Şimdi Ara

Yeni Doblo Alacaklar DİKKAT !!!!!!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
52.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni dobloların debriyajları hidrolik, motor çalışmadan viteslerle oynadıysanız belki ondan size öyle gelmiştir. Mümkünse motor çalışırken deneyip, bir de öyle karar verin.
  • quote:

Yeni dobloların debriyajları hidrolik, motor çalışmadan viteslerle oynadıysanız belki ondan size öyle gelmiştir. Mümkünse motor çalışırken deneyip, bir de öyle karar verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgufer

Yeni dobloların debriyajları hidrolik, motor çalışmadan viteslerle oynadıysanız belki ondan size öyle gelmiştir. Mümkünse motor çalışırken deneyip, bir de öyle karar verin.

Haklısınız,olabilir,test sürüşüne çıkmak lazım aslında...
  • geçmiş olsun.

acaba son durum ne ?
  • kapılarda sıkıntı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RFTCKR22 -- 7 Eylül 2011; 17:41:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RFTCKR22

abiler herkese selamlar siteye yeni üye oldum...bende de doblo 1.6 premio var araç 14.000 km de 1. viteste kalkış yaparken hep bayılıyor kaç kere stop ettirdim bilmiyorum vallahi şimdi diyeceksiniz kardeş sen bilmiyorusun araba kullanmasını aynı sorundan babam da şikayet ediyor oda çok defa stop ettirmiş kalkarken arabayı..bide araçı 2. vitesten 1. vitese alırken araba bi hopluyo çok defa acaba dedim deviri mi tuturamıyorum ama kaç kere denedim vitesi gecirirken dikkat ettim ama gene aynı...gecen düğün konvoyunda öndeki araca vuracaktım.. böyle problemi olan var mı? arka kapıları hiç sormayın bu güne kadar kim bindiyse arkaya resmen kapılarla ilgili birifink verdim nasıl kapatması gerekiyo diye...caddy ile doblo arasında çok kalmıştım arabayı alırken belki caddyde de böyle problemler vardır ama keşke caddy alsaydım

Vites ve kapilae sikintili malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: RFTCKR22

kapılarda sıkıntı var

Artılar eksilerden fazla olduğu için en çok tercih ediliyor,gülü seven dikenine katlanır...
  • parasına göre idare eder
  • BU YAZILARI OKUDUKTAN SONRA

FIAT ARAÇ BENİM İÇİN BİTMİŞTİR
  • öncelikle 2011 yeni kasa kullanıcısı olarak şimdiye kadar bir sorun yaşamadım 1.3 olmasına ragmen 45000 km yaptım uzun yolda yüklü 4...5başka fites kullandırmıyor yakıt desen cimri basmassan basarsan hangi araba yakmaz söyleyin.benim ilk aracım kartal93 model yagsız susuz bırakmadan 10 sene usta yüzü görmedi.inşaallah bununlada sorunsuz devam ederim.ha bu doblonun iyi oldugunu göstermez bence verilen paraya göre araç çok basit olmuş mesala rüzgarlı havada kapılar ıslık çalıyor,rüzgar akarı yok heralde bütütn pislikler araca yapışıyor diğer türlü bakımlı fiata tofaş aracına hiç birşey olmaz sen el frenini çekip ralli yaparsan buna hangi arç dayanır.o an olmasada daha sonra ufak ufak kendini gösterir.ha birda hundai 94 model araçda cocuk kilidi içerden tek dügmeden kapanıyor bizim ise kapın arkasından anahtarla kapatılıyor böyle bir şey olurmu 2011 model araç ama yinede fiat bir telefonla herşey hallediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: thecellchuk

Merhaba Arkadaşlar,
    Bendede 2011 Premio var, Malesef benim aracımda 1. vitese çok zor geçiyor aracı 5000 km kontrolünde Ankara'daki "Ankara Otomotive" götürdüm ve vitesin zor geçtiğini söyledim.

Bunun 1.6 dobloların sorunu olduğunu Fiat'ın düzeltme üzerinde çalıştığını bu konu ile ilgili Nisan ayından beri parça bekleyen 3 kişi olduğunu hala parçaların gelmediğini belirttiler.

İzmirde Fiat servisinde çalışan arkadaşım 1. vites senkromeçini değiştirildiğinde bu sorunun %90 oranında düzeldiğini söyledi. Bende buraki servise söyledim. Şimdi kontrolde bakalım akşama ne diyecekler.

Bu arada Kumanda ile camların kapanması-Açılması sorunları kronik sorunmuş yaşayan varmı?

bendekinde geri vitese zor geciyor sordugumda kronik bir hata oldugunu söylediler artık böyle idare ediyorum şahsen vites sorunu dışında pek bir sorun yok lakin birdaha fiat ticari arac almam bu 3 fiatti artik son fiat olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FcbAYERN -- 17 Mayıs 2012; 20:34:18 >

• ya ben bu insanları anlamıyorum neden fiatı bu kadar karalarsınız (konuyu açan arkadaş için degil sözlerim),ne kadar ekmek o kadar köfte adam sana zorla satmıyor paramız ona yetiyor da ondan alıyoruz,

bugun tofaş olmasaydı millet araba yüzü görmezdi ufak tefek sorunlar oluyor elbet ama bu bütün markalarda var siz şikayet var.com,a girinde mercedes şikayetlerini bi okuyun
  • ben de almayı düşünüyordum şimdi kafam karıştı
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar,
    Bendede 2011 Premio var, Malesef benim aracımda 1. vitese çok zor geçiyor aracı 5000 km kontrolünde Ankara'daki "Ankara Otomotive" götürdüm ve vitesin zor geçtiğini söyledim.

