Şimdi Ara

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ) (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.006
Cevap
76
Favori
251.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)

merhaba arkadaş,

Cihazın garanti belgesi ve model numarası yazılı

Cihaz 1500TL Montajj 300TL verdim. (300TL montaj için çok geldi. çünkü montaj zor değil idi)

Sadece Geri Görüş kamerası var.

Ekrana görüntü aktarmak için "Android Auto" proğramının versiyonunun eski olan 6.3 yapacaksınız...

• Üstadlar selamlar 2021 model makyajlı kasa c3 aircross aldım araç ekranında navıgasyon işareti mevcut değil bu pakette, android auto, mirror link vs bir uygulama ile telefondaki görüntüyü ekrana yansıtmayı başaramadım.

Xiaomi note 9 pro ve samsung A6+ ile denedim fakat olmadı yapabilen biri varsa paylaşırsa çok makbule geçer.

• Alicang1905 arkadaş merhaba,

telefonuna;

. kablo data olacak (orjinal)

. Telefonundaki Android Auto silip, eski versiyon Android Auto 6.3.611323 yükleyeceksin, aşağıda sürümlerden birisi senin telefonun kesin uygundur.

. CarStream yükleyeceksin

. AA Stream yükleyeceksin

. Farmeta Auto yükleyeceksin

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)
  • Herkese merhaba,

bir soru da ben sormak istiyorum.

Makyajlı kasa Feel Bold var, üzerinde bridgestone turanza t005 lastik var. çok sert ve memnun değilim. değiştiren var mı? değiştirdikten sonra memnunmusunuz, ve ne marka ile değiştirdiniz.

• alicang1905 A kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de 9 pro var. Bu sürümü yükledim şu an bir problem yaşamadım.surumu yükleyince tel geliştirici seçeneklerini açman ve android Auto için bazı ayarlara izin vermem gerekiyor. Youtube da detaylı videolar var.

• Merhabalar, makyajlı kasa 1.2 Shine donanımlı araçtaki koltuk hangi koltuk acaba? Test aracında sanırım deri ve dikişli olan koltuk vardı, anladığım kadarıyla Hype diye geçiyor ve 10 bin TL fark var. Sadece Shine alındığında nasıl bir koltuk geliyor onu çözemedim. Pazartesi bayiye soracağım ancak belki bilen vardır.

• Kutay kardeş destek için teşekkürler

Xiaomi note 9 pro da aşağıdaki hatayı alıyorum android auto 6.9 surumu mevcut

Samsung a 6 plus da yukarıdaki hatayı alıyorum bu sefer

6.3 surumu var android auto da

Aracın kullanma kılavuzunu usb sını de kullanmak istedim erişim sağlayamadım multi medyanın usb bağlantısında bir problem olabilir mi arkadaşlar ayrıca usb bağlantısı aktif olmuyor ekranda sadece bluetooth ve ipad aktif görünüyor

• Alicang1905 arkadaş

YENİ  CITROËN C3 AIRCROSS ANA KONU(2021 MAKYAJLI KASA GELDİ)Eleştiri-Yorum!youtube
    Android auto ile root yapmadan video ve youtube izlemek için bir kaç adımda işlemleri tamamlıyoruz. Opel Astra K aracımda Samsung ile Huawei cihazlarda denedim ve çalıştı. ! UYARI ! Sürüş esnasında aracın multimedya ekranına gözünüzün kayması ciddi anlamda dikkatinizi dağıtır. Hem kendinizi hem de trafiği riske atacak kullanımlardan kaçınmak ve cihazınızla ilgili her türlü sorumluluk size aittir. Uygulamalar ücretsiz sunulan uygulamalar olup, tarafımdan hiç bir modifikasyon ve inceleme yapılmamıştır. --------------- İndirin : https://drive.google.com/drive/folders/1eCKf_K_QeC0I47Xt-GvVwrx5Uon0uRTg Kaynak : https://forum.donanimhaber.com/android-auto-ile-video-oynatma-ve-goruntu-aktarma-root-suz--149075207 ---------------- Yazılı metin : 1. linki tıklayor ve 1.adım olan android auto klasörünü açıyoruz 2. Cep telefonumuzun işlemcisine uygun olan sürümü tıklayıp kurmaya başlıyoruz. Uygun olmayan sürüm kurulamayacağı için tek tek deneyebilirsiniz. 3. Menüden android autoyu başlatıyor ve tüm izinlere onay vererek ayarlamaları yapıyoruz.Android auto artık aktif. 4. Sol üstte yer alan menüden ayarlara giriyor ve sayfayı en aşağı kaydırarak sürüm satırına bir kaç kez basarak geliştirici moduna onay veriyoruz. 5. Sağ üst köşede bulunan 3 noktaya tıklayarak geliştirici ayarlarına giriyoruz. 6. Yine en altta bulunan bilinmeyen kaynaklar tiki aktif ediyor ve uygulamadan tamamen çıkıyoruz. 7. Yine linkimize dönerek 2.adım olan AA Store uygulamasında tüm izinlere onay vererek kurulumunu yapıyoruz. Kurulum tamamladığında uygulamayı başlatıyor ve kütüphanede yer alan youtube logolu car stream uygulamasını kuruyoruz Ardından kütüphaneden fermata auto uygulamasını kuruyor ve bitti diyoruz. Fermata control uygulamasını da kurup AA Store uygulamasından çıkıyoruz. 8. Aracımızı çalıştırıyor ve usb kablomuzu t³akıyoruz. 9. Cep telefonumuza Android auto izinleri geliyor ve bunlara da onay verdikten sonra tüm işlemler tamamlanmış oluyor. 10.Uygulamalar listemizden youtube logolu olan car stream uygulamasını başlattığımızda artık youtube ve yerel dosyalardan video izleme özelliklerimiz açılmış oluyor. Opel astra K Android auto youtube ---------------- 00:00 intro ve uyarı 00:10 Android auto kurulum 00:34 Android auto ayarları 01:36 AA Store uygulamaları 02:40 Bağlantı 03:06 Uygulamalar ve sonuç ----------------- Videoyu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın
    https://www.youtube.com/watch?v=9BbNZHDl_uw
  • kutay_ulusoy K kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler bilgi için sanırım sadece kamera degil bu fiyat ; necvox sitesinde sizin modele baktıgımda android interface kutusu çıkıyor , sanırım bu fiyat bu arayuz kutusu + geri görüş kamerası , çünkü sadece tek basına kameralar 150-200 TL civarı bir şey bu kutu üzeride birde GPS anten cıkısı var belki Navigasyonda aktif hale geliyordur.

