Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FurkanEmir411 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.401
Cevap
174
Favori
897.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yargicc

İki yıl önce sıfır araç alicaktim. En ucuz iki üç araca baktim. Sembol 27 polo 31 ibiza 26 sandero 23 lira idi. En rahat hangisini satarim diye araştırdım. karadeniz Bölgesinde reno peynir ekmek gibi sattığı için sembol aldim. Tabi bunda sedan olmasininda etkisi var. Egeaya karar verince 31 liraya iki üç gün içinde sattim. Araç 1.2 sembol joy idi.

Şimdi bu aracin ne özelliği varki tutuyo piyasada 75 hp traktör gibi arka camlar manuel vs vs. Dicem şu egea parasina göre tam türkiyeye göre yakışıklı bi araç. torku kaç devirde veriyomus turbo ne işe yariyomus falan bu kafayla araç alan çok az bi kitle var. Satılır tutarda merak etmeyin.

doğrusu son aracımı golf almamdaki sebeplerden biri de 2.eliydi. tertemiz stilo'yu bir ayda zor sattım. hasarsız ilanlar içinde en düşük benimki olduğu halde. ibiza varken sembol alınmaz ama 2. eli önemli gerçekten. gerçi polo'nun da 2. eli iyidir.

• movacikli1 M kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben mercedes'in yalancısıyım.
    http://www.bayhas.com/w140manu/1999%20S320%20S420%20S500%20Owner's%20Manual.pdf

araç rölantiden itibaren tork üretiyor ama s320 maksimum torku 3750 devirde üretiyor. egea'da maksimum torku 1750 devirde almaya başlıyorsunuz. demek istediğim buydu.
    son hız 225km katalog verisi. 3.2litre motor tabiki daha fazla gider otobanda. benim aracımın son hızı 212 ben de otobanda eğimde 245 çok rahat görüyorum. s320nin 250'yi geçmesi daha kolaydır.
    yokuşta kalkış mevzusuna gelince benim aracımda hillholder mevcut. isterseniz fil bindirin gene zorlanmadan kalkar. aynı şekilde egea'da kalkar :)

neyse sonuçta s320 kafa kafaya çarpışsa egeanında bravonunda içinden geçer. zaten aracın amacı maksatı bu. makam aracı. sağlam uzun yol aracı. araç küçüldükçe ivmelenme daha fazla hissedilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DXM06 -- 25 Ocak 2016; 12:30:59 >

• Aracı test ettim gerçekten harika bir araba Fiat düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1.4 urban tüketim nasıl? İlk 300 km performansım. Hiç sıfırlamadım sayacı.
  • Az cok arabadan anladigimi dusunuyorum, egeayi 2 defa test edip cok begendim hic lami cimi yapmadan parasinin arabasini yapmislar. Araci incelerken dobraligi goruyorsunuz. Simdi bizim ailecek pis bir huyumuz var 0km arac alip aldigimiz araci kolay kolay satmiyoruz bu duzen 1998 senesinde aldigimiz skoda felicia ile basladi 2001 de 1.6 opel vectra aldik ve 2012 polo bluemotion ile devam ediyoruz uzunca sure bluemotionu kullanip sedan olmasi bagaji vs gibi kriterlerle vectrayi kullanmaya yoneldim ailemizde digerlerini kullaniyor. Hesabima gore aegea da suda olsa iyi olurdu dedigim birsey yok felicia ve vectrayi pesinat yapip cazip kredi kosullariyla 1.6 longue almayi ciddi ciddi dusunuyorum. Konuyuda basindan beri takipteyim.
    Fiat markasina karsi olusmus onyargiyi nedense hicbir arkadasima anlatirken kiramadim ama gercekten o fiyata o sekil 0km bir arac yok.
    Hem sizlerin degerli yorumlarini okuyorum bir yandan cikacagi soylenen otomatigi bekliyorum bakalim ne olur

• Almayı düşünen varsa eğer elini çabuk tutmasını tavsiye ederim. Biraz önce görüştüm Şubat ayında bir zam daha yapılabilir dediler. Mal kıymete bindi.
    Piyasanın kaymağını arttırmaya bakıyorlar. Kendilerince haklı olarak

• Arkadaslar fiat egea icin bagaj havuzu alan var mi tavsiyelerinizi bekliyorum..simdiden tesekkurler herkese

• Ben aldım. Modacar.com a gir orada var. Tam oturdu. Çok kalın değil ama iş görür.

