Şimdi Ara

YENİ: Faturalı Taraftar Tarifesi 15 TL(HY150dk+sms+grupiçi bedava) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
18.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün ankara cepa'daki avea bayisine gittim, bu tarifeye geçmek istediğimi söyledim.
    hangi takım diye sordular, galatasaray dedim. reyonlarına baktılar baktılar ve şöyle dediler: "gs mobile sim kartı kalmamış, kusura bakmayın"...

ben de başka sefere deyip çıktım
  • GS Store'dan geçebiliyorsun sanırım..
  • Arkadaşlar benim hattım vodafone ben avea faturalıya yani bu tarifeye geçmek istiyorum internetten halledebilirmiyim napmalıyım
  • Arkadaşlar benim şimdi normal avea fatursız hattım var illa gidip yeni kartalcell hattımı almam gerek yada bu numaramı taşıyabilirmiyim kartalcelle?

Peki taşıdığımda ilk hat ücretlerini ödermiyim 44 tl olan aylık takistlere bölünüyor ya?

Birde kartalcell fiyatları ne kadar bilgisi olan varsa söylermi faturasız olanları...
  • evet ilk hat ücreti de önemli bir konu. yeni sim kart verecekleri için 44 liralık ücrete maruz kalacak mıyız acaba?
  • faturalı hatlardan ben yandım siz yanmayın.
  • Bugün hattı aldım alırken ücret vermedim eski hattımı taşımadan yeni numara aldım bu tarifenin akarı kokarı yok eğer yeni alırsanız 44 tlyi 12 aya bölüyorlar hat ücretsiz oluyor mevcut numaranzı taşırsanız 44 tl vermiyor avea abone merkezinde taşırsanız 8 diğe yerlerde 10 tl yeni sim ücreti alıyorlar ilgilenen arkadaşların bilgisine...
  • Taraftar şampiyon!
    Galatasaray taraftarı, yaşanan tarihi başarısızlığa rağmen Avea’nındört büyük kulübe yönelik kampanyasına en büyük ilgiyi gösterdi

Galatasaray adeta dibe vurduğu sezonda bile taraftarıyla fark yarattı. GSM operatörü Avea tarafından geçtiğimiz haftalarda başlatılan kampanyanın ilk sonuçları, sarı-kırmızılı taraftarların, kulüplerine verdiği desteği kanıtladı.
    Futbolseverlerin ilgisini çekmek için yeni bir tarife başlatan şirketin en büyük ilgiyi sarı-kırmızılılardan gördüğü belirlendi. Şampiyon tarife ile GSMobile, Fenercell, Kartalcell ve Trabzoncell abonelerinin karşısına çıkan Avea’nın, Galatasaray‘dan sonra en çok aboneyi Fenerbahçe’den aldığı ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı 2 bin taraftarın tarifeyi seçtiği, Fenerbahçe’den 1500 kişinin şu ana kadar kampanyadan yararlandığı bildirildi.
    Transferleriyle dikkat çeken Beşiktaş’ın bin, uzun yıllar sonra ilk kez şampiyonluk için iddialı konuma gelen ve ligin ilk yarısını açık ara lider bitiren Trabzonspor’un ise 400 taraftarının şu ana kadar takımlarına destek olmak için kampanyadan yararlandığı belirtildi.

http://spor.milliyet.com.tr/taraftar-sampiyon-/spor/spordetay/27.12.2010/1331292/default.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Ben şuanda 90 dakika tarifesindeyim. Bu tarifeye geçiş için ücret ödemem gerekiyor mu? Gerekiyorsa ne kadar?

aveadan taraftar hattına geçişte simkart değiştiriyorlar, 8 lira ücreti var.

Benimki zaten GSMobile. Yine de ücret ödermiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Benimki zaten GSMobile. Yine de ücret ödermiyim?

15'lik Tarife'ye nasıl geçerim?

Avea Bayilerinden yeni sim kart alarak ve bu tarifeye geçiş talebinizi ileterek geçebilirsiniz.

