Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahirzora

Bunu yaptırmak için aldığım bayiye gittim ama ilerde elektronik aksamda sorun çıkartabileceğini söylediler. Bende vazgeçtim. Aslında tavırlarından dolayı vazgeçtim. Önce yarım saat beklettiler ustaya sormak için sonrasında da işlemin yapılmasını istersem servis kaydı açacaklarını 1-2 saat daha beklemem gerektiğini söylediler.

Alıntıları Göster

açıkcası servisleri benımde hosuma gitmedi böyle bir şeyi ilk defa duyaları enteresan ve yaptıran bir bayı bulmaları ıstemelerı daha garip .

arayıp genel merkeze yada artık bir üst merci neyse sorup donus yapmaları lazımdı.

• Dün c3a'yı aldıktan 4 ay sonra ilk defa farklı bir arabaya bindim. Honda civic o kadar alçak geldi ki halının üstünde gidiyormuşum gibi hissettim

Bu arada iç mekan kalitesinde bariz kalite farkı var. Civic 2-3 tık daha kaliteli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

2021 Makyajlanmış kasadan önceki kasalarda..... C3 AİRCROSS ve C5

SUV....

(youtube linkini attım) 

özellikle tavanda ve kapı aralarında boya atmaları ve bazı kronik arızalar olduğunu (adblue arıza ışığı, elektrik arızası gibi) şikayetleri okudum.

Sormak istediğim yeni MAKYAJLANMIŞ kasa kullanan arkadaşlar, böyle

bir sorunlar ile karşılaştınız mı?

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)Alt F4youtube
    Citroën araç aldım. 0 km boya atması, boya kabarması var. Sol kapı seri numarası tutmuyor. Adblue pompası, direksiyon kutusu ARIZALI. HAVA YASTIKLARI KISA DEVRE YAPMIŞ DURUYOR. Yasal süreci başlattık. Allah sabır versin. 235 bin tl para ödeyip ağır kusurlu araç sahibi oldum. Araç tam evlere şenlik. #tarcanlar incelese Allah bilir daha neleri çıkar. Citroen aracın bu kusurlarına rağmen aracın arkasında durmadı. Konu yargıda. Haklı isyanımın arkasındayım.
    https://www.youtube.com/watch?v=feN4s7sDvJU
  • kutay_ulusoy K kullanıcısına yanıt
    2021 makyajsız kasa benimki. 2500 kmde adblue lambası yandı, doldurunca söndü. Başka bir sorun yaşamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

cevabınız için ve ilginize teşekkür ediyorum. Umarım sorunsuz ve severek kullanırsınız.

• Videoyu izledim. Araç sahibinin Allah yardımcısı olsun. Bende yeni kasa siyah tavan kırmızı var. Bir problemle karşilasmadim ad blue bitince uyarı veriyor bütün yeni dizel araçlarda var. Zaten yol bilgisayarina basınca kaç km sonra biteceği yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Opak beyaz renk almayın diye herkese diyorum ama yine geçen bir arkadaşım gitti beyaz aldı neymiş 3 bin tl daha ucuz diye.Dinleyen yok,ama sonra ağlayan çok.

• Fnalkan arkadaş merhaba, ben gerçekten bilmiyorum. neden OPAK BEYAZ alınmaz? müsait olduğunuzda açıklamanızı rica edeceğim. iyi günler.

• Bende sebebini merak ettim şimdi?
    Boya kalitesi , soyulması falan mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • çift renk tavanlarda normal boya yapıldıktan sonra ikinci kat yapıldığından , ikinci kat boya zamanla atıyor hem de kendiliğinden sıkıntı 1 bu.

1. sıkıntı ise bir dönem sanırım 2020 aralık gibi gelen araçlarda kapıların orta direklerinde boya atmaları vardı direkt 0 araçlarda olan sorun, internette var herşey hatta gruptada var.
  • Selamlar, 2021 c3A benzinli aracımda yaklaşık 150 km yol yapıp benzin istasyonunda durunca akü şarj kablosu diye bir hata yazdı ekranda. aracı tekrar çalıştırdım hata tekrar görünmedi. son 5 gündür de öyle bir hata yazmıyor. Bunu yaşayan oldu mu? servise gitmeye gerek var mı? servis için başka şehre gitmem lazım o yüzden gidemedim.

