Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.007
Cevap
76
Favori
250.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lefter10

makyajlı kasa temmuz sonu - ağustos başı gibi teslim edilecek bilgisi aldım. Henüz fiyat veremiyorlar

Kaynak paylaşabilir misiniz @Lefter10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetakbudak M kullanıcısına yanıt
    Bir iki bayiden öğrendim. Güngören mersa biri. İletişime geçebilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

My citroen uygulamasındaki yakıt tüketiminin neye göre güncellendiğini çözebilen var mı? En son 1 ay önce güncellenmiş daha sonra defalarca usb ile bağlamama rağmen veriyi almıyor.

bluetooth ile bağlayın telefonu, uygulama üzerinde "bağlı" yazılı bir yeşil şerit çıkınca önceki güncellemeler yükleniyor. kablo ile yüklenmiyor.

kablo bağlıyken sürüşleri kaydediyor anladığım kadarıyla, onda problem yok. ama telefona yüklemek için bluetooth bağlantısı gerekiyor.

en azından iphone için süreç böyle, android'de belki daha düzgün çalışıyordur.

• arkadaşlar bu 2500 bakımına gittiğimizde, led far alırsak montajını yaparlar mı?

araca ilişkin rahatsızlık hissettiğim tek konu farlar. kısa farlar zaten tamam da uzunlar bayağı hayal kırıklığı oldu bende.

• hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Akşam gelirken Wifi ve kablo ile bağladım ve güncelledi. Neye göre güncelliyor hala anlamış değilim

Telefon android.

• salserol kullanıcısına yanıt
    https://www.trendyol.com/stark/supervision-mini-slim-h7-csp-led-xenon-8000-lumen-6000-kelvin-beyaz-renkli-far-ampulu-p-39624960

Merhaba hocam
    Yukarı linkteki led uzun farlar için uygunmudur kısa far için Philips i alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deman25 -- 24 Haziran 2021; 3:19:35 >
  • 1.2 130 EAT6 gördüğüm maksimum tüketim 10.9 litre. Tamamen şehir içi kullanım ortalama hız 17 km, klima açık ve start stop kapalı halde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deman25 D kullanıcısına yanıt

uzun için uygundur bende aynı ikiliyi kullanıyorum

• salserol kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkür ederim

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

ılk basta uygulamayı ac sonra kabloluyu tak ve aracı calıstır. Sonra citroen app den gelen bıldırımı tıkla araca baglanacak sonra verılerı otomatık cekıyor. Gelen bıldırıme tıklamayınca baglanmıyor. 

• dun arac ıle yolculuk yaparken vıtes kutusu arızası cıktı. Servıse gıdın uyarısı verdi. Araç 1000 Km de daha. Markette durduktan sonra eve gıderken bıldırım sondu. Karsılasan var mı ?

• umutataoglu U kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneyeceğim.

Facebook grubunda bahsediliyordu. Bir kaç kişinin araçlarını servise çekmişler 1 aylığına. Tork konvertörlerinde sıkıntı varmış. İkame araç veril Fransadan parça bekliyorlarmış. Aracınızın üretim tarihi nedir hocam? (Ruhsattaki muayene geçerlik tarihinden 3 sene geriye doğru hesaplanıyor)

• Merhaba Citroën gizli özellikleri açmak için uygun cihaz hangisi bilen var mı? Mesela geçen bir arkadaş servise gidip 50 TL verip camları kapatma özelliğini açmıştı. Bu tarz bi cihaz ile her istediğimiz özelliği açabiliriz. Garantisi zaten bitti.

• araç tam fren aldığında,(özellikle yokuş aşağı) hafif ileri atladığı zaman vınk sesi geliyor. normal midir ?

• parabelyum P kullanıcısına yanıt
    Bir cihaz bulabildiniz mı bende araştırıyorum

• Merhabalar
    Bu 2500 bakımı için randevu aldım ama aracı aldığım bayi Beylikdüzü’nde (Erdemirler) iş yeri Beyoğlu’nda (yol uzun😊) servise gitmek gerekir mi?
    Yani gittiğinizde bi usta gelip şöyle bi üstten bakıp arabanın durumu iyi deyip gönderiyor mu yoksa detaylı bakıyorlar mı acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nazoleylo N kullanıcısına yanıt

25.03

mrb sorun çözüldümü servis ler ortalama 1 ay diyorlar

• deman25 D kullanıcısına yanıt

Henüz bulamadım maalesef

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.