Şimdi Ara

YENİ CİTROEN C5

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
16.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.8 -125ps - 21.990€
    2.0 -140ps -25.400€
    3.0V6 -211ps - 33.300€

Dizel motorlar:
    1.6 -109ps- 23.590€
    2.0 -136ps -27.350€
    2.2 - 170ps -29.500€
    3.0V6 -204ps - 33.650€ (fiyatlar almanya için)
    ...................................................................................................
     YENİ CİTROEN C5

YENİ CİTROEN C5

YENİ CİTROEN C5

YENİ CİTROEN C5

YENİ CİTROEN C5

YENİ CİTROEN C5

YENİ CİTROEN C5

YENİ CİTROEN C5

Bunun arkası hiç özgün bir tasarım değil

bakınız C6 nekadar farklı
     YENİ CİTROEN C5

• reimleri internete yeni verildiğinde işte bu demiştim ama bi diğer resimlerde "bu ne be" dediğimi hatırlıyorum.kısacası laguna III gibi C5 in de canlısını inceleme forsatı bulursam yorum yapacağım...
  • ön tamponu ve aynaları araca göre çok uyumsuz buldum evet katılıyorum özgün bir tasarım değil ama aracın iç mekanı kaliteli görünüyor birde citroen artık vazgeçsin şu direksiyon sisteminden c4 kullanışlı değil sürekli robot gibi durmanız lazım belki elimi uzun yolda direksiyonun üstüne atacağım birde kolun dönmeyen göbeğe çarpması ayrı bir sinir bozucu olan c4 bu konuda beğenmemiştik kullanırken direksiyon bana göre seninle hareket etmeli..
  • şu son resim çirkin de onun bi üstündeki güsel ama beğendim..
  • acaba yan aynalar arabadan ne kadar daha uzaklaşabilir?

aracı en sevmediğim cinste yapmışlar her yeri girinti çıkıntı...

ön koltukların arkasında bile kaç tane bombe v.s. yapmışlar...

direksiyona ztn söylenecek söz bulamıyorum....

alana hayırlı olsun ne diyelim...
  • eski bir citroen kullanıcısı olarak yazıyorum.citroenin tadını almış biriyim.bu aracında çok kaliteli olacağına eminim.hatta fiyat makul olursa....
  • tasarımı zevke hitap ederde, bu Citroen gerçekten çok konforlu bir araba bu kasası daha da konforludur yavaş ama emin adımlarla almanlara gerçek bir rakip bile olabilirler, tabi bu tasarımla biraz zor
  • istanbul trafiğinde ömrü az olur o aynaların

ancak bi duvara yanaşırken paralel şekilde aynamın sürtmesini aracımın sürtmesine tercih ederim...
  • yan aynalar ve direksiyon çok kötü
  • güzel araba ama fiyatı hemen hemen pasatla aynı,
    passat egemonyasını kırmak zor, sağlam bi indirimle Türkiye'ye gelirse belki,

tek şansı passatta olmayan 1,6 dizelinin olması
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_BUTZ

güzel araba ama fiyatı hemen hemen pasatla aynı,
    passat egemonyasını kırmak zor, sağlam bi indirimle Türkiye'ye gelirse belki,

tek şansı passatta olmayan 1,6 dizelinin olması

1.6 dizel olsa bile passat ve c5 arasında bir fark olacak oda, c5'in alıcısı olacak ama bir passatın müşterisi vardır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreee85

yan aynalar ve direksiyon çok kötü

+1978
  • arka koltuk mesafesi sanki dar. adamın ayakları sıkışmış gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hamucera

arka koltuk mesafesi sanki dar. adamın ayakları sıkışmış gibi.

banada öyle geldi ilginç...
  • tasarım olarak gerçekten çok güzel olmuş
    uygun fiyat ve 1.6 dizelle iyi satış yapabilir ama direksiyon sorunu var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Başar AKTEN

tasarım olarak gerçekten çok güzel olmuş

direksiyon sabit sanırım ama ortadaki kumanda görevi goren kısım çok fazla yer kaplıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: thispotkey

quote:

Orjinalden alıntı: Başar AKTEN

tasarım olarak gerçekten çok güzel olmuş

direksiyon sabit sanırım ama ortadaki kumanda görevi goren kısım çok fazla yer kaplıo

ben de öyle düşündüm
    biraz daha küçük olsa en azından psikolojik olarak daha rahat hissedilir belki

• Ya bu ayna porsche de güzel durur c5 te böyle bir aynanın ne işi var.Geriye kalan herşey gayet güzel görünüyor.
  • bence bu araç tutulacak.bugüne kadar c5 kullananlardan bi şikayet duydunuz mu?o c5 sempatizanları yeni c5 e yönelebilirler.

tabi passat 1,6 dizelle piyasaya girerse,sadece c5 değil diğer tüm orta sınıflar hatta passatın diğer motor seçenekleri dahi nal toplar.
  • Yeni 2010 citroen c5 aldım, araba gerçekten güzel ,iki ay oldu bir sorun yok,yol tutuş iç dizayn dış dizay iyi yapılmış. araba uzun ve geniş,ancak bu büyüklük arabanın iç kısmına yansıtılmamış. Tek şikayetim korna düğmeleri ; direksiyona küçük iki adet korna düğmesi koymuşlar acil durumlarda korna düğmesi arıyorum, alışırım dedim ama iki ay geçti alışamadım, bu yüzden bigün kaza yapıcam Allah korusun.Genelde c5 sahipleri bundan şikayetçi,Sesimizi Citrone Fransa ya duyuralım belki çözüm bulurlar.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.