Şimdi Ara

YENİ: Faturalı Taraftar Tarifesi 15 TL(HY150dk+sms+grupiçi bedava) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
18.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cLk

bir de benim hattı alalı 1 sene olmamıştı ve vodafone 40 küsür liralık vergiyi 12 taksit yapmıştı. vodafone kalan taksitleri toplu olarak son faturada alacak. aveaya geçtiğim için yeniden vergi ödermiyim diye sorduğumda bayideki eleman yok ödenmez dedi. inş. doğrudur

doğru. o vergiyi hattı alınca ödüyorsun sadece.
  • 2-3 gündür kullanıyorum. bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi (daha önceden çekmiyor diye avea hat kapamıştım. ) ama turkcell ve vodafone'un zorla çektiği yerde çok iyi çekiyor. benim için çok süper oldu.

bu tarifenin şu an rakibi yok. tam aradığım özellikleri bir arada toplamışlar. tavsiye ederim...
  • Arkadaşlar size bir sorum var....

Bu Hat ve tarifelerle ilgili Forumda birçok kişi aveanın fazla fatura kestiğini söylüyor bu durumda ben geçmeyi düşünüyrum ama korkuyorum da...

Ben Fenercell faturalıya geçmek istiyorum...

Ama Benden 15 TL değilde daha fazla alınırsa ozaman ne yaparım...
  • Şebeke içi ücretsiz, tarife içi ücretsiz.Şimdi de yeni kavram;Faturalılarla ücretsiz Bu işin sonu nereye varacak merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man utd -- 15 Ocak 2011; 4:41:04 >
  • Eğer cepten nete girmiyorsan gprs i online işlemlerden kaparsin fazla fatura riskini tamamen kaldirirsin çünkü fazla fatura en çok kaza ile girilen net sebep oluyor ben kapadım gprsi rahatım.
  • bu tarifede güncel fatura öğrenilemiyor ilginç az önce denedim sadece bazı tarifelerde güncel fatura uygulaması var gibi bişey gönderdi avea şimdi hattı yeni aldım belki durmadan faturam kabarıyor çok geçmeden önlem alamıyorum
  • bu tarifeye yeni geçtim faturasız kartalcellerinide ücretsiz arayabiliyomuyum.avea bayisindeki elamana sordum evet üsretsiz süreden konuşabiliyorsun dedi.internet sitesindeki faturalı hatlarla ücretsiz konuşabiliyposun ibaresi kafama takılıyor bilen varsa bilgilendirebilirmi.ücretsiz denilen sürede 2000 dk ile sınırlıymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrbrk

bu tarifeye yeni geçtim faturasız kartalcellerinide ücretsiz arayabiliyomuyum.avea bayisindeki elamana sordum evet üsretsiz süreden konuşabiliyorsun dedi.internet sitesindeki faturalı hatlarla ücretsiz konuşabiliyposun ibaresi kafama takılıyor bilen varsa bilgilendirebilirmi.ücretsiz denilen sürede 2000 dk ile sınırlıymış.

faturasızları bedava arayamıyorsunuz ve 2000dk limiti yok. o faturasız Şampiyon Tarife için geçerli. Yanlış bilgi vermişler size. Sadece faturalı taraftar hatlarını ücretsiz&limitsiz arayabiliyorsunuz. Aman dikkat..
  • quote:

bu tarifeye yeni geçtim faturasız kartalcellerinide ücretsiz arayabiliyomuyum.avea bayisindeki elamana sordum evet üsretsiz süreden konuşabiliyorsun dedi.internet sitesindeki faturalı hatlarla ücretsiz konuşabiliyposun ibaresi kafama takılıyor bilen varsa bilgilendirebilirmi.ücretsiz denilen sürede 2000 dk ile sınırlıymış.

Dostum,bu konuda ve bu tarişfe konusunda bir muammadır devam ediyor,bunu bilerek yapıyor galiba Avea.
    Biri diyor bütün taraftar hatlarını tarifesi ne olursa olsun sınırsız ararsın,biri diyor sadece 15lik tarife kullananları sınırsız ararsın biri diyor bütün faturalı taraftar hatlarını ararsın.

Bu farklı bilgileri bizzat Çağrı Merkezi elemanlarından aldım ama sanırım kedin ve doğru olan bilgi bütün faturalı hatların sınırsız aranabildiği ama faturasızların sınırsıza girmediği.

Avea bayisindeki eleman faturasız olsa da sınırsız konuşursun demişti,Avea müşteri hizmetlerini aradım,o da evet sınırsız bütün taraftar hatlarına dedi,bak yanlış biliyor olabilirsin,ekip başına bir sor dedim,tamam birkaç dakika bekleteceğim dedi,dönüşte; Evet,sadece faturalı hat yönüne dedi.

Yarın tekrar arasam aynı müşteri hizmetleri derki bütün faturalı faturasız hatları arayabilirsin der.Ya katukülliye getirip fazladan ücret alabilmek için bilgi kirliliği yapıp ilk faturada çarpma peşindeler.Sonra diyecekler ki,sadece 15lik tarifeyi kullananları aramak sınırsızdı.

• En doğru bilgi Avea 15 lik tarife Ücretlendirme bölümünde var.. Şöyle deniliyor:

"Ayda sadece 15 TL ödeyerek yurt içi her yöne 150 dakika konuşup, 150 SMS gönderebilirsiniz. Üstelik takımı ne olursa olsun bu tarifedeki ve diğer KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerindeki hat sahipleri ile bedava konuşabilirsiniz.

