Şimdi Ara

yeni ehliyet aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tavsiyeleriniz nelerdir 2-3 yıldır araba tecrübem var trafik tecrübem fazla yok ve babamdan ne bahane ile araba alabilirim   arabamız kangoo 2004

• Benim alma sıkıntım çok olmuyor da olduğu zamanda araba çok kirlenmiş yıkayım süpüreyim içini deyip alıyordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba. ehliyetiniz hayırlı olsun. size bikac tavsiye vereyim:

trafik sanıldığı gibi korkulacak bir durum değil. gayet sakin soğukkanlı biçimde kullanilabilir. tecrüben varmış en azından nerde ne yapman gerektiğini biliyorsundur.

arabaniz zaten hıza elverişli değil. istesende basıp apacilik yapamazsin. iyi aracin olsa bile yapma.

ilk başlarda arabayla yavaş yavaş etkileşim kur. onu yıka temizle, orasına burasına bak. inan daha fazla araca yakın oluyorsun. ben bazen sohbet ediyorum onunla :)

şehir neresi bilmem ama yanına arkadaş al beraber parka falan gidin gezin oralarda öğrenin. park yapmaya çalış. ne bileyim atmaya çalış acemiliğini.

bahane ile araç alma. düzgünce iste alışmam gerek de. verir. eğer vermezse onun huyuna suyuna yarayacak şeyler ile iste. temizliyecem veya şunları şunları marketten alıp gelicem diye isteyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim evet tecrübem var nerde ne yapılacağını biliyorum. Rize de yaşıyorum. hız yapılacak araba değil evet ama kanımız deli akıyor 120 ye kadar yolu var :D sonra direksiyon titriyor(tecrübe ile sabit)

araba yıkamayı severim zaten mantıklı böyle diyerek alabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.