi. Zaten başlangıçta park assistan devre dışı kalır.
  • Hayır, bu bir hataymış. Evet servise sordum.

• herkese merhaba, 1.4 easy fire aracın ayrı konusu var mı göremedim :) 2020 model araç için ne düşünüyorsunuz? Aracı eve getiren bir arkadaş 126 bine satıyor. Alınır mı? Sıfır araç olsun da arızası vs. uğraşmayalım kafasındayım. Gitsin yeter :)

• Merhabalar 2021 sedan 1.4 easy aldım.Suanda 7-8 litre civarı tüketiyor zamanla azalır mı? Bu pakette Bluetooth ile muzik dinleme olmuyormuş cihazım Android kablo ile de okumuyor nasıl bir çözüm olabilir müzik dinlemek için yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

• Merhaba egea cross 1.4 lounge paket için bayiye kapora verdim nisan - mayıs arası tarih verdier daha erkene tarih alan var mı acaba ?

• tonodias kullanıcısına yanıt

Hocam bu güncelleme ile ne oldu mesela bir bilgi var mı ?  

• Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt

126 bine 2020 alacağına 130 bine 2021 yeni kasa al benim düşüncem.

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt

Hocam yeni araba olduğu için 1000 2000 km kadar bu şekilde yakarmış. Bende de aynı şekilde. Daha sonra düşer dediler. müzik için de usb girişli bluetooth aygıtları var onlarla bu sorunu çözüyorlar diye biliyorum.

• ultimateFB kullanıcısına yanıt

Bayiden bayiye değişir herhalde o. Önemli olan araba gelene kadar fiyata zam gelmemesi. Eğer zam gelirse size yansıtıyorlar.

• camı açıp kaparken ses yapıyor, sıkışma sürtünme gibi bir ses. acaba cam açma motorunda ve ya kapının içinde bir pislik falan birikmiş olabilir mi arkadaşlar.

Camı çizmesinden korkuyorum

• ne_demek kullanıcısına yanıt

Hocam bugün bayiye gittim onlarda aynı şekilde söyledi zaten motor gücüde yüksek devirde kullandıkça açılıyor.Multimedya setini 4bin liraya değiştiriyorlar geri görüş kameralı oluyor ama Android sistem ve yan sanayi gibi duruyor o yüzden emin olamadım ınternette aynısı 2500 liralarda satılıyor.

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt

Benim araç urban bende park sensörü takılı olarak geldi. Geri dönüş kamerası bana çokta önemli değil. Ayrıca geri dönüşün kamerası da önemli. Kalkıpta 1,3Mp kamera takarsa geceleri kare kare oluyor arkadaş taktırdı oradan biliyorum  

Benim demek istediğim bluetooth aygıtı usb şeklinde usb portuna takıp telefonu onun üzerinden müzik dinleyebilirsiniz. Youtube de nasıl yapıldığına dair videolar var.

• 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.