• Station wagon versiyonu ne zaman gelir bilen var mı?

• ciko44 C kullanıcısına yanıt
    Nasıl başarıyorsun bu kadar az yakmayı? Benim de ort. hız 44 km. ama ort. tüketimim 7.3 oldu. Üstelik kar lastiği de yok. Kullanım tavsiyeni merakla bekliyorum
  • erdalnihal E kullanıcısına yanıt
    1500-3000 devir aralığında kullanıyorum. Rodaj sürecinde olması da beni daha dikkatli kullanmaya itiyor sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır faiz imkanı tekrar gelirse bu defa aracı inşallah alacam. Şu anda 1,21 den faizler başlıyor. Dört gözle kampanyaları bekliyorum. Herhangi bir duyumu olan var mı arkadaşlar ?
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    2016 nın 2. Yarısında deniliyor

• Cogu kisi sifir fazi bekliyor anlasilan aracin talibi çok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır faiz 2015 modellerde devam ediyor ama 2015 piyasada yok

2015 1.4 urban 52400 sıfır faiz
    2016 1.4 urban 53900 1,21 faiz

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 1500 tl fazla vermek varken kimse 8000 lira fazla para vermez. Beklemeye devam yapacak bir şey yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55bine sifir faiz urban alinir paşa paşa binilir kafamiz rahat oldun 50 bin civarina urban almış adamiz biz 2 ay once urban kafa rahat yani,sifir arabayi alirken kazanacaksiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0 faiz yakin zamanda cok zor. Olsa bile su anda 2015 modellere yapilan tarzda bir kampanya ancak sene sonunda olur.

Bunu beklemek yerine bayilere sorulup 2015 model arac bulunabilir. 0 faizli kampanya + 1000 lira model yili farkiyla fiyat avantaji 4-5 bini buluyor. Kredi geri ödemelerini dikkate alirsak 2015 urban 1.3 dizel ile 2016 urban 1.4 arasinda 5.000 lira fark ancak çikar. Bence bu sartlarda 2015 urban 1.3 cok mantikli.

Bir de zaten araclarin adi 2015, 2016.. Benim arac 31 aralikta üretilmiş, 2015 model. Benimkinden belki de 3 saat sonra, hatta belki de ayni vardiyada üretilen araç 2016 model. Aralarinda bir fark yok yani..

• Bu akşam aracı gördüm Kia 'nın üst modellerinden biri sandım ilk gördüğümde yan tarafını gördüğüm için kia mı diye jantlarına baktım fiat yazıyor dedim fiat 'ın bu kadar büyük aracı hangi model olabilir dedim arkasına baktım egea çok şaşırttı beni ben egea 'nın jetta boyutunda yeni leon ya da golf kasası gibi genişlikte olur diye düşünüyordum ama arka bagaj kısmı çok güçlü ve büyük yapılmış yandan da büyük görünüm de görünüyor san ki rapid 'in biraz büyüğü arka bagaj kısmı daha büyük geldi raipd 'den ama süper b 'den de azıcık kısası gibi geldi 2008 octavia 'nın görünümünde birazcık büyüğü gibi olmuş ben bu aracı beklemiyordum bu kadar 50.000 tl 'ye iyi gibi görünüyor gündüz gözü ile de bir kaç kez göreyim tahminime göre astra k 'dan da büyük görünüyor..

• Araç reklamda görüldüğünden çok daha güzel hocam ben ve arkadaşlarımda ayni şekilde düşünüyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.