Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
174
Favori
896.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun :)
  • ne_demek kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun kazasız belasız yeni urban kasa hemen geldiyse süper bende cross siparişi verdim bakalım ne zaman gelicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. Yarın teslim alacağım allahın izniyle. @izmuhendis @tonodias

• izmuhendis İ kullanıcısına yanıt

Urban sedan parasına cross un boşu vardı. Urban daha dolu diye vazgeçmedim artık. Sizede hayırlısı olsun hocam.

• Urban iyi bir seçim bende urban cross istedim bakalım ne zaman gelir umarım çok geç kalmaz şubatta fiyatlar genelde sabit kaldı ama Fiat ne yapar görücez siz ne zaman yazılmıştınız süreç ne kadar sürdü

• Aslında bana şubat 5 dendi. Easy alıcaktık. Sonra peşinata biraz daha koyup urbana döndük. bana mart denilmişti urban için . Fakat sıradaki bir eleman çıkıp vazgeçince bana nasip oldu :) Fiatta genelde ayın 2 sinde zam geliyormuş inşallah size denk gelmez. Yoksa anlaşmalarda fiyat farkını yansıttıklarını söylüyorlar.

• Kısmet iyi denk gelmiş size evet biliyorum artık onu göze aldık yarın belli olcak herkes sabit kalır diyor ama belli olmaz talep olunca 2-3 arttırabilirler

• geçen sene aldığım egea sedan ı satıp cross a geçmeyi düşünüyorum ne dersiniz

• tuna222 T kullanıcısına yanıt
    Kanka, aynı fikirdeydim servistekilerle görüştüm. Hiç gereği olmadığını söylediler. Boşa masraf etmeye değmez dediler. Vazgeçtim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonodias -- 2 Şubat 2021; 21:2:17 >
  • arkadaşlar yeni egea 1.6 dct mirror paket aracımız var. her çalıştırmada start/stop devreye giriyor. ben kapalı kalsın veya en son nasılsa o şekilde kalsın istiyorum. ayarlarda bulamadım. bunun bir çözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odysseus348 -- 3 Şubat 2021; 12:34:34 >
  • Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    Orta konsoldaki eco tuşunun solundaki ortasında A olan tuşa basın. Bu tuş sayesinde start-stopu kapatıp açabilirsiniz. Mesela ben start-stopu kullanmayı seven birisi değilim. Özellikle kış aylarında motorun ısınmadan kapatılması hoşuma gitmiyor.

Söylediğim bu tür sebeplerden dolayı bu tuşa basarak start-stopu kapatıyorum. Kontağı açıp kapatsanız bile kapalı oluyor. Aracı her çalıştırdığınızda tuşa basmanıza gerek kalmıyor.

Bahsettiğim tuş:

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim, ancak aracı kapatıp sonra tekrar çalıştırdığımda otomatik olarak aktif oluyor. ben tamamen kapatmak istiyorum.

1 kere basınca kapanması lazım.
  • Gelmiş aslan parçası Alırım bir hayırlı olsun.

• ne_demek kullanıcısına yanıt
    Tek farkı öndeki yazı lütfen hayır de :)
  • tonodias kullanıcısına yanıt

Tek fark o değil evet  

• tek farkı o

• Ben makyajsızlarda led far da göremedim ama sen yok diyorsan yoktur herhalde :) @tuna222

• tonodias kullanıcısına yanıt

kapanıyor kapanmasına ama dediğim gibi istop edip tekrar başka zaman aracı çalıştırınca tekrar aktif oluyor. her çalıştırmada elle kapatmak gerekiyor

Hocam servise sorun bir de. Ben kapattığımda start/stop kapatılıyor ve tuşa basana kadar da kendiliğinden açılmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.