Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun verdım ve daha haber vermedıler bılmıyorum. Onumuzde uzun bır tatılım var ve acıkcası bu durum ıle alakalı ıkame arac talebınde bulunurum. Aklıma takılan ıkı konu var. bırıncısı Mırror screen kullanabılen var mı? Iköıncısı bu aracların tanıtım vıdeolarında grıp kontrol var (start stopun yanında ) araclarda bu yok ve acıkcası bunu sımdı ıncelıyorum. (https://www.citroen.com.tr/araclar/binek-araclar/yeni-c3-aircross/yakindan-taniyin.html#sticky) kendı sıtesınde bu detaylar var ıken arabalarda nıye yok. Bu benım canımı sıkıyor ve bu konuyu arastırıcam.

• umutataoglu U kullanıcısına yanıt

Mirror Screen derken neyi kastediyorsunuz? Ben apple car play ve android car bağlantılarını yaptım. Farklı birşeyi mi kastediyorsunuz?

Ek özellikler içinde ülkemizde aracın ötv sinin %50 lik dilimde kalabilmesi için bazı özellikleri kırpılarak getirildiğini biliyorum. Grip kontrol bunlardan bir tanesi. Aynı şekilde kablosuz şarj, tavan renginin farklı olması hatta stepne bile bu yüzden olmayabilir  

• ahirzora A kullanıcısına yanıt
    Bundan bahsediyor sanırım. Bizde yok sanki bu özellik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Multimedya ekranı için şu tarz koruma kullanan var mı
    https://urun.n11.com/teyp-cerceveleri/peugeot-yeni-2008-navigasyon-temperli-nano-ekran-koruyucu-P459585859

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Bu özellik hem var hem de yok :) Bunu yapabilmek için jailbreak li bir iphone yada root edilmiş bir android telefona ihtiyacınız var. Bu şekilde özellikle video oynatıcılar sürüş sırasında risk oluşturacağı için engelleniyor. Ama jb ya da root lu bir telefona harici uygulamalar yükleyerek yapılabilir.

Dediğiniz gibi yaptım ve hemen verileri aldı, teşekkür ederim.

• ahirzora A kullanıcısına yanıt
    O da iyiymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: power animal

Dediğiniz gibi yaptım ve hemen verileri aldı, teşekkür ederim.

bende naptıysam olmadı.

• Makyajlı kasayı merak eden arakadaşlar varsa bugun youtube da ürün tanıtım videosu eklemisler yakında gelir ama fiyat biraz can yakar gibi %80 yuzunden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetakbudak M kullanıcısına yanıt
    Jantlar, koltuklar ve ekran dışında üff diyeceğim büyük bir yenilik yok bence. Mevcut kasayı bayiler zar zor alt dilimde satıyordu yeni kasayı aksesuar hikayesiyle bile 270-280'den aşağıya vermezler bence.

Hala Manuel el freni olmamış. Dijital gösterge panelini de sanırım fiyat uçmasın diye koymuyorlar. Bu arada bu video şirket içi eğitim videosu olmasına rağmen YouTube'a eklemeleri ilginç. Rakiplerde 3008 ve crossland'i sanırım aynı gruba ait diye koymamışlar.

• Sonucta bir makyaj operasyonu , elektrikli park freni full dijital ekran vs. gibi yenilikler icin platformun degismesi gerekiyor.

Multimedya açisından pek bir fark olacagini sanmiyorum. Full led otomatik farlar , yeni koltuklar , opsiyonel olsa bile kablosuz şarj+koltuk ısıtma geliyor olmasi bana gore guzel gelismeler diyebilirim. Videodaki paketlere bakarsak ille bu araç alınacaksa shine dan asagisi kurtarmaz oda 300den asagi fiyatlandirma olacagini sanmam. İşi baya zor olacak gibi , bekleyip görücez..

Crossland aynı platformun ve ayni grubun araci oldugu icin bir cok noktada benzerlik tasiyor. Farkı daha önce makyaj görmüş olması.

2008 yeni platformda uretildigi icin teknolojik olarak cok daha farkli boyutlarda. @Last Troll Bender

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetakbudak -- 30 Haziran 2021; 21:26:45 >
  • Bizim kasadaki major donanım eksikleri led far, kör nokta, direksiyon arkası kulakçık ve elektronik el freniydi bence. Fakat fiyatına göre mükemmel donanımlar sunduğu için bunlar göz ardı edilebiliyor tabi. Makyajda da sadece led far standart gelmiş kör nokta opsiyonel tutulmuş. Uçuk fiyatla gelirse çok bir anlamı olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Acaba yeni ekranı bizim araçlara monte edebilirler mi?

• xsefax X kullanıcısına yanıt
    Serviste kayıt açmadan işleme aldılar
    yağ sızıntısı var mı diye baktık bir problem yok dediler
    Karter korumanın orjinali yokmuş c3a için başka modellerden uydurma yapıyorlarmış,
    Camları anahtarla kapatma meselesini sordum “garantiyi bozar” dediler.
    Bence 3000 kontrolü gereksiz. Bir problem hissetmiyorsanız hiç gitmeyin zaman kaybı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • xsefax X kullanıcısına yanıt
    Bakım dediler karterde sızıntı kontrolü mü? Hangi servis bu?

• mehmetakbudak M kullanıcısına yanıt

makyajlı kasa feel bold daki donanımların hepsi benim 2020 1.2 live modelinde var. resmen opsiyonları sıyırmışlar.

deri direksiyon, otomatik klima, katlanır ayna ve arka park sensörünü feelde olmamaı büyük ayıp. ben bu arabayı almam paşa paşa tosun paşamı sürmeye devam ederim.

• HAYIR COZULMEDI TAHMINLER DOGRU CIKTI TORK KONVERTERINDE SORUN VAR VE EN AZ BIR AY SONRA PARCA GELIR DIYORLAR. BUGUN IKAME ARAC ICIN ARADILAR VE YERINE JOY PAKET RENO MEGANE ONERDILER RED ETTIM. BEN TATILE GIDICEM VE SORUNU CIKARAN BEN DEGILIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutataoglu -- 1 Temmuz 2021; 13:13:19 >
  • GRID KONTROL VE MIRROR LINK URUN TANITIMINDA SITEDE MEVCUT SHINE PAKETLERDE KISMA HAKKI NEREDEN GELIYOR ACIKCASI BUNUNLA ALAKALI SIKAYATTE BULUNMAYI DUSUNUYORUM

• Arabaya binmeden programı açtım, sonra arabayı çalıştırdım daha sonra kabloyu taktım, Mycitroen taksimetre gibi verileri çekti. Kablo önemli olabilir, data iletimi olan kablo olması gerekiyor.

Tüm markaların resmi sitelerinde yazar , araçlar ülkelere göre donanım farklılıkları gösterebilir şeklinde.. şikayetle çözülebilecek bir konu değil malesef

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.