Bunun 1.6 dobloların sorunu olduğunu Fiat'ın düzeltme üzerinde çalıştığını bu konu ile ilgili Nisan ayından beri parça bekleyen 3 kişi olduğunu hala parçaların gelmediğini belirttiler.

İzmirde Fiat servisinde çalışan arkadaşım 1. vites senkromeçini değiştirildiğinde bu sorunun %90 oranında düzeldiğini söyledi. Bende buraki servise söyledim. Şimdi kontrolde bakalım akşama ne diyecekler.

Bu arada Kumanda ile camların kapanması-Açılması sorunları kronik sorunmuş yaşayan varmı?

sorununuz giderildi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba Yeni gördüm,

İlk önce sekromeçleri (Yazılımı herneyse ) değiştirdiler.

Sorun değişmedi, Ardından çok konuşan müşteri modunda şanzımanı komple değiştirttim.

ilk haline göre iyi oldu ancak olması gerektiği gibi kesinlikle olmadı. bunu serviste kabul etti.

Şanzımanı değiştirtmeyin ben satarken çok sorun yaşadım.

sonuç sattım kurtuldum :)

Şimdi berlingo var .
  • quote:

Merhaba Yeni gördüm,

İlk önce sekromeçleri (Yazılımı herneyse ) değiştirdiler.

Sorun değişmedi, Ardından çok konuşan müşteri modunda şanzımanı komple değiştirttim.

ilk haline göre iyi oldu ancak olması gerektiği gibi kesinlikle olmadı. bunu serviste kabul etti.

Şanzımanı değiştirtmeyin ben satarken çok sorun yaşadım.

sonuç sattım kurtuldum :)

Şimdi berlingo var .

bilgi için çok saolun bizde 2011-2012 doblo alıcaz.önerirmisiniz sonucta her arabada vites sorunu olmaz diye düsünüyorum 1.6 premio alıcaz aslında berlingo iç tasarımı doblo premioya göre kötü diye görüyorum ama yinede iyi tercih hayırlı olsun.bize 1.6 premio 105 önerirmisiniz.motor gücü yokuşlarda iyi mi vs vs vereceğiniz cevaplar icin teşekkür ediyorum

• Bende Premio vardı konfor paketli,
    Sürüşü inanılmaz derecede keyifli motor torku çok yüksek Ankara cinnah caddesini 6. viteste çıktım

Bütün araçlarda bu sorun ortaya çıkmadı sadece bi seride o da bize denk geldi.

Yakıt tüketimi biraz yüksek bir araç. Şu anda Berlingoyu şirketten başka bir arkadaş kullanmakta. iç tasarım kesinlikle dobloda daha iyi.

Yakıt tüketimi için kango nun çok iyi olduğunu söylüyorlar. şirkette 1.5 dci motorlu cliolar var. şehir içindede dışındada çok iyi.
  • ilk çıkan araçlarda problem olabiliyor bu yüzden biraz beklemek lazım (toyata vs hariç) performans hakkında bilgi verdiğiniz için teşekkürler.fiorino 1.3 75 hp arasında baya bir performans farkı olacagını anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceazr27

ilk çıkan araçlarda problem olabiliyor bu yüzden biraz beklemek lazım (toyata vs hariç) performans hakkında bilgi verdiğiniz için teşekkürler.fiorino 1.3 75 hp arasında baya bir performans farkı olacagını anladım.

Fiorino'nun 95hp'likleri de var. performans olarak çok daha iyidir. Ancak tabi bir doblo ile fiorino'yu karşılaştırmak yanlış olur. Her iki aracın da kasaları çok ayrı dünyalardır. Size çok farklı kullanım deneyimi yaşatırlar. daha farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmışlardır. (tabi ihtiyacınız sadece A noktasından B noktasına gitmek değilse)
    Fiorino küçüktür, tam şehir içi arabasıdır. manevrası, parkı, yakıt tüketimi daha iyidir. Ancak bagajı çok kısıtlıdır. yol komforu daha düşüktür (süspansiyon sistemi)
    Doblo ise daha iridir. Fiorino'nun artılarının gerisindedir. Ancak diğer yandan yol komforu daha iyidir, iç mekanı çok daha ferahtır, daha performanslıdır, katır gibidir, kalabalık ailenizi ve kalabalık bagaj/yükünüzü inanılmaz şekilde alır ve taşır. Yük/eşya ve 5/6 kişi taşıma konusunda candır, üstüne yoktur.

• 1.6 doblo almak istiyorum ikinci el de kilometre kaç binde olmalı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.