W

Yüzbaşı
31 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar Selamlar ,

Askı aparatına asılan TV arkasında herhangi bir çatlama vs olur mu ? Bugun kuruluma gelen servis abi sehpada durması her zaman daha iyidir asılan TV lerin arkasında çatlama olabiliyor dedi esneme olmadıgından dolayı ...

gerci anlamadın TV yi esnetecek ne olabilir sonucta duvarda sabit duran birsey kendi yuku haricinde birsey yok duvarında esnemesine gerek yok ...

benzer durumlar yaşayan görenler varmıdır acaba bilgi rica etsem

tşkler
Arkadaslar Selamlar ,

Her ikiside 50" aralarında 300 400 TL civarı fiyat farkı var 400 fark verip LG mi almalı yoksa Vestelde iş görürmü ben arada kaldım fikirlerinizi alabilirmiyim hangisi neden ?

Tşklr,
Arkadaslar yandex money kullanan varmı aranızda ? Nasıl para transferi yapılıyor buraya yada nasıl kart baglanıyor bilen var mı ?

Tşklr,
Arkadaslar Selamla ,

Navitoolbox kullanılarak harita kiralama nasıl yapılır ? Suresine gore ucret degişirmi yoksa ücretsiz bir hizmetmidir ?

Tşkrl,
Arkadaslar Selamlar ,

Su linkte acmıs oldugum secenekleri istege gore degiştirmek mumkun mu ? Mumkunse nerden degiştirebilirim acaba ?

Tşklr,

http://u1312.hizliresim.com/1j/5/v6763.png
Arkadaslar Selamlar ,

Ziyarete gittigim bir adresi favorilere nasıl kayıt edebilirm IGO da acaba ? Biraz kurcaladım ama bulamadım.

Tşklr,
TBS kullanan arkadaslar , bu tbs nin basarısı nedir acaba ? Ornegin saat 5:30 Altunizadeden cıkıp İkitelli yonune giderken beni ne kadar TEM trafiğindem kurtarabilir ?

Tşklr,
Arkadaslar bizim burada forumda bir firma vardı DH uyelerine kampanya yapan yer basak sehirde bir oto boya korumacı , post lara baktım bulamadım hatta cok guzel uygulama foto larıda koymuslardı bu firma veya postu hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

Tşklr,
Arkadaslar Selamlar ,

IGO da olusturdugum bir rotayı , rota bittikten sonra özet seklinde toplam kac km yol gitmisim , kac dk surmus , hangi rotayı takip etmisim gibilerinden ozet bilgi alabilecegim veya bu bilgiyi vermesini saglayabilecegim bir ayar menu var mı acaba ?

Tşklr,
İkiside birbirne cok yakın 7 " tablet arasında kaldım acaba hangisi neden secmek gerekir ?

Ezcool Smart Gp7 8GB

Dark EvoPad T7000 8GB

Tşkler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 477
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 23.715 (Bu ay: 350)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.