Eğer mevcutta faturalı KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell hat sahibi iseniz bu tarifeye geçişi CC ve online işlemlerden de yapabilirsiniz.
  • ben de bu tarifeye geçtim, ekranda GS Mobile- Avea yazınca pek mutlu oldum :) gerçi Avea yazmasaydı daha güzel olurdu ama olsun, güzel bir tarife olmuş, o da dursun ekranda :P

yöntem olarak, her yöne 90 tarifesindeyken 8 lira yeni simkart ücreti ödeyip geçtim. ek vergiler zaten avealı olduğum için uygulanmıyormuş. böyle de olunca tadından yenmez bir hal aldı ve kendimi bu tarifede buldum. cumartesi günü başvurdum, bugün açıldı...
  • güzel bir tarifeymiş aslında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap
    ben de bu tarifeye geçtim, ekranda GS Mobile- Avea yazınca pek mutlu oldum :) gerçi Avea yazmasaydı daha güzel olurdu ama olsun, güzel bir tarife olmuş, o da dursun ekranda :P

yöntem olarak, her yöne 90 tarifesindeyken 8 lira yeni simkart ücreti ödeyip geçtim. ek vergiler zaten avealı olduğum için uygulanmıyormuş. böyle de olunca tadından yenmez bir hal aldı ve kendimi bu tarifede buldum. cumartesi günü başvurdum, bugün açıldı...

Ek vergiler Avealı oludğun için mi uygulanmıyormuş ?

Bunu diyen kim ki?

Vodafone Faturalıyım, bende geçsem alamayacaklar o vergiyi zaten.
  • bir adet avea kontorlü hat alsak yada numara taşıma ile gelip bu tarifeye geçsek yine 44 tl ' lik vergi oluyor mu ? cevap verirseniz çok sevinirim.her ne kadar faturalı hatlardan çekinsemde gerçekten müthiş tarife
  • quote:

Orijinalden alıntı: power_net

bir adet avea kontorlü hat alsak yada numara taşıma ile gelip bu tarifeye geçsek yine 44 tl ' lik vergi oluyor mu ? cevap verirseniz çok sevinirim.her ne kadar faturalı hatlardan çekinsemde gerçekten müthiş tarife

Büyük ihtimalle ödemiyorsunuz ama hatlarda 30-35 TL ARASI
  • hadi ya o kadar olmuş mu ? :S en son aldığımda 15 tl ye felan aldığımı hatırlıyorum.baya bir zaman gelmiş o zaman.Birde bu tarifeye geçen arkadaşlara sorum ; karşı taraftaki taraftar paketi sahibi ile sınırsız görüşmek için onun da illa faturalı mı olması gerekir ?.Bu konuya bir açıklık getirilmesi çok güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power_net -- 30 Aralık 2010; 20:09:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: power_net

hadi ya o kadar olmuş mu ? :S en son aldığımda 15 tl ye felan aldığımı hatırlıyorum.baya bir zaman gelmiş o zaman.Birde bu tarifeye geçen arkadaşlara sorum ; karşı taraftaki taraftar paketi sahibi ile sınırsız görüşmek için onun da illa faturalı mı olması gerekir ?.Bu konuya bir açıklık getirilmesi çok güzel olacak.

Evet mağlesef sadece faturalı olanlar ile ücretsiz.. ben geçen pazar yeni hat ile tarifeye geçtim
  • ben bugün numara taşıma ile bu tarifeye başvurdum. kartalcell aldım benden sim kart parası istemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

ben bugün numara taşıma ile bu tarifeye başvurdum. kartalcell aldım benden sim kart parası istemediler.

diğer operatörden gelenlere ücretsiz.

aveadan taraftar hatlarına geçenlerden alıyorlar.
  • bir de benim hattı alalı 1 sene olmamıştı ve vodafone 40 küsür liralık vergiyi 12 taksit yapmıştı. vodafone kalan taksitleri toplu olarak son faturada alacak. aveaya geçtiğim için yeniden vergi ödermiyim diye sorduğumda bayideki eleman yok ödenmez dedi. inş. doğrudur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.