Su an aracın kendi arayuzu android mi emin degilim sistem özelliklerine bakma fırsatım olmadı henuz gerçi pazartesi bir necvoxu arayıp konusayım bakalım.

Cok tesekkurler bilgi iiçn.

• Sayın Whatismatrix arkadaş,

" GPS anten cıkısı var belki Navigasyonda aktif hale geliyordur." diye yazmışsınız.

Şayet bilgi alır iseniz, bilgiyi benim ile paylaşmanızı rica edeceğim.

sağlık diliyorum.

• Teşekkürler, aldık artık.... başka seçenekte yoktu aslında
    inşallah ileride başımız ağrımaz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

ustad car stream screen2aut, aa stream fermata auto ve control yüklü

android sürümüm 6.3 611313 release

kablosu orjınal ayrıca usb üzerinden müzik dinleyebiliyorum, fakat android autoya erişemiyorum.

Yeni kablo alsam işe yarar mı? Bir de şöyle bir durum var android auto telefonda direk apk olarak erişemiyorum uygulamaya ,

telefon içerisinde arattığımda erişiyorum videolarda gördüğüm uygulama apk olarak telefonda gornuyor genelde bununla bır alakası var mıdır

• tekrar merhaba,

çok büyük ihtimalle sorun kablo. ben bunu yaşadım, evdeki 6 kablodan biri oldu. sizdeki kablolar sadece şarj için olabilir!.. işi bilen satıcıdan şarj ve dataları aktarım kablosu alın, iade şartlı ile alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutay_ulusoy -- 10 Ekim 2021; 18:43:30 >

Yukarıda bahsettiğim sürümü yükle.bende de kısa yol olarak gözükmüyor.ama araca bağlayınca otomatik bağlanıyor. Telefon Xiaomi 9pro

samsung a 6 plus için ttec marka usb baglantı kablosu aldım usb yı ne ıcın kullanmak ıstıyorsun dıyor ; dosya aktarımı/androıd auto yazısı çıkıyor bağlantı yaptığımda sadece telefonda ki muzik çalıyor android autoya bağlanmıyor.

xiaomi note 9 pro da ise usb hafıza anahtarında medya içeriği yok uyarısı geliyor.

• adres63 A kullanıcısına yanıt

xıaomı note 9 proya bahsettıgın surumu yukledım sabah bakacagım tekrar baglanabılecek mı dıye

Telefonu bağlayınca biraz bekleyin otomatik bağlanması lazım bende öyle yapıyor ama biraz daha ayar yapmanız lazım android auto için misal telefonunuzu geliştirici seçeneklerini açmanız gerekiyor telefonun artık geliştiricisiniz uyarısını vermesi lazım telefonun bir yerine bir kaç kez basınca oluyor. Aşağıdaki ayarlarında android auto üzerinden açın. Kısa yolu yoksa ki bende de yok. Ayarlar uygulamalardan android auto uygulamasını açabilirsiniz.

Buradan da bir kaç kez tıklayınca geliştirici oluyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adres63 -- 11 Ekim 2021; 8:2:20 >

Selamlar hocam ,

Necvox ile gorustum kutu üzerindeki GPS anten kısmını sordum onlar android interfacelerde aktifmiş bizimkiler sadece kamer goruntusunu aktarıyor kutuyu standart yapmıslar anladıgım kadarıyla

yani işlevsiz görünüyor.

Birde sizin kamerayı taktırdıgınız bayi hangi bayi acaba bende bir görüşmek isterim eger siz memunsanız.

Tşklr

adres63 xiaomi note 9 pro için paylaştığın sürümü yükledim, kablo orjinal usb kablosu.

Yaptığın ayarlamaların aynısını yaptım, geliştirici seçeneklerini açtım, usb ayıklama vs.

Fakat aynı hata ile hiç bir şekilde bağlantı yapamıyorum; "hatada usb hafıza anahtarında içerik yok" yazıyor

Bu hatanın kaynağı nedir kablo ile alakası olabilir mi? Başka çare gelmiyor artık.

samsung a 6 plus da 6.3 sürümü mevcut onda sadece telefondaki müzik çalıyor o da android autoya bağlanmıyor.

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.