Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mickael Pote

201.900 TL liste fiyatı+ 8000 TL plus paket.

%4 çalışan indirimi ile alınacak araç fakat mart ayında gelebilecek zamdan etkilenme durumu da var.

Hayırlısı olsun hocam. Allah kaza bela vermesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mickael Pote

Yüzde 4'lük çalışan indirimi ile 200 bin TL liste fiyatı olan araçta 8 bin TL indirim oluyor.Fiyatı 8 bin TL olan plus paket bedavaya geliyor böylece.

İndirimden yararlananlar aracı 6 ay boyunca satamıyorlar. Bu süre zarfında sattıkları belirlenirse indirim tutarını geri ödemekle yükümlüler.

%4 ü bende düşündüm fakat 6 ay devredilmiyor denilince vazgeçtim. Karşı tarafta mesuliyet kabul etmeyince yattı iş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Durotan35

1.4 Urban Cross ile aranıza katıldım selamlar herkese.

Hoşgeldiniz hocam. Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın.

• ne_demek kullanıcısına yanıt

Sağolun çok teşekkür ederim.

• Mickael Pote M kullanıcısına yanıt

İşte onu diyorum çalışan indirimini zaten normal müşteriye lounge için yapıyorlar

1.4 Cross Lounge + PP +Metalik  180.400

Listeye göre

178900 + 8000 + 1500 = 188.400

Çalışandan daha fazla indirim yapılmış oluyor  

1.4 Sedan Lounge + Metalik 161.000

Liste 168900+1500= 169400

Belki 1.4 motor olduğu için belki lounge alan az olduğu için belki ilk satışlar için çünkü urban olanlarda hiç indirim yapmıyorlardı şimdi kur da ilk açıklanan fiyatlara göre düştü

Şubatta kampanya yapılabilir diyordu fiat

• Biz normal fiyattan aldık ya indirsinler tabi. Nispet yapar gibi  @alfa-x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 10 Şubat 2021; 14:14:22 >
  • alfa-x kullanıcısına yanıt

Evet lounge paketlerde öyle indirimler varmış. Bende urban aldıktan sonra öğrendim 8bin fark ile lounge terfi edebileceğimi.

• Durotan35 kullanıcısına yanıt

18 bin fark var hocam urbanla lounge arası . 8 bin nasıl oldu ben anlamadım

164.400 TL urban paket satın aldım. Lounge paket 172.400 fiyat alan olmuş. Sizin vermiş olduğunuz 180 li fiyat lounge plus sanırım. Ben mi yanlış anladım acaba.

Ben sedandan bahsetmiştim hocam. Siz cross tan bahsediyorsunuz sanırım.

Aynı indirim sedan lounge içinde geçerli yukarıda yazdığım sedan fiyatı paylaşılmıştı

1.4 sedan Lounge +metalik 161.000

Bende ilk tanıtım haftası 149.000 fiyat almıştım 1.4 sedan urban +metalik+jant

Fiaytlar daha aşağıya gelebilir

Bende 149 a aldım hocam. Bende boya koruma ve film camlarda var. Bize fiyat farkı yansıtılır denince biz hemen aldık fiyattan etkilenmeyelim diye ama gelirse indirim üzülürüm  

Üzülme herkes kazansın :)

Yok hocam herkes kazansın tabi ben kendi adıma üzülürüm  

• Cam filmi yapıldığı zaman arka camdaki fiat yol yardım numarasının yazdığı etiket çıkartılıp mı yapılıyor?

Varsa eğer çıkarılıyor herhalde hocam. Bende camlar film. Öyle bir ibare görmedim.

• Arkadaşlar merhaba,

Bende 1.4 hb kırmızı urban plus var, Ağustos sonu aldım. araba 2000 km'yi görmedi henüz. Fakat önümüzdeki dönemde daha çok kullanılacak.

Cross alasım var, fakat aklıma takılan iki konu var.

1) Otomatik almak istiyorum artık dizel ya da 1.0 olarak, kimi otomatik haziranda gelecek diyor, kimi sene sonu

2) Öndeki araca göre hız arttırıp azaltma (ACC) var sanırım, manuelde bu araç nasıl bir tepki veriyor. Hiç aklıma yatmadı açıkçası.

• deserthawk D kullanıcısına yanıt

Otomatik vites inanın belirsiz. Hız sabitleme konusunda ben problem yaşamadım şuan için.

Ben dobloda da yaşamadım hız sabitleyicide sorun olarak. Bu yeni kasada da yaşamadım. İnşallah da yaşamayız.

Otomatik şanzımanlarda kasım aralık gibi satışa çıkacak diye duymuştum.

2016 model 1.3 hb urban plus 1 yıl kullandım hocam, acc çok güzel çalışıyordu. Tek dikkat etmeniz gereken, radarın önünde kir, buz vb. olmaması, gerçi uyarı da veriyor. Özellikle uzun yolda müthiş bir rahatlık sağlıyor. Şuanda sizin aracın aynısından mevcut hatta ben de Ağustos ortasında aldım ama 1.3 gibi keyif vermiyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.