Şimdi Ara

YENİ COROLLA VERSO (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
5
Favori
89.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eveeet aracımı 3 gün önce teslim aldım, konfor, yol tutuşu ve sürüş keyfi açısından çok memnun kaldım, yollardaki küçük ve orta ölçekli bozukluklardaki ses yalıtımı ve sarsıntısı beni çok tatmin etti gerçekten. çok çok seri bir araç değil ama gayet yeterli, 140km hızdan sonra içeri biraz ses alıyor ama kesinlikle rahatsız edici değil, lastikler fabrikasyon michelin, kokpit falan acayip heyecan verici ve keyifli , geri görüş kamerası , anahtarsız giriş, ve çalıştırma, bluetooth açıkcası bahane olsunda araba ile gezeyim diye can atıyorum. İnşallah memnuniyetim senelerce devam eder. Cevap burada verilmişti bende denedim USB girişinden mp3 leri çalıyor sıkıntı yok,
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

eveeet aracımı 3 gün önce teslim aldım, konfor, yol tutuşu ve sürüş keyfi açısından çok memnun kaldım, yollardaki küçük ve orta ölçekli bozukluklardaki ses yalıtımı ve sarsıntısı beni çok tatmin etti gerçekten. çok çok seri bir araç değil ama gayet yeterli, 140km hızdan sonra içeri biraz ses alıyor ama kesinlikle rahatsız edici değil, lastikler fabrikasyon michelin, kokpit falan acayip heyecan verici ve keyifli , geri görüş kamerası , anahtarsız giriş, ve çalıştırma, bluetooth açıkcası bahane olsunda araba ile gezeyim diye can atıyorum. İnşallah memnuniyetim senelerce devam eder. Cevap burada verilmişti bende denedim USB girişinden mp3 leri çalıyor sıkıntı yok,

Aracınızı iyi günlerde kazasız belasız kullanın. Ben de sessiz olmasından çok memnunum.
    Bu arada denedim, MP3 çalıyor USB den...

• quote:

eveeet aracımı 3 gün önce teslim aldım, konfor, yol tutuşu ve sürüş keyfi açısından çok memnun kaldım, yollardaki küçük ve orta ölçekli bozukluklardaki ses yalıtımı ve sarsıntısı beni çok tatmin etti gerçekten. çok çok seri bir araç değil ama gayet yeterli, 140km hızdan sonra içeri biraz ses alıyor ama kesinlikle rahatsız edici değil, lastikler fabrikasyon michelin, kokpit falan acayip heyecan verici ve keyifli , geri görüş kamerası , anahtarsız giriş, ve çalıştırma, bluetooth açıkcası bahane olsunda araba ile gezeyim diye can atıyorum. İnşallah memnuniyetim senelerce devam eder. Cevap burada verilmişti bende denedim USB girişinden mp3 leri çalıyor sıkıntı yok,

kazasız belasız iyi günlerde kullanın benimki 500 km oldu :) şimdilik memnuniyet hat safhada....

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgunozyilmaz

quote:

kazasız belasız iyi günlerde kullanın benimki 500 km oldu :) şimdilik memnuniyet hat safhada....

hayırlı olsun benimkide 860 km oldu çok memnunum lpg taktırmışsınız ilerleyen zamanda lpg ile ilgili bilgileri paylaşırmısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheart4141

quote:

Orijinalden alıntı: ozgunozyilmaz

quote:

hayırlı olsun benimkide 860 km oldu çok memnunum lpg taktırmışsınız ilerleyen zamanda lpg ile ilgili bilgileri paylaşırmısınız?

kazasız belasız kullanın sizde teşekkürler ben lpg taktırmadım,taktırmayıda asla düşünmüyorum. ama yusuf taner arkadaşım taktırmışsa bilemem bana servis hiç önermedi,ayrıca 8.6 ortalama yakıyor demişlerdi inanmamıştım shift lambasına acayip takmış olarak kullandım ş.içi marmaris (trafiği ama) 8.3 litre yaktı bahsettim değeri araç yol bilgisayarından ayrıca da aldığım benzinden söylüyorum.32 kuruş yakıyor ş.içi---ford focusum vardı lpg li 26 kuruş yakıyordu ş.içi bu durumda lpg amorti etmez kendini bence ama tercih birde ben çok sıkıntı çektim lpg den.....

• LPG ile ilgili olarak şimdilik çok memnunum , LPG ile ilgili motor da bir sıkıntı olmadıkca aracın garantisi devam eder bu durum kanunen de böyledir. Montaj için toyota bayii ile görüşüldüğünde " biz x marka veya y marka montajını isterseniz aracın ruhsatı çıkmadan yaptırırız sorun yok" diyorlar, aracı montaja kendileri götürdü, getirdi, ruhsat , sızdırmazlık vs... işlerini kendileri halletti. Montajın düzgün yapılması ve bakımlarının aksatılmaması çok önemli aracı teslim eden ve aracın teslim tanıtımı yapan bayi görevlisi arkadaş hatta " 1000km sonunda aracınızın servisimizde ücretsiz kontrol bakımı mevcut , LPG bakımı içinde yine montajı yaptırdığınız ........ otogaz a giderek 1000km bakımını ve kontrolünü yaptırın" dedi , zengin karışım, fakir karışım olmadıktan sonra sübaplar ile ilgilide sıkıntı olmaz . AMa "kesinlikle öneriyorum, tavsiye ediyorum" demem için henüz erken belkide 8-10000km sonra bu tavsiyeyi vebal altına girmeden yapabilirim, şimdilik yaklaşık 200 km oldu hiçbir problem gözlemlemedim bu araç benim LPG li olarak kullandığım 6. aracım bu araçlardan versoyu saymazsak 2 tanesi daha sıfırken montaj yaptırıldı biri 2010 civic, diğeride pejo 308 ( bu araçta montaj hatası sebebiyle çok başım ağrımışdı, pişman olmuştum) .... hiçbirinde servisler bana "araç lpg li bu yüzden tamamen garanti dışıdır" demedi diyemedi, ama pejoda aracın ecu sunu yaktık 1500tl masrafa ettim, çektiğim sıkıntıda cabası... o yüzden kesinlikle montaj çok önemli , taktırmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem "kesinlikle montaj referansı isteyin ve referans sahipleriyle görüşün" Montaj yaptırdığım yerde ben gözlerimle 2 ad. daha sıfır versonun montajının yapıldığını ve toyota bayisine sahiplerine teslim edilmek üzere verildiğine şahit oldum, valvematic(auris, verso, avensis) motorlu araçlara 20 ye yakın montaj yaptıklarını düşünüyorum....

