Şimdi Ara

YENİ CİTROEN C5 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
16.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kornayı daha az kullanmaya alışın işte ne güzel, korna çalınamadığı için kaza yapılmaz genelde
  • Can Bora kardeş, kornayı genelde az kullanan hatta kullanmamaya özen gösteren biriyim,ancak ana yoldasın ve tali yoldan ana yola bakmadan çıkan biri için, yine yolda giderken yola bakmadan çıkan bir insan veya çocuk için, veya şeridinden çıkıp üstüne doğru gelen biri için o anda ne yaparsın? tabiki hemen kornaya basarsın..tabi bu ani durumda kornayı c5 te bulabilirsen basarsın..ama malesef...((
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenker23

Yeni 2010 citroen c5 aldım, araba gerçekten güzel ,iki ay oldu bir sorun yok,yol tutuş iç dizayn dış dizay iyi yapılmış. araba uzun ve geniş,ancak bu büyüklük arabanın iç kısmına yansıtılmamış. Tek şikayetim korna düğmeleri ; direksiyona küçük iki adet korna düğmesi koymuşlar acil durumlarda korna düğmesi arıyorum, alışırım dedim ama iki ay geçti alışamadım, bu yüzden bigün kaza yapıcam Allah korusun.Genelde c5 sahipleri bundan şikayetçi,Sesimizi Citrone Fransa ya duyuralım belki çözüm bulurlar.

direksiyon tasarımını değiştirseler bu sorunlar tamamen çözülür bence
  • Evet aynen öyle, bu kadar güzel bir arabaya basit bir direksiyon dizayn hatası yakışmamış.
    İnşallah bu hatalı dizaynı fark ederler de çözümünü bulurlar.. Citroene yakışan da bununla ilgilenmek olur.
    Tüm C5 sahibi arkadaşlar sesini duyursunlar lütfen..
  • sırf bu ortası sabit direksiyon yüzünden antipatim var citroene benim gibide bir sürü insan var...yeni c4 te klasik direksiyona dönmüşler çokta güzel olmuş...keşke c5 ide klasik direksiyonla üretselerdi o zaman gerçekten kusursuz bir araba olacaktı...
  • Bende sırf direksiyonu yüzünden direk elerim alacak olsam.Yoksa güzel araç
  • Konuyu iyi hortlatmışınız tebrikler
  • Bu aracı kullandınız mı?Ben ilk bindiğimde direksiyonu hiç garipsemedim.Güzel işler yapıyor Citroen'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Konuyu iyi hortlatmışınız tebrikler

• metin bey'e, Bu aracı 2,5 aydır kullanıyorum(citroen C5) üstteki Yazılarımda da belirttiğim gibi iki aydır kullanıyorum ve araba herşeyiyle süper.Çok beğendiğim için aldım,ama direksiyon ve korna düğmeleri tasarımı çok yanlış. Ben ve benim gibi c5 kullanıcıları bu durumdan memnun değil. Alışırım dedim ama maalesef, sakat bi duruma alışmak olmuyor. En üstteki direksiyon resmine bir bakın hele, korna düğmeleri nasıl minicik..denk getir ki gerektiğinde basasın.....
  • myıs ayında c5 aldım çok memnunum bazı yorumlara katılmıyorum özellikle sabit direksiyon bence çok kullanışlı birde bu passat muhabbeti passat c5 yanında çok basit kalıyor eski arabam passatı bence kullanmadan yorum yapmıyalım yanıltıcı oluyor
  • Arkadaşlar kesinlikle c5 1.6 hdi almayın.Arabada kronik debriyaj balatası sorunu var.Aracım 10.000 km bile olmadı 15 metre geri vitesle yokuş ykarı çıkarken debriyaj balatası yandı.garanti kapsamına almıyolar.
  • Konular iyi hortluyor bu aralar.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinan.ŞA

Arkadaşlar kesinlikle c5 1.6 hdi almayın.Arabada kronik debriyaj balatası sorunu var.Aracım 10.000 km bile olmadı 15 metre geri vitesle yokuş ykarı çıkarken debriyaj balatası yandı.garanti kapsamına almıyolar.

arkadaş c5 den dertli 2 mesajıda c5 sorunu
  • Ya benim derdim garanti kapsamına alınıp alınmaması değil bu araç bu kasayı kaldırmıyo.oy üzdende e hdi ları çıkardılar torkunu yükseltip.bence tüm c5 sahipleri birleşip citroene dava açmalı.ayıplı ve kusurlu bir ürün diye.
  • geçmiş olsun e-hdi bildiğm kadarıyla start-stop özelliği olan motor torkundada bariz artış olsa 110 dan 112 ye çıkmaz heralde daha fazla bir rakam olur. olsa bile azıcık artmıştır. yakın arkadaşım kullanıyor motorun yeterli olduğunu söylüyor. tabi bu kişisel beklentilere göre değişecek bir konu kimisi 8 sn de 100 e çıkan aracı beğenmeyebilir kimisi 14 sn de çıkana uçuyor der. o yüzden o konuya girmeyeceğim. eğer acemilik yoksa 10000 km de debriyaj balatasının bitmesi veya yanması olmaması lazım. acemilik varsa normal heran yakabilir balatayı . bunuda bizim bilmemiz mümkün değil. ama aynı motoru kullanan bir ton 307,308, c4, partner, berlingo, focus, s40 var millet uçuyor diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aa.aslan -- 18 Şubat 2011; 12:29:13 >
  • Ben beğenmedim. Sabit direksiyon bile başlı başına almamak için bir sebep olabilir. Çok büyük hantal bir görünümü var. Direksiyona o kadar işlev yüklemek gereksiz. Kullanımının da çok kolay olacağını düşünmüyorum. Sitroen kaş yapayım derken göz çıkarmış
  • 2009 model c5 aracım 46000 kmde.Memnunum,motoru bana yeterli geliyor.Ama ışıklarda hızlı kalkış yarışlarını sevenlere göre değil.Tam bir keyif,konfor ve uzun yol aracıdır kendileri.Direksiyona da takmayın,çok çabuk alışılıyor.Çıkalı 3 yıl oldu,ama halen bakışları üzerine çekiyor,tasarımı harika.Nasıl derler,kğeatiiv teknolojii :)
  • param olsa bu arabaya vermem ancak verenede mani olmam
  • Arkadaşlar C5 i olanlar gitsin dik bir yokuşa geri geri çıksınlar 15-20 metre.Alsınlar ellerine debriyaj balatasını.Garanti kapsamınada girmiyo 1.800 tl .böyle bir rezillik görmedim ben.araç birde dolu olsa herşey yanacak demekki.böyle rezil bir araç aldığım için çok pişmanım.zehir zıkkım olsun .
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.