Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.401
Cevap
174
Favori
897.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun hocam rengide güzelmiş makyajsız kasaya göre fark var daha yakışıklı duruyor ledler yeter 👏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Easy donanıma eklemek için arka park sensörüne 750 TL istemiş bayii. Tavsiye eder misiniz? Daha iyi alternatif var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: izmuhendis

Hayırlı olsun hocam rengide güzelmiş makyajsız kasaya göre fark var daha yakışıklı duruyor ledler yeter 👏

Teşekkürler hocam. Ben beğendim. Sürüşü de güzel. Yağ gibi akıyor  

• caldexterr C kullanıcısına yanıt

Araç garantideyse servise taktırın. Daha uygunu sanayide illaki vardır. Fakat ileride oluşacak herhangi bir elektrik vs arızasında servise gittiğinizde, sanayide taktırdığınız sensörleri gösterip kullanıcı hatası deme olasılıkları olabilir.

• Konu açılmışken bir soru da ben sorayım. Bir hafta önce aldım urban hb aracı. Gayet memnunum. Garajım biraz dar. Ön tarafa park sensörü uygulatma imkanım var mı serviste? Üyeler arasında yaptıran oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Araç garantideyse servise taktırın. Daha uygunu sanayide illaki vardır. Fakat ileride oluşacak herhangi bir elektrik vs arızasında servise gittiğinizde, sanayide taktırdığınız sensörleri gösterip kullanıcı hatası deme olasılıkları olabilir.

Sıfır alıyoruz. 700 e anlaştık. 5 yıl garanti varsa riske girmemek en iyisi.

• Tabiki de en doğrusu. Hayırlısı olsun inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: eminbehcetniyazi

Konu açılmışken bir soru da ben sorayım. Bir hafta önce aldım urban hb aracı. Gayet memnunum. Garajım biraz dar. Ön tarafa park sensörü uygulatma imkanım var mı serviste? Üyeler arasında yaptıran oldu mu acaba?

Hocam arkaya takılan öne de takılır diye tahmin ediyorum ama yine de bilen birisi cevaplarsa daha iyi olur sanırım

• egea 1.3 dizel 2020 aracım var. sıfır aldım 6000 km sonra adblue yandı. podan 5ltlik aldık koyduk ama bunun adblue deposu kaç litre, nette bulamadım? 5 litreye 40tl verdik buarada. Ayrıca adblue ne kadar kaldığına dolduğuna ilişkin bir gösterge yok sanırım bunlarda hiç denk gelmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Gelmiş aslan parçası Alırım bir hayırlı olsun.

Hayırlı olsun favori renklerimden  

Şöyle yandan arkadan da çekseydin :)

Stoplar nasıl yanıyor ,tamam led şerit var ama stoplar nasıl yanıyor çekme imkanı var mı .)

• P.tesi bursa tarafında tırlar dolusu egea gördüm,cross ,sedan ,bir tane lounge okyonus mavi sedan gördüm, o kadar tırda sadece birinde vardı 17" jantlardan tanıdım 

• ne_demek kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. İlk defa Türk malı miss gibi araba görüyorum. 1.4 ya da 1.6 benzinli turbo full paket gelirse düşünmeden alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Tuna Mirliva -- 5 Şubat 2021; 0:23:18 >
  • Emre Tuna Mirliva kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Ben kullandım. Benim için muazzam gerçekten. Allah kaza bela vermesin. Allah sizin de gönlünüze göre versin inşallah

• alfa-x kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Tabiki de. Akşam biraz hava loş olsun hava hem önden hem arkadan çeker koyarım.

Çok teşekkürler  birde frene bassaydın tam olacakmış , sorduğum oydu  frenler led değil galiba,onu merak etmiştim bunlar park lambası diye geçiyor

Renk çok güzel ,güle güle kullan tekrardan hayırlı olsun

Youtube a Lounge paket incelemeleri de gelmiş   sonda sedan lounge da görünüyor

Valla hocam tektim bu kadar oldu  

Maşallah imza ledler yeter renkte harika kazasız belasız bin kardeşim 👍

Cross Urban da led yapmışlar ama sedan Urbanda sanırım led değil ama daha güzel görünüyor 👍

• Teşekkürler hocam. İsteyerek aldım severek kullanıyorum :) Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

• 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.