Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.083
Cevap
150
Favori
710.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1259
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 150
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yargicc (608 mesaj) YSF_023 (346 mesaj) lojistisyen (314 mesaj) apokhan (285 mesaj) celebic (284 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3270 mesaj) Mobil (4738 mesaj) Tablet (345 mesaj) Mini (518 mesaj) Uygulama (442 mesaj) (6 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Aegea >> YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)
Giriş
    49 Mesaj

Ben Ocak 2021 de 2020 model 1.4 easy teslim aldım. Fakat üretim az, talep çok olduğu için daha araç fabrikada bantta iken bana hangi araç geleceği belli idi. Araç daha banttan inmeden faturayı kestiler şasi numarası belliydi. Eğer aynı durum devam ediyorsa fabrikadan sizin adınıza gelen aracı bi başkasına sizden habersiz başka birine veriyolarsa büyük sıkıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bilkentli06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1624 Mesaj

Ben size satışı yapıldı diye anlamışım hocam pardon. Eğer araç bayiye geldikten sonra gittiyse sizlik bir durum yok. Fiatın çözeceği bir durum. Eğer araç arızalı ise ve siz aldıktan sonra böyle birşey çıksaydı daha çok canınız sıkılırdı. Böylesi daha iyi olmuş bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 26 Şubat 2021; 15:46:54 >
    |
    |
    bilkentli06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kuzdere20

Ben Ocak 2021 de 2020 model 1.4 easy teslim aldım. Fakat üretim az, talep çok olduğu için daha araç fabrikada bantta iken bana hangi araç geleceği belli idi. Araç daha banttan inmeden faturayı kestiler şasi numarası belliydi. Eğer aynı durum devam ediyorsa fabrikadan sizin adınıza gelen aracı bi başkasına sizden habersiz başka birine veriyolarsa büyük sıkıntı

Banttan inmeden kestikleri proforma fatura olmasın hocam ?

• Yarbay
    2052 Mesaj

video ve yanıt için teşekkürler. Arabaya gidip baktım hatta emin olayım diye biraz kullandım akü göstergesi 3 çubuk dolu gözüküyor. Bu arada araç 2018 model 43 bin km’de benzinli.

3 çubuk dolu olması nedeniyle akü ile ilgisi yoktur sanırım bu durumda??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nemesis-Prime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj

Aynen hocam proforma vardı zaten benim için gelen aracıda gidip görmüştümde otoparkta tüp için parktan çıkaracaklardı hiç çalışmamış sanırım. Şimdi yeni gelecek aracın proforma faturası yarın çıkacakmış.

|
    |
    Kuzdere20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj

Öyle valla hocam geç olsun da güç olmasın ne diyelim 1 hafta beklemek sorun değil.

|
    |
    ne_demek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj

Hocam aracı 12 ocak 2021 teslim aldım fatura 29 Aralık 2020 de kesildi. Araç ne durumda nerede dediğimde bi kaç haftaya üretimi tamamlanıp banttan çıkacak dediler. Faturaya şimdi baktım proforma fatura değil.

|
    |
  • Binbaşı
    1624 Mesaj

Bazen erken kesebiliyorlar. Oda bir sonraki ayda zam gelirse etkilenmeyin diye. Yada bir an önce satmak için  

|
    |
    Kuzdere20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Bir miktar indirim yapılacağı beklentisi vardı. Aksine 2-5 bin aralığında zamlar gelmiş.
  • Binbaşı
    1624 Mesaj

Urbana da 5 bin gelmiş oda tavsiye edilen fiyata. 0 araçlar yükseliyorsa 2. el havalarında ısınmasıyla tekrardan coşabilir ama absürt rakamlı olanlar değil tabi.

|
    |
    eminbehcetniyazi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    533 Mesaj

Sadece 1.4 Motorlar zamlanmış. Diğerleri Aynı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    477 Mesaj
    Toyota 23 bin indirim yaptı, fiat bindirim. Megane Joy 1.3 tce bayide 175 bin lira. Egea iyimisin?

• Teğmen
    159 Mesaj
    Arkadaşlar 2019 egea fire easy 1.4 benzinli araca sahibim araca Apple CarPlay almak istiyorum araştırdım ve bu ürünü buldum içerisinde geri görüş kamerasıda var kullanan varmı bi sıkıntı olurmu acaba

Sony Xav-Ax1000 Bt Apple Car Play Özellikli Multimedya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyan82 -- 3 Mart 2021; 7:58:39 >
    |
    |
  • Yarbay
    2611 Mesaj
    Tüm markalar indirim yaparken Fiat Egea lara zam gelmiş. Satışa doymuşlar görünüşe göre.

• Çavuş
    94 Mesaj

Cross 1.4 urban aldım. 200 kmde şu anda. Araç gayet güzel. Yalıtım beklediğimden çok daha iyi. Estetik olarak fiyatının çok üzerinde görünüyor. Yoldan geçenler dönüp bir daha bakıyor. Foto çekmek isteyenler bile oldu  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/84/bd/57/84bd5794c5efe7695545aa08847b10bd.jpeg&t=0&width=480&text=1

• Binbaşı
    1624 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

Tüm markalar indirim yaparken Fiat Egea lara zam gelmiş. Satışa doymuşlar görünüşe göre.

Arz talep meselesi hocam  

|
    |
  • Binbaşı
    1624 Mesaj

Hayırlısı olsun hocam. Tekerinize taş deymesin. Bende de sedanı var gayet güzel  

|
    |
    Riverside. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    94 Mesaj

Çok teşekkür ederim  

|
    |
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj

Öyle görünüyor hocam ben de satın alma arefesindeydim. Aracımı ilana koydum satamadan zam gelmedi.

|
    |
    ahmet3976 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1624 Mesaj

Eğer düz renk almayacaksanız ve jant istiyorsanız bir 2500 TL daha ekleyin. Çünkü onlarda ekstra. Birde fiyat arttığında mtv farkı olursa oda yansıyor malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 4 Mart 2021; 9:57:14 >
    |
    |
    sCrew41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
kripto para haberleri
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.