Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.411
Cevap
173
Favori
898.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 70 milyara FİAT alınmaz sabaha kadar full dizel olsun , 50-55 bin bandında benzinli otomatik orta donanım seviyesi ile güsel bi seçenek olabilir ..Araç kasa olarak ve iç mekan olarak bence başarılı doğru fiyatla güzel satar , fiat inşallah bravo da yaptığı hatayı bu modelde yapmaz , 5 milyar daha ver astra yada golf ala geliyor mevzu sonra ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Bu aeraba linea nin halefi olduguna gore full 65 bin olmasi lazim. Full dizeli golf benzinli bosuna gelmesi lazim. Yoksa gider Golf alirim biraz fazla yakar ama arabaya binerim. Isterlerse 90bine de sayabilirler sikintinyok benim icin

Tamam git golf al zorla satmıyorlar sana Fiat ı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık söylüyorumki fiat antisempatizanı olarak(sırf lineanın tipinden ve motor sesinden dolayı) cidden görünüşe bakılınca iyi iş çıkarmışlar umarım motoru 1.3 multijet gibi çalışmıyordur çünkü nezaman mahalleden bir motor sesi duysam galiba bu bir linea diye balkona fırlamaya başladım artık paranoya olucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxygenM3

Açık söylüyorumki fiat antisempatizanı olarak(sırf lineanın tipinden ve motor sesinden dolayı) cidden görünüşe bakılınca iyi iş çıkarmışlar umarım motoru 1.3 multijet gibi çalışmıyordur çünkü nezaman mahalleden bir motor sesi duysam galiba bu bir linea diye balkona fırlamaya başladım artık paranoya olucam

Önemli olan sesi değil işlevi hocam. Motor sağlam bir motor sonuçta, 1 milyon kilometreyi gören bir motordan bahsediyoruz, azıcık ses çıkarmak onun da hakkı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Açık söylüyorumki fiat antisempatizanı olarak(sırf lineanın tipinden ve motor sesinden dolayı) cidden görünüşe bakılınca iyi iş çıkarmışlar umarım motoru 1.3 multijet gibi çalışmıyordur çünkü nezaman mahalleden bir motor sesi duysam galiba bu bir linea diye balkona fırlamaya başladım artık paranoya olucam

Diğer marka dizel motorların sesi farklı mı çıkıyor? Mesela BMW 520D'nin motor sesini yakından dinlediniz mi?

Fiat firması Linea'yı kötü olsun diye yapmamış sen tüketici olarak paran yetmediği için ucuz araba talep etmişsin. Fiat'ta senin kesene göre araba üretmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Diğer marka dizel motorların sesi farklı mı çıkıyor? Mesela BMW 520D'nin motor sesini yakından dinlediniz mi?

Fiat firması Linea'yı kötü olsun diye yapmamış sen tüketici olarak paran yetmediği için ucuz araba talep etmişsin. Fiat'ta senin kesene göre araba üretmiş.

Hocam 5.20D diyorsunuz :) Adı üstünde BMW'nin performanslı arabalarından biri 520d , lineayla aynı kefeye koymak saçma

• Ne bu şimdi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Hocam 5.20D diyorsunuz :) Adı üstünde BMW'nin performanslı arabalarından biri 520d , lineayla aynı kefeye koymak saçma

Hocam ne yazdığımı okumadan cevap veriyorsunuz. Yazdığımı tekrar okuyunuz.

Siz motor sesinden dem vurmuşsunuz bende size 520D'nin motor sesini dinlediniz mi diye sormuşum?

• Lineanın tipi benim çok hoşuma gidiyor.
  • Aslında tasarım işini fıat türklere verse daha iyi olur.İtalyanlar bazen bir modelinin orasını burasını şişirerek,yuvarlak hatları ille de her bölgeye yaymak için aracın tasarımını mundar ediyorlar.Türkler daha keskin daha oturak tasarım yapıyor.Eegea ve doblonun önünün yenilenmesi buna en büyük kanıt.Artı yeni ducatonun da önü türk mühendisler tarafından daha keskin hatlara sahip hale getirildi.
  • Ege mi bu

Aga mi nasil okunir.

• Tasarımı on numara olmuş. Fiyatı da uygun olursa neden satmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Showtek

Tasarımı on numara olmuş. Fiyatı da uygun olursa neden satmasın

Biz hepimiz 2015 model Mercedes, BMW'ye bindiğimiz için AEGEA'yi beğenmedik.
  • Keşke benim olsaa

• Hepiniz yanılıyorsunuz arkadaşlar linea'nın yerine çıkmayacak bu araba c sınıfı sedanların fiyatlarından haberiniz yok sanırım full'ü 75'e gelse yine gider

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dis tasarim iyide ic tasarim basit kalmis gibi. Biraz daha kalipli yapilabilirdi ici.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full dizel otomatiğe 75-80k fiyat biçen arkadaşlar buyursunlar alsınlar. Hayatta almazlar orası ayrı..
    Dizel full manuel 1.6 sı 65 ten bir Kuruş yukarı etmez. Onu bile verirken düşünürüm, acaba 10-15k daha koyup x marka mi alsam diye. Ne de olsa minimum 5 sene bineceğim.
    Yüksek fiyatlandırma bu araç için hüsran olur, alıcısı belli bir kitle, daha 24 ay Sıfır faizli kredi de bekliyoruz canımcım, siz neden bahsediyorsunuz. Avrupa da bu araç satamaz onu da vurgulayayım.

• Akılları Sıra Lineayi Geliştirdiler Ama Flu. Gene 2 Ye Katlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PentiumR

Akılları Sıra Lineayi Geliştirdiler Ama Flu. Gene 2 Ye Katlar.

Aegea nın linea ile alakası yok linea avrupada stmadı bile bu araba satacak hoş fluence ta satmıyor avrupada

Önce aegea gelsin bi içine otur teat et ondab sonra karar ver kim kimi ikiye katlıyor, aa yibe şahin çıkarmışlardiye afaki konuşmayalım

• Aegea için yorumları okuyorum ve genelde hep bir küçümseme, beğenmeme durumu var. Beğenilse bile en fazla 60 edermiş 65 etmezmiş gibi laflar dolanıyor.

Daha arabayı görmeden, test etmeden, özellik ve donanımları bilmeden çok kişi araba gurusu olmuş ahkam kesiyor.

Araba bi yollara düşsün görelim, sonra asar keseriz. Demiyorum ki mükemmel araba olacak diye ama bekleyip görelim sonra yerden yere vuralım.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.