B

Teğmen
28 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba Upstore.net Premium Üyelik Arıyorum yardımcı olabilecek var mı?
Merhabalar 250 TL civarında navigasyon ne önerirsiniz?
Arkadaşlar merhaba Salı günü Adana Seyhana araç bakmaya geleceğiz expertiz için tavsiye edebileceğiniz bildiğiniz yer var mı?
ekstra lens alma ve flash sök tak bakımından nx1000in kötü yanı.nx 1000 üstünde gelenle diğerlerine göre g Canona ne yorum yaparsınız?
Arkadaşlar 3 cihaz arasında kaldım.1.önceliğim geniş açılı fotoğraf çekimi 2.si kapalı mekan veya düşük ışıkta güzel çekim
cihazlar
Canon PowerShot SX520 HS (638 tl)
Samsung NX1000 20-50mm Lens + Flash 20,3 MP 3.0" LCD Wi-Fi (667 tl)
Samsung Galaxy GC100 16 MP 21x Optik Zoom 4,8" (579 tl)

NX1000 deki 20-50 mm lens 20 mm geniş açıyla çekim anlamında mı?
Bu fiyat bandında alternatif cihaz önerilerilerinize açığım.
Merhabalar. Öncelikle cihazdan beklediğim özellikler Geniş açılı çekim yapması yani dar mekanlarda geniş görünüm sağlayabilmesi.Titreşimleri önleyebilme özelliği.Seri Çekim.Kapalı mekan ve gece çekimleri başarılı.Taşınabilir boyutlarda fiyat performans ürünü arıyorum.Son 1 sene içinde çıkmış cihaz tavsiyeleriniz nelerdir?Yardımlarınızı bekliyorum.
note 3 telefonumun zil sesi açık olmasına rağmen çalmıyor gelen aramalarda kayıt altına alınacaktır diye yazıyor Çözümü ne olabilir.
206 almayı düşünüyoruz özel serviste bakacak motor durumu ve diğer aksamlar hakkında bilgi verecek özel servis veya usta nereye baktırabiliriz?
16000 TLye kadar günde 60 km kullanılacak öğrenciye gidebilecek masraf çıkarmayacak çıkarsa bile ucaza hallolacak araç tavsiyeniz nelerdir?
Kurtköy gişelerinde bip sesi gelmedi izmit çıkışında 13 tl ödeyerek çıktım normalde 3 tl ödemem gerekiyordu ceza gelir mi nereye itiraz etmeliyim (iş bankası ogs)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 304
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 33.239 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.