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 6000'a ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 6000'a ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir."

Ayrıca Sıkça Sorulan Sorular bölümü tarifeyi karışıklığa meydan vermeyecek şekilde çok güzel açıklıyor..
  • verdiğiniz bilgilar tşkrler arkadaşlar.bende müştari hizmetlerini arayıp konunun aslını öğrendim.sadece faturalıdan faturalı tarife içi 2000 dakikadır.
  • quote:

verdiğiniz bilgilar tşkrler arkadaşlar.bende müştari hizmetlerini arayıp konunun aslını öğrendim.sadece faturalıdan faturalı tarife içi 2000 dakikadır.

bu konuda kesin bilgisi olan var mı ? arkadaşlar faturalıdan faturalıya dakika sınırı var mı? yani 2000 dk mı kesin bri bilgisi olan var mı? ona göre 2 tane hat alıcam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan07 -- 21 Mart 2011; 7:18:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan07

quote:

verdiğiniz bilgilar tşkrler arkadaşlar.bende müştari hizmetlerini arayıp konunun aslını öğrendim.sadece faturalıdan faturalı tarife içi 2000 dakikadır.

bu konuda kesin bilgisi olan var mı ? arkadaşlar faturalıdan faturalıya dakika sınırı var mı? yani 2000 dk mı kesin bri bilgisi olan var mı? ona göre 2 tane hat alıcam...

yalan konuşuyomuşuz gibi cvp yazmışsınız.ben aradım sordum öğrendim sende madem 1 kerede anlamıyosun ozman ararsın müşteri hizmelerini ordaki görevlilere sorarsın burda gelipte insanlara yalancı muamelesi yapmazsın.

• quote:

sınırsız dediklerini 2000 dakika ile sınırlandırmışlar demekmi istiyorsunuz yoksa benmi yanlış anlıyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erkan07

quote:

yalan konuşuyomuşuz gibi cvp yazmışsınız.ben aradım sordum öğrendim sende madem 1 kerede anlamıyosun ozman ararsın müşteri hizmelerini ordaki görevlilere sorarsın burda gelipte insanlara yalancı muamelesi yapmazsın.

size yalancı demedim sadece kesin olarak emin olmak istedim sitesinde flan o şekilde bilgi yok o yüzden sordum tekrar...

• acaba faturasızlarda faturalıları arayamıyor mu 2000 dakkaları ile
  • sınırsız denilen dakilar 2000 dakikadır.faturasızlar faturalı taraftar tarifelerindeki herkesi 2000 dakikadan arayabiliyor.aveanın sitesinden alıntıdır;
    2000 dakika ücretsiz süre, tek seferde 20 TL ve üzeri yüklendiğinde,(faturalı ve faturasız)tüm GSMobile, TrabzonCell, KARTALCELL, Fenercell tarifelerine doğru yapılan aramalarda geçerlidir
  • Faturasızlar faturalıları 2000 dk süre içinde ücretsiz arayabiliyor ama faturalılar faturasızları aynı şekilde arayamıyor.. Çok garipmiş gerçekten..
  • tarife kapsamında numara taşıyıp gelirsek 44 tl ötv ve ruhsat ücreti olarak 44 lira gibi bir rakkam var.
    diğer bölümde kdv ötv dahil diyor 15 tlye anlaşılır gibi değil kedi sitesi içinde çelişen kurum.
    sonuç olarak fatura net ne kadar geliyor 13.20 ruhsat ücreti/12=1.1 +15 tl=16.1 mi?
    yoksa ötv+ruhsat ücreti olarak/12 =3.91+15 =18.91 lira mı?

birde diyelimki hattı kapattık hoop 47 lirayı son faturayımı yansıtıyorlar yoksa sadece ruhsat ücretin mi alıyorlar?

Sadece 15 TL'ye her yöne 150 dakika ve her yöne 150 SMS.
    Üstelik hangi takımdan olursa olsun bu tarifeye gelen herkesle konuşmak bedava!

Siz de hemen bir Avea bayisine gelin, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız bu teklifi kaçırmayın.

Faturasız Şampiyon Tarife için tıklayın.

FIRSAT:
    30 Haziran 2011 tarihine kadar yeni bireysel faturalı hat alan herkesin 34 TL'lik Özel İletişim Vergisi ve 13,20 TL'lik Telsiz Ruhsatname Ücreti, toplamda 47,2 TL'lik yeni abonelik vergi ve ücretlerini Avea ile 12 eşit taksitte ödeme kolaylığı sunuyor. Avea'lı olmak, avantajlı tarifelerden faydalanmak şimdi daha da kolay!
    Detaylar için tıklayınız.

sonraki sayfada:
    Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
    Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

Her yöne aralamalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Ayda sadece 15 TL ödeyerek yurt içi her yöne 150 dakika konuşup, 150 SMS gönderebilirsiniz. Üstelik takımı ne olursa olsun bu tarifedeki ve diğer KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerindeki hat sahipleri ile bedava konuşabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tomacco
    tarife kapsamında numara taşıyıp gelirsek 44 tl ötv ve ruhsat ücreti olarak 44 lira gibi bir rakkam var.
    diğer bölümde kdv ötv dahil diyor 15 tlye anlaşılır gibi değil kedi sitesi içinde çelişen kurum.

Numara taşıyıp gelene 44 tl ruhsat ücreti gibi bir ücret yok. O yeni hat alanlara..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.