Şimdi Ara

YENİ: Faturalı Taraftar Tarifesi 15 TL(HY150dk+sms+grupiçi bedava) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
18.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hatıı değşitrme sonrası çıcak fatura için sorduğum konu içi ne olur peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomacco

hatıı değşitrme sonrası çıcak fatura için sorduğum konu içi ne olur peki?

Anlasam cevap vereceğim ama hiçbir şey anlamadım. Anlaşılır şekilde daha düzgün yazarsanız yanıtlamaya çalışırız.
  • diyelim ki turkcell faturalı hattı taşıdık bu tarifeye aylık 15+1.1 ruhsat ücreti dışında faturaya yansıyacak ve ödenecek birşey yok.
    biz avedan başka bir operatöre geçeceğimiz zaman bizden alınmayan ötv kdv veya diğer veriler toplamı 47 tl tahsil ediliyor mu?

ikincisi bunlar tahsil edilmiyorsa;
    13 tl lik telsiz ruhsat ücreti 12 aya bölünüp 1.1 lira şeklinde faturaya yansıtılıyordu, bununda kalan kısmı tahsil edilir mi?
    kısaca ben memnun kalmayıp hattı taşırsam başka bir yere, avea bana ne fatura çıkarır bu tarife den çıkışta?

diğeri turkcellde ruhsat ücretini, ben avea geçerken kalan taksitleri toplamını bende tahsil eder mi?

anlaşılır oldu mu?
  • 47 TL civarındaki ruhsat ücreti harcı adı neyse bu, hattı ilk defa aldığınızda bir defaya mahsus tahakkuk eder ve peşin veya taksitle ödenir Bunun tamamını bir operatöre ödedikten sonra bir daha hiçbir yerde ve numara taşıma da bu ücret ödenmez. Dolayısıyla daha önce ödenmiş olan bu ücret numaranızı taşıdığınız operatörce kampanya olarak sizden alınmayan bir ücret değil zaten alınmaması gereken bir ücrettir. Numaranızı nereye taşırsanız taşıyın tekrar alınamaz.

Bildiğim kadarıyla 13,2 tl telsiz ruhsat ücreti 12 aya bölünüp 1.1 lira şeklinde faturaya yansıtılır. Kullandığınız son ay itibarıyla 1,1 tl alınır, gerisi alınmaz. Kalan kısmı geçtiğiniz operatörde yine aylık olarak alınmaya devam eder.

Tcel de hattınızı yeni almışsanız ve 47 tl lik ruhsat ücretinin tamamını henüz ödemediyseniz, tcel buradan ayrıldığınızda geri kalan kısmı son fatura da tahsil eder.

• yok hattım yeni değil önceden vardı.
  • tarife içi sınırsızın bir sınır var mı?
  • bilen yok mu?
  • benim sormak istediğim bişey var arkadaşlar ben aveadan 7 ocak 2011 tarihinde faturalı olarak yeni hat alarak bu tarifeye geldim 2 ay kullandım ve 23 şubat 2011 de faturasız gsmobile tarifesine geçirttim şimdi numara taşımam için 90 gün dolması gerekiyor bu 90 gün ne zaman başladı bugünlerde hat taşımak istiyorum 90 günü geçti bunu numara taşıma işlemine başlamadan öğrenmenin bir yolu varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1010ur -- 12 Nisan 2011; 0:56:26 >
  • arkadaşlar bu tarifenin sınırsızı tam olarka kaç dakika bileniniz varmı acaba?
  • kalan dakikalarımızı nasıl öğrenebiliriz?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

kalan dakikalarımızı nasıl öğrenebiliriz?...

Ses yazıp Dakikalar Sms Yazıp kalan smsleri 6000e mesaj atarak öğrenebilirsin dostum.. ücretsiz olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: onururgu

benim sormak istediğim bişey var arkadaşlar ben aveadan 7 ocak 2011 tarihinde faturalı olarak yeni hat alarak bu tarifeye geldim 2 ay kullandım ve 23 şubat 2011 de faturasız gsmobile tarifesine geçirttim şimdi numara taşımam için 90 gün dolması gerekiyor bu 90 gün ne zaman başladı bugünlerde hat taşımak istiyorum 90 günü geçti bunu numara taşıma işlemine başlamadan öğrenmenin bir yolu varmı

Dostum 90günü boşver git başvur ben 40 günde taşıdım o sürelerin anlamı yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

quote:

kalan dakikalarımızı nasıl öğrenebiliriz?...

Ses yazıp Dakikalar Sms Yazıp kalan smsleri 6000e mesaj atarak öğrenebilirsin dostum.. ücretsiz olarak

Ben de bunu yapmıstım ancak yolladıgım mesaja 2 gün geçmesine rağmen cevap gelmedi avea dakika bir gol bir

• quote:

Ben de bunu yapmıstım ancak yolladıgım mesaja 2 gün geçmesine rağmen cevap gelmedi avea dakika bir gol bir

2 dk içinde mesaj geliyor ben aralıktan beri bu tarifedeyim hiç o kadar gecikmedi benle beraber eşim annem kardeşim dayım bir kaç kişiyide bu tarifeye geçirdim onlardada sorun olmadı hiç... birdaha dene dostum sistemde yoğunluk vardır
  • 2.yi attım geldi ama sanırım güncel değildi. 2 gün geriden mi takip ediyor?
  • quote:

2.yi attım geldi ama sanırım güncel değildi. 2 gün geriden mi takip ediyor?

Evet kontor gibi anında bakiye söylemiyor sistem iki gün öncesine ait dakikaları söylüyor dostum..
  • neyse hiç yoktan iyidir...
  • biz hanımla iki gs taraftar 15 lik yeni hat aldık, acaba ilk faturada gelen işletim ücreti vs falan gibi extra ücretler varmı varsa nekadar, birde biz aynı paket içindeki taraftar aboneleri ile ve birbirimizle sınırsız konuşuyoruz değilmi arkadaşlar bilginiz varmı bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blade__

biz hanımla iki gs taraftar 15 lik yeni hat aldık, acaba ilk faturada gelen işletim ücreti vs falan gibi extra ücretler varmı varsa nekadar, birde biz aynı paket içindeki taraftar aboneleri ile ve birbirimizle sınırsız konuşuyoruz değilmi arkadaşlar bilginiz varmı bu konuda

Bayi de aynı soruyu ben sordum 15 tl dışında bir şey gelmez dediler ama pek bilinçli satıcılara benzemiyorlardı
  • Konu biraz hortlamış ama hala güncel bir tarife.
    Taraftar değilde Avea hatlarına böyle bir tarife varsa Annemin hattının tarifesini değiştireyim.
    Ayda 15 dk. bile konuşmuyor haybeye 15-16 TL ödüyor. Dakikası olsunda bari bi işe yarasın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.