• şuanda bende lpg düşünmüyorum zaten fazla kullanmıyorum aracın İstanbul Atatürk hava alanı-İzmit arası otobanda 120-130 istanbul içinde 110 ile 7.0 llite gösterdi yol bilgisayarı güzel bir değer bence ancak ileride kullanım arttığında lpg düşünebilirim.bilgilendirme için teşekkürler
  •  YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

• quote:

Orijinalden alıntı: hsacomtr

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

Hay maşallah.

Nazar deymesin, süper alet, süper renk, süper fotolar.

Haluk

• Maaşallah , Allah kaza bela vermesin, rızasına uygun kullanmayı nasip etsin inşallah. "verso"cuk yakıyor
  • tek kelime ile mükemmel maaşallah....
  • şimdi benim bir kaç sorum olacak aynı araçtan bende de var.o tavana yapışan folyo mu artık ne ise boyaya zarar veriyormu,cam filmi ön camlara hiç denemedim akşamları şoförü rahatsız ediyormu görüş alanı bakımından ayrıca d4d yazıyor arabanın dizelinimi çıkardılar ben alalı 1 ay oldu dizeli yoktu o zaman :)
  • telefon rehberini bluetooth vasıtasıyla versonun cihazına topluca gönderme imkanımız varmı acaba? tek tek oluyor ama zahmetli iş malum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsacomtr

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

YENİ COROLLA VERSO

Nazar değmesin hocam.

Çok süper araç.

• Bir önceki sayfada yılbaşından sonra dizel motorun gelebileceği söylenmiş. Şu sıralar sıfır araç arıyorum ama dizel versiyonu olmadığı için Verso'ya pek bakmamıştım. Acaba bu konuda fikri olan var mı? Bir de Premium modeli Toyota'nın sitesinde 54bin TL olarak gözüküyor. Acaba bu aracı en iyi kaça alabiliriz? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  • çok yakında versonun ticarisi çıkacak 5 koltuklu ve 2koltuklu van ancak o modelde 2.0 lt. 126 bg dizel motor olacak ama araç ticari olacak.1.6 lt 132 bg benzinli versiyonuda olacak.benzinli ticari versoyu 36500 den satacaklarmış.premium modelini çatlatsanız 1 lira ucuza alırsınız fırsat aralık ayındaydı kaçtı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: naz_eg

Bir önceki sayfada yılbaşından sonra dizel motorun gelebileceği söylenmiş. Şu sıralar sıfır araç arıyorum ama dizel versiyonu olmadığı için Verso'ya pek bakmamıştım. Acaba bu konuda fikri olan var mı? Bir de Premium modeli Toyota'nın sitesinde 54bin TL olarak gözüküyor. Acaba bu aracı en iyi kaça alabiliriz? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşım döviz arttı araçlara zam geldi.

En güzeli 1 yaşında bir Verso satın almak.

En az 5-6 bin TL, belki 7-8 bin TL de cebinde kalır.

Haluk
  • o beyaz aracın üzerine cam filmimi yapıştırılmış? boyaya zararı olmazmı? verso kullanan arkadaşlar bilgi istiyorm artısı ve eksisi hakkında almayı düşünüyorumda verso,scanic,3008,ford,citroen karar veremedim sizler kullanıcı olarak hangisi önerirsiniz şimdiden herkese teşekkür ederim birde toyota alırsam toyota servisini hangisini önerirsiniz saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamer62

o beyaz aracın üzerine cam filmimi yapıştırılmış? boyaya zararı olmazmı? verso kullanan arkadaşlar bilgi istiyorm artısı ve eksisi hakkında almayı düşünüyorumda verso,scanic,3008,ford,citroen karar veremedim sizler kullanıcı olarak hangisi önerirsiniz şimdiden herkese teşekkür ederim birde toyota alırsam toyota servisini hangisini önerirsiniz saygılar

verso euro ncap testinden sınıfının en güvenli arabası seçilmiş bir araç.scenic ve citroeni bence kafadan elemelisiniz.3008 yerden daha yüksek bir araç olması avantaj.cmax-verso aynı sınıftır.toyotanın daha sorunsuz olduğunu düşünüyorum.ama cmax turbo motorunu verileri çok iyi.verso nun hızlanmasıda yeterli gelecektir.bu sınıf araçlar içinde versonun ikinciel piyasası iyi.araçta standart olarak sunulan özellikler bile çoğu modelin en üst versiyounda sunuluyor.size tavsiyem benzinli ise verso-cmax(versoda zaten dizel seçenek yok).dizelse 3008.

• bilgileriniz için teşekkür ederim yeni çıkan pejo 5008 için yorumunuz nedir versomu 5008mi versonun garantisi kaç yıl mekanik ve kaborta olarak ve ne kadar yakıyor saygılar breveter4141
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.