• airwolf26 kullanıcısına yanıt

Evet , opak beyaz boya kalitesi çok kötü kapı içleri özellikle meteşe kısımlarına neredeyse boya püskürtülmüyor üstün kötü yapılıyor.İlerleyen zamanlarda boya oradan kabarmaya başlıyor,astarsız boya işlemi yapılıyor.

• Selamlar herkese ,

Feel Bold araca geri görüş kamerası taktırmak istiyorum ama kamerayı kendim secip almak istiyorum , sadece kamera yeterli olacakmıdır acaba hiç yaptıran veya araştıran varmı ? Araştırdıgım kadarıyla gercek 170 derece acılı bir kamera secmek önemli 120 derecelik olanlar gercek gorus mesafesini yansıtmıyor , kamerada uyumluluk ile ilgili bir problem olacagını dusunmuyorum ama belki plaka uzerine takılan kısımlar fark oluşturabilir.

tşklr

• Opak Beyaz 1 ay ve 2800 km oldu, 3 kez basınçlı su ile yıkadım sorun yok.Benim tek derdim şu anda kalitesiz ses sisteminin sağ hoparlöründe bas sesi ile olan zırıltı ve ön süspansiyonun lakırtılı çalışması...Çukur değil de 1-2 cm lik geniş yükseltilerden geçerken tekerler pat pat diye düşmüyor lakır lukur ediyor

• Platin gri aracımı bekliyorum bende

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Geri gorus kamerası taktıran yok herhalde :)) yada arastıran , peki multimedya sistemi için onune cam koruma alıp kullanan var mı 7 inch ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatismatrix -- 8 Ekim 2021; 18:30:30 >
  • Sayın Whatismatris arkadaş, benim aracım makyajlı feelbold 2021 araç, bu araca geri görüş kamerası olarak "NECVOX EVR INTERFACE

CITROEN C3 KAMERA INTERFACE" taktırdım. sorunsuz bir montaj ve kullanışlı oldu...

hocam cok tesekkurler , valla sevindim cevabınız için merak ettigim bir kac sey var ,

• necvox kamerayı kendiniz mi aldınız acaba ? tavsiye edeceginiz bir yer var mı ?
    • kamerayı alıp gittiginizde servste montajını yaptırabiliyormusuuz size maliyeti ne oldu ?
    • kamera montajı plakalık lambası ile berabermi yapılıyor yoksa biraz yanında sanki kamera için ayrılmıs bir bölüm var gibi geldi bana yoksa oraya mı ?
    • kamera goruntusunden memnunmusunuz ? herhangi bir problem oluyormu ?

şimdiden tesekkurler cevaplarınız için

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) 

• Arkadaş tekrar merhaba, emekliyim bu firmayı araştırma sonucu buldum.

·        Necvox merkezine telefon açarak, bulunduğum bölgenin yetkilisinin telefon numarasını alarak temin ettim.

·        Kamerayı yetkili arkadaş getirdi, servisi de o buldu, ben iyi bir servis olmasını istedim. Maliyeti yazman ne kadar doğru olur bilemiyorum. Çünkü SERVİS dahıl olmak üzere iki bölge ayrı fiyat verdi.

·        Kamera montajı ayrılmış bölüm var oraya takılıyor.

·        Kameranın görüntüsüne ilk başta alışamadım. Bir hafta sonra memnun oldum. İyi ki taktırmışım dedim. Her hangi bir problem olmadı. Kablo klavuz ile arkaya çektiler, her taraf sökülmedi. Güzel işçilik var idi. Ben pek başında durmak istemedim yine de takip ettim.

Umarım verdiğim bilgi yeterlidir. Sağlıklı güzel günler diliyorum.

Selamlar ,

Teşekkürler bilgiler için , maliyet yazmanızda sakınca yok yazbilirsiniz aksine benim için faydalı olur en azından kaba tabriyle kazıklanmamış ortalam bir bilgi sahibi olmus olurum ,

sizin almıs oldugunuz necvox kamera içeriginde aşağıdakine benzer goruntuyu multimedya ekrana aktaran bir kutu da mevcutmuydu acaba ?

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatismatrix -- 8 Ekim 2021; 22:57